Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Кредитні карти Росгосстрах БАНКУ тарифи умови обслуговування спеціальні пропозиції


Кредитні карти Росгосстрах БАНКУ: тарифи, умови обслуговування, спеціальні пропозиції

Росгосстрах Банк ставки нижче розміри більше

Вілен Лі, директор департаменту продажів і продуктів Росгосстрах БАНКУ, розповідає читачам Занімаем.ру про актуальні пропозиції в сегменті кредитних карт, а також - про переваги тарифів для лояльних і тому дуже важливих клієнтів Банку. Занімаем.ру: За результатами 2012 Росгосстрах БАНК увійшов до ТОП-20 найбільших банків на ринку кредитних карт. Чи плануєте Ви подальший розвиток цього виду кредитних продуктів або вважаєте, що на даному етапі можна трохи «зменшити обороти»? Вілен Лі: Активне просування карткових програм залишається одним із пріоритетних напрямів діяльності нашого банку в рамках розвитку роздрібного блоку.

І ми постійно вдосконалюємо його. Серед основних переваг наших карт - зручна банкоматна мережа, що включає власні банкомати, а також термінали і банкомати партнерів по всій Росії, вигідні тарифи по випуску і обслуговуванню карток, пільгові умови для лояльних клієнтів, широкі можливості Інтернет-банкінгу, а також знижки та спецпропозиції в компаніях-партнерах. Занімаем.ру: Наскільки різноманітна лінійка кредитних карт Росгосстрах БАНКУ? Оформляєте ви карти міжнародного рівня?

Вілен Лі: Наші карти призначені як для загальних споживчих цілей, зарплатних проектів, так і для спеціалізованих і кредитних: страхових, соціальних і кобрендовою напрямків. Лінійка тарифів налічує більше десятка різноманітних пропозицій, у тому числі карти міжнародного рівня. Росгосстрах БАНК пропонує пластикові картки міжнародних платіжних систем MasterCard Worldwide та Visa International. Це карти самих різних категорій, тому вибір клієнта залежить від його індивідуальних потреб і переваг. 

Занімаем.ру: Який максимальний кредитний ліміт, встановлений за вашим картах? Вілен Лі: Максимальний кредитний ліміт по картах Росгосстрах БАНКУ залежить від виду банківської карти і тарифу: для всіх кредитних карт введений ліміт до 5 окладів на місяць, але не більше 300 000 рублів.

Виняток становлять тариф «Бонус», застосовуваний при видачі кредитної карти вкладникам банку, де ліміт не може бути більше 50% від суми строкового вкладу, розміщеного в Банку, не перевищуючи при цьому 450 000 рублів, або 15 000 доларів США, або 15 000 євро , і тариф «Кредитний VIP», де кредитний ліміт складає 500 000 рублів.  Занімаем.ру: Будь потенційний позичальник може оформити кредитну карту Росгосстрах БАНКУ? Які документи необхідні для цього? 

Вілен Лі: Щоб отримати кредитну карту нашого банку необхідно заповнити анкету в найближчому відділенні. Для цього потрібен тільки паспорт і, в залежності від розміру запрошуваного кредитного ліміту, - або другий документ на вибір (ОЗП, поліс ДМС, водійське посвідчення, страхове свідоцтво Пенсійного фонду РФ), або завірена працедавцем копія трудової книжки (не старше 14 днів). Протягом трьох робочих днів працівник Банку має особисто оповістити клієнта про прийняте рішення.  Занімаем.ру: Чи передбачені особливі умови кредитування по картах для деяких категорій клієнтів Росгосстрах БАНКУ? Вілен Лі: Так.

Якщо клієнт є співробітником групи РОСГОССТРАХ, то він може оформити кредитну карту Росгосстрах БАНКУ на пільгових умовах. У такий кредитної картки багато переваг, зокрема поновлювана кредитна лінія, розмір кредитного ліміту - до 7 разів більше встановленої зарплати, безкоштовне обслуговування карти в перший рік використання, безкоштовне оформлення щомісячних виписок і SMS-інформування, а також безкоштовний доступ до Інтернет-Банку та цілодобового банківського обслуговування. Інші вагомі аргументи на користь цієї кредитної картки - ставка від 20% у рублях і від 18% в доларах США / євро, плюс можливість користуватися кредитом безпроцентно протягом 50 днів і отримувати знижки на товари і послуги більш ніж у 1200 партнерів Банку. Занімаем.ру: В середині травня ви оголосили про старт нового продукту «Стиль Життя», призначеного для лояльних клієнтів Росгосстрах БАНКУ. Які можливості на цей раз ви відкриваєте перед своїми позичальниками?

