Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Кредитні карти Абсолют Банку пакет послуг переваги умови


Кредитні карти Абсолют Банку: пакет послуг, переваги, умови

Марія Коханюк, начальник Управління транзакційних та ощадних продуктів Абсолют Банку розповідає читачам Занімаем.ру про те, чим кредитна карта відрізняється від кредиту готівкою, як грамотно і вигідно керувати станом кредитного рахунку, а також про те, які переваги і можливості кредитна карта відкриває перед своїм користувачем. Занімаем.ру: Марія, Абсолют Банк може похвалитися стабільним зростанням кредитного портфеля. Цікаво, які кредитні продукти є пріоритетними для банку, і який вид кредитів найбільш популярний серед ваших клієнтів - іпотека, автокредити, кредитні картки? ..

Марія Коханюк: Ці продукти існують для різних клієнтських потреб - звертаючись в банк за кредитом, людина зазвичай знає, на що хоче витратити гроші. І якщо іпотека і автокредит - продукти з промовистими назвами, що існують для вирішення конкретних завдань, то кредитна картка - це свого роду «пластиковий гаманець», що дозволяє підстрахуватися у разі виникнення додаткових витрат. Тому різні види кредитів цілком мирно і успішно існують разом, доповнюючи один одного.

Занімаем.ру: Абсолют Банк також називає свої кредитні картки «пластиковим міні-банком», чому?

Марія Коханюк: Кредитна карта сама по собі «віддалений банк», адже отримавши її, клієнт може в зручний для нього час «взяти» кредит - скористатися кредитною лінією. Причому по кредитній карті Абсолют Банку передбачено пільговий період кредитування до 56 днів: якщо повернути гроші банку протягом цього терміну, то виплачувати відсотки не доведеться. Для того щоб управляти картою було простіше і зручніше існує смс-інформування про операції та мінімальному платіж та інтернет-банк з детальною випискою, інформацією про дату і розмірах платежу, з можливістю внесення платежів.

Сервіси ці доступні клієнтові відразу - кредитні карти Абсолют Банку випускаються в рамках пакетів послуг, які включають в себе Інтернет-Банк «Абсолют-Online», SMS-інформування, поточний рахунок «Ощадний» зі щоденним нарахуванням відсотків на залишок і багато іншого. Таким чином, оформляючи кредитну карту Абсолют Банку, клієнт одержує доступ до свого «пластиковому міні-банку». Занімаем.ру: В рамках яких платіжних систем працюють ваші «пластикові мінібанкі»?

Чи існує різниця між ними?

Марія Коханюк: Класичні кредитні картки з пільговим періодом кредитування представлені платіжною системою MasterCard. Також Абсолют Банк пропонує картки з овердрафтом, які в свою чергу представлені платіжною системою VISA. У даному випадку для клієнта важливіше різниця між самими продуктами, ніж різниця в платіжних системах.

Карта з овердрафтом - це якийсь запас, якщо раптом не вистачить власних коштів на картці, наприклад, при покупці товарів або оплаті послуг. Кредитна картка - це безвідсотковий кредит до 56 днів, і, як наслідок, це спосіб, наприклад, перерозподілити домашній бюджет в очікуванні зарплати. Якщо клієнт планує скористатися пластиковим гаманцем для отримання готівки, то вигідніше використовувати карту з овердрафтом, кредитна картка з пільговим періодом зручна для оплати покупок, особливо незапланованих.

Занімаем.ру: По-моєму, це цінна порада для тих, хто сумнівається у виборі. А які види кредитних карт можна оформити у вашому банку, і які стандартні умови їх використання?

Марія Коханюк: У Абсолют Банку можна оформити наступні види карток - MasterCard Standard / Gold / Platinum. Основні умови використання: - пільговий період до 56 днів; - кредитний ліміт до 750 000 рублів (або еквівалент в євро / доларах США); - термін дії кредитної картки - три роки; - зниження процентної ставки при користуванні карткою без прострочень - максимум на 2 %; - можливість встановлення пільгового періоду в зручні для клієнта дати. Занімаем.ру: Марія, в якій валюті зараховуються кошти на кредитну карту Абсолют Банку?

Чи можливо її використання за кордоном?

Марія Коханюк: Гроші зараховуються на кредитну карту в валюті рахунку, при цьому клієнт має можливість поповнити картку через інтернет-банк або в касі банку в іншій валюті, при цьому кошти конвертуються у валюту рахунку. Кредитну карту Абсолют Банку, звичайно ж, можна і потрібно використовувати за кордоном - картки міжнародних платіжних систем обслуговуються повсюдно. Причому почати використовувати її можна ще на етапі підготовки до подорожі - за допомогою кредитної картки зручно бронювати готелі, квитки, оформляти оренду машин.

Занімаем.ру: Ви вже згадали про те, що максимальний кредитний ліміт по картах Абсолют Банку становить 750 000 рублів.

Від чого залежить величина кредитного ліміту, а також процентні ставки за користування коштами за кредитними картками?

Марія Коханюк: Розмір кредитного ліміту за картками Абсолют Банку залежить від категорії карти: MasterCard Standard - 250 000 рублів, MasterCard Gold - 500 000 рублів, MasterCard Platinum - 750 000 рублів. Споконвічна процентна ставка за користування кредитними коштами залежить від валюти карти. У Абсолют Банку можна відкрити кредитну карту в рублях, доларах США і євро.

При цьому ми заохочуємо сумлінних позичальників: у випадку якщо клієнт при використанні карти не допускає прострочень, то процентна ставка знижується. Занімаем.ру: Які вимоги Абсолют Банку до клієнта, який вирішив завести кредитну карту? Чи пропонуєте ви спрощені умови для держателів зарплатних карток?

