Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Кредитні карти банку ТРАСТ - умови оформлення


Кредитні карти банку «ТРАСТ» - умови оформлення

Акції банків по кредитних картах в березні

Чим вигідна кредитна карта? Коли можна скористатися коштами банку і не платити за це відсотки? Хто може оформити кредитну картку? Сергій Александров, Директор Дирекції банківських карт, відповідає на питання «Занімаем.Ру» і розповідає про найбільш популярних кредитних картах НБ «ТРАСТ».

«Занімаем.Ру»: Сергій, які кредитні картки є найбільш популярними серед клієнтів банку «ТРАСТ»? Сергій Александров: Особливою популярністю користуються тарифи кредитних карт, які поширюються серед перевірених позичальників банку «ТРАСТ» та клієнтів за програмами ПОС-кредитування. Ці тарифи дуже вигідні: базова процентна ставка за кредитом - 12,9% річних, щомісячні комісії і плата за річне обслуговування відсутні, а на залишок власних коштів клієнта нараховується до 9% річних. Крім того, за даними кредитними картками доступна дуже затребувана послуга - пільговий період, тривалістю до 55 днів.

«Занімаем.Ру»: Що це за період? Чим він вигідний власникам карток? С.А.: Пільговий період - це певна кількість днів, протягом яких, при повному погашенні заборгованості за кредитом, з клієнта не стягуються відсотки за користування кредитом. Це дозволяє клієнтам використовувати додаткові кошти (коли, наприклад, не вистачає готівки) і не платити відсотки за це. «Занімаем.Ру»: Які вимоги пред'являє НБ «ТРАСТ» до позичальника?

С.А.: Вимоги банку до позичальників досить демократичні - це наявність громадянства РФ, вік від 22 років, наявність постійної роботи і позитивна кредитна історія в Бюро кредитних історій. На розмір надаваного ліміту впливає дохід клієнта, при цьому з документів, як правило, необхідно надати тільки загальногромадянський паспорт. «Занімаем.Ру»: Кому ви б порадили оформити кредитні карти замість стандартного кредиту в банку?

С.А.: Кредитна карта більше підійде тим людям, які мають намір постійно користуватися кредитом і хочуть мати свободу у виборі щомісячного платежу. Або клієнтам, яким необхідні додаткові / запасні грошові кошти, наприклад, на нові покупки. Ліміт по кредитних картах є відновлюваним, тому після погашення кредиту (в т.ч. часткового) клієнт може знову ним скористатися. «Занімаем.Ру»: Спостерігаються Чи зміни у ставленні росіян до кредитних картах? Скільки кредитних карт ви вже оформили?

С.А.: В цілому інтерес росіян до кредитних картах зростає, тому підвищується їх фінансова грамотність. Люди розуміють переваги поновлюваного кредитного ліміту в порівнянні зі споживчим кредитом (з фіксованим розміром платежу). Перший дає набагато більшу свободу в користуванні кредитом, дозволяє використовувати саме стільки коштів, скільки потрібно, і при цьому не платити відсотки за незатребувані кошти. Тенденцію росту підтверджує обсяг випуску кредитних карток нашим банком - з початку 2012 року ТРАСТ вже випустив близько 180 тисяч кредитних карт. «Занімаем.Ру»: Що робити держателю кредитної картки, якщо вона була загублена або вкрадена?

С.А.: У першу чергу, необхідно зателефонувати до контакт-центр свого банку, назвати ПІБ і заблокувати карту, щоб знайшли її не змогли нею скористатися. В залежності від способу отримання карти в нашому банку клієнт може перевипустити карту, звернувшись у відділення або просто зателефонувавши до контакт-центру. Соня Коркодінова, спеціально для «Занімаем.Ру» Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Яку кредитну карту вибрати, кредитну картку якого банку вибирати «П'ятий рік коплю на ... Більше

ВТБ24: молоді сім'ї, які оформили іпотеку, майже не розлучаються 27 лютого 2012 21:31 Регіональний офіс ВТБ24 в Ярославлі ... Більше

Альфа-Банк пропонує клієнтам відпочинок у кредит 22 березня 2012 12:54 Альфа-Банк оприлюднив подробиці проекту «з прицілом» на літо: тепер можна взяти у розстрочку туристичний тур.Другий ... Більше

Взяти кредит у банку - як, де і який кредит краще взяти У наш час спокуси супроводжують нас скрізь - у ... Більше

Банк Москви почав видавати іпотечні кредити за паспортом Отримання іпотечного кредиту в Банку Москви стало ще доступнішим. Банк Москви приготував спеціальну пропозицію для корпоративних і ... Більше

Популярне