Вілен Лі: Карта «Стиль Життя» пропонує лояльним позичальникам нашого банку предодобренний кредитний ліміт. Головною перевагою цієї карти є простота оформлення та отримання. Клієнту не потрібно відвідувати наш офіс - фахівець Росгосстрах БАНКУ в зручний для клієнта час самостійно забирає всі необхідні для оформлення картки документи (а це всього лише заповнена анкета та паспорт) і передає карту по завершенні оформлення. Випуск картки здійснюється безкоштовно, комісія за перший рік обслуговування не стягується. Максимальний кредитний ліміт - 300 тис. рублів, визначається він індивідуально.

Процентна ставка - 24 відсотка річних, термін дії картки - 3 роки.  Занімаем.ру: Які партнерські програми працюють у вашому банку? Вілен Лі: Одне з найцікавіших кобрендингових пропозицій представлено в рамках кредитної картки «Росгосстрах Банк-Трансаеро». Клієнти, оплачуючи покупки карткою Росгосстрах БАНКУ, отримують бонусні бали програми «Трансаеро.

Привілей »з можливістю обміняти їх на преміальні перельоти або підвищення класу обслуговування на регулярних рейсах« Трансаеро ». Занімаем.ру: Яким чином клієнти Росгосстрах БАНКУ можуть здійснювати контроль за станом рахунку своєї кредитної картки?  Вілен Лі: Вже на етапі оформлення картки клієнту автоматично підключають доступ в Інтернет-банк і, за бажанням, sms-інформування. Ці сучасні послуги дозволяють йому не тільки оперативно здійснювати контроль за станом рахунку, але й здійснювати платежі в Інтернеті.

  Також наші клієнти завжди можуть скористатися банкоматом Росгосстрах БАНКУ або банку-партнера для отримання виписки, або особисто звернутися до відділення Банку для вирішення будь-яких питань, або зателефонувати за телефоном цілодобового контакт-центру. Занімаем.ру: Як організовано погашення відсотків по кредиту?  Вілен Лі: РОСГОССТРАХ БАНК пропонує зручний сервіс погашення кредитів і поповнення рахунків: клієнт сам вибирає найбільш зручний спосіб оплати, в будь-якій доступній валюті. Поповнити рахунок можна як готівкою, так і безготівковим шляхом: за допомогою сервісів Росгосстрах БАНКУ, через Інтернет-Банк «Приватний клієнт», банкомати партнерів, шляхом платежів у сторонніх банках, платіжній системі ФСГ «Місто», CyberPlat або QIWI, а також завдяки сервісу «Золота Корона - Погашення кредиту».

Занімаем.ру: У вашому банку діє унікальний кредитний продукт Росгосстрах КРЕДИТ. Якими перевагами він володіє? Вілен Лі: Так, дійсно цей продукт унікальний, тому що клієнтові не потрібно їхати в банк, стояти в чергах, заповнювати анкету і чекати довгого схвалення.

Оформлення заявки на цей кредитний продукт відбувається за допомогою агента, а термін рішення по заявці - не більше 15 хвилин. Іншими безперечними перевагами картки є безкоштовне річне обслуговування, безстроковий ліміт кредитування, знижки за програмою Партнерський Клуб, безкоштовний Інтернет-банк з можливістю оплати послуг більш 600 постачальників федерального і місцевого призначення, а також простота погашення - мінімальний платіж може складати 10% від суми заборгованості. Занімаем.ру: Нещодавно у вашому банку стартував черговий етап модернізації програм споживчого кредитування. Скажіть, які зміни стануть найбільш істотними для позичальників, що використовують кредитні карти Росгосстрах БАНКУ?

Вілен Лі: Завдяки вступила недавно в силу програмі модернізації стало простіше оформити кредитну карту Росгосстрах БАНКУ в цілому. Загальний стаж, у тому числі на останньому місці роботи, необхідний для оформлення карти, тепер знижено до трьох місяців. Більш привабливими стали умови і для лояльних клієнтів.

При оформленні кредитної карти позичальникам, яких Банк обслуговує в рамках зарплатних проектів, тепер не потрібно вказувати сукупний дохід. Марія Ронен, спеціально для Занімаем.ру Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

ВТБ 24 кредит Комерсант - кредит малому бізнесу У цій статті мова ... Більше

Банк «Західний» запропонував новий споживчий кредит 18 січня 2012 0:00 Новий споживчий кредит «Мільйонер» почав пропонувати банк «Західний».Позика надається ... Більше

Кредитні карти: народження ідеї та її втілення Всі ми знаємо, що багато відкриттів відбувалися випадково, коли людина потрапляла в ситуацію, яка підштовхувала його ... Більше

У банку "ТРАСТ" з'явилися "Тригери" Банк "ТРАСТ" в співпраці з Об'єднаним Кредитним Бюро (ОКБ) завершили процес підключення до ... Більше

Антиколекторські послуги - вартість антиколектора Перш ніж говорити про антиколектори, ... Більше

Популярне