Марія Коханюк: У нас стандартні вимоги до позичальника: це російське громадянство, постійна реєстрація в регіоні присутності Абсолют Банку, мінімальний вік - 23 роки, максимальний вік на момент закінчення терміну дії картки - 55 років для жінок і 60 років для чоловіків, загальний трудовий стаж не менше 12 місяців (при цьому стаж на останньому місці роботи - не менше шести місяців), а також заявлений в анкеті дохід - не менше 20 000 рублів (або еквівалент в євро / доларах США). Клієнтам - власникам зарплатних карт Абсолют Банку для оформлення кредитної картки необхідний тільки паспорт. Також їм надається знижка на річне обслуговування кредитної картки.

Занімаем.ру: Чи є у ваших клієнтів можливість подати заявку на кредитну карту через сайт Абсолют Банку? Скільки часу зазвичай займає процес узгодження?

Марія Коханюк: Так, при бажанні клієнт може заповнити web-заявку на нашому сайті. На сьогоднішній день, в середньому, процес її розгляду становить 1,5 - 2 дні. Занімаем.ру: Якщо згадати про популярному сьогодні тренді конвергенції послуг, цікаво дізнатися, чи доступні якісь додаткові сервіси власникам кредитних карт Абсолют Банку?

Марія Коханюк: Пакети послуг, в рамках яких пропонуються кредитні карти, це в принципі про конвергенцію послуг. А говорячи простою мовою - про свободу вибору і зручність. Наприклад, покласти гроші на мобільний телефон можна через термінал або касу супермаркету, а можна без комісії і, «не встаючи з місця» - через інтернет-банк.

Отримати кредит можна в магазині, піддавшись пориву, а можна взяти кредитну карту з «усвідомленими» відсотками і можливістю відновлення кредитної лінії після чергового погашення. Передати гроші близьким можна перекладом на карту - при цьому «контрольна» смс сповістить про успішність операції. Поповнити вклад можна доїхавши до офісу, а можна все через той же інтернет-банк.

І так далі.

При цьому здобуваючи що-небудь оптом, клієнт отримує більш вигідні «оптові» ціни на продукти. Пакет вигідний і зручний клієнтові до тих пір, поки у нього є хоча б один продукт Абсолют Банку, бо це універсальний спосіб «спілкування» з банком і зручний інструмент управління своїми рахунками. Занімаем.ру: Марія, розкажіть, будь ласка, про те, які можливості управління рахунком кредитної картки доступні клієнтам Абсолют Банку?

Марія Коханюк: На сьогоднішній день клієнт може в особистому кабінеті інтернет-банку «Абсолют On-line» переглядати всю інформацію про параметри продукту, будувати деталізацію рахунку, вивантажувати виписки по рахунку та переказувати кошти на рахунок кредитної картки. Відстежувати те, що відбувається з картою в режимі он-лайн найзручніше за допомогою сервісу смс-інформування: доступні повідомлення про списання та поповнення карти, інформація про кредитні платежі, при необхідності смскою можна заблокувати картку. Можна вносити платежі по кредитці або оплачувати послуги через банкомати Абсолют Банку.

Занімаем.ру: Підводячи підсумок нашої розмови, хочу дізнатися Вашу думку про те, чим відрізняється використання кредитної картки від отримання і повернення споживчого кредиту?

На чому б Ви порадили клієнтові зупинити свій вибір? І чи замінять одного разу кредитні картки кредит готівкою?

Марія Коханюк: Кредит готівкою використовується для конкретних споживчих цілей. Наприклад, вчинення великих покупок, що не проходять по лімітам кредитних карт. Варто враховувати, що споживчий кредит надається разово і відсотки по ньому доведеться сплатити.

Кредитна картка хоч і володіє меншими лімітами, але має пільговий безпроцентний період кредитування і є відновлюваним кредитом - після того, як ви внесете платіж по кредиту, ліміт відновиться.

Ви зможете знову скористатися кредитними коштами, і для цього не потрібно звертатися в банк і знову проходити процедуру схвалення. Тобто якщо вам належить велика покупка і / або ви розумієте, що повернути гроші протягом пільгового періоду ви не зможете, то це споживчий кредит. Якщо сума не така велика, і ви плануєте користуватися кредитними коштами регулярно (наприклад, для оплати покупок), то вигідніше отримати кредитну карту.

Плюс до цього кредитна карта незамінна для подорожей - з її допомогою зручно бронювати готелі та квитки, карту можна використовувати для отримання грошей у неробочі години банків і обмінників, кошти на картці не потрібно декларувати при проходженні кордону. При цьому клієнт може користуватися і споживчим кредитом, і кредитною картою, яка може служити запасним гаманцем на непередбачені випадки. Занімаем.ру: Спасибі за захоплююча розповідь!

До зустрічі.

Марія Ронен, спеціально для Занімаем.ру Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Плюси і мінуси споживчого кредиту, споживчий кредит - переваги Споживчий кредит - це ... Більше

Банк УралТрансБанк г Єкатеринбург - кредити, послуги банку Про банк Банк «УралТрансБанк», повна назва якого ВАТ «Уральський Транспортний Банк», був створений в Єкатеринбурзі в ... Більше

Банк24.ру запропонував термінали розміром з флешку Банк24.ру почав просування мобільних міні-терміналів ... Більше

Чи варто оформляти страховку власникам кредитних карток Все більше кредитних організацій пропонують послуги страхування банківських ... Більше

Як взяти кредит без застави довідок та поручителів Банк завжди ... Більше

Популярне