Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Кредитні карти Абсолют Банку пакет послуг переваги умови


Кредитні карти Абсолют Банку: пакет послуг, переваги, умови

Марія Коханюк, начальник Управління транзакційних та ощадних продуктів Абсолют Банку розповідає читачам Занімаем.ру про те, чим кредитна карта відрізняється від кредиту готівкою, як грамотно і вигідно керувати станом кредитного рахунку, а також про те, які переваги і можливості кредитна карта відкриває перед своїм користувачем. Занімаем.ру: Марія, Абсолют Банк може похвалитися стабільним зростанням кредитного портфеля. Цікаво, які кредитні продукти є пріоритетними для банку, і який вид кредитів найбільш популярний серед ваших клієнтів - іпотека, автокредити, кредитні картки? ..

Марія Коханюк: Ці продукти існують для різних клієнтських потреб - звертаючись в банк за кредитом, людина зазвичай знає, на що хоче витратити гроші. І якщо іпотека і автокредит - продукти з промовистими назвами, що існують для вирішення конкретних завдань, то кредитна картка - це свого роду «пластиковий гаманець», що дозволяє підстрахуватися у разі виникнення додаткових витрат. Тому різні види кредитів цілком мирно і успішно існують разом, доповнюючи один одного.

Занімаем.ру: Абсолют Банк також називає свої кредитні картки «пластиковим міні-банком», чому?

Марія Коханюк: Кредитна карта сама по собі «віддалений банк», адже отримавши її, клієнт може в зручний для нього час «взяти» кредит - скористатися кредитною лінією. Причому по кредитній карті Абсолют Банку передбачено пільговий період кредитування до 56 днів: якщо повернути гроші банку протягом цього терміну, то виплачувати відсотки не доведеться. Для того щоб управляти картою було простіше і зручніше існує смс-інформування про операції та мінімальному платіж та інтернет-банк з детальною випискою, інформацією про дату і розмірах платежу, з можливістю внесення платежів.

Сервіси ці доступні клієнтові відразу - кредитні карти Абсолют Банку випускаються в рамках пакетів послуг, які включають в себе Інтернет-Банк «Абсолют-Online», SMS-інформування, поточний рахунок «Ощадний» зі щоденним нарахуванням відсотків на залишок і багато іншого. Таким чином, оформляючи кредитну карту Абсолют Банку, клієнт одержує доступ до свого «пластиковому міні-банку». Занімаем.ру: В рамках яких платіжних систем працюють ваші «пластикові мінібанкі»?

Чи існує різниця між ними?

Марія Коханюк: Класичні кредитні картки з пільговим періодом кредитування представлені платіжною системою MasterCard. Також Абсолют Банк пропонує картки з овердрафтом, які в свою чергу представлені платіжною системою VISA. У даному випадку для клієнта важливіше різниця між самими продуктами, ніж різниця в платіжних системах.

Карта з овердрафтом - це якийсь запас, якщо раптом не вистачить власних коштів на картці, наприклад, при покупці товарів або оплаті послуг. Кредитна картка - це безвідсотковий кредит до 56 днів, і, як наслідок, це спосіб, наприклад, перерозподілити домашній бюджет в очікуванні зарплати. Якщо клієнт планує скористатися пластиковим гаманцем для отримання готівки, то вигідніше використовувати карту з овердрафтом, кредитна картка з пільговим періодом зручна для оплати покупок, особливо незапланованих.

Занімаем.ру: По-моєму, це цінна порада для тих, хто сумнівається у виборі. А які види кредитних карт можна оформити у вашому банку, і які стандартні умови їх використання?

Марія Коханюк: У Абсолют Банку можна оформити наступні види карток - MasterCard Standard / Gold / Platinum. Основні умови використання: - пільговий період до 56 днів; - кредитний ліміт до 750 000 рублів (або еквівалент в євро / доларах США); - термін дії кредитної картки - три роки; - зниження процентної ставки при користуванні карткою без прострочень - максимум на 2 %; - можливість встановлення пільгового періоду в зручні для клієнта дати. Занімаем.ру: Марія, в якій валюті зараховуються кошти на кредитну карту Абсолют Банку?

Чи можливо її використання за кордоном?

Марія Коханюк: Гроші зараховуються на кредитну карту в валюті рахунку, при цьому клієнт має можливість поповнити картку через інтернет-банк або в касі банку в іншій валюті, при цьому кошти конвертуються у валюту рахунку. Кредитну карту Абсолют Банку, звичайно ж, можна і потрібно використовувати за кордоном - картки міжнародних платіжних систем обслуговуються повсюдно. Причому почати використовувати її можна ще на етапі підготовки до подорожі - за допомогою кредитної картки зручно бронювати готелі, квитки, оформляти оренду машин.

Занімаем.ру: Ви вже згадали про те, що максимальний кредитний ліміт по картах Абсолют Банку становить 750 000 рублів.

Від чого залежить величина кредитного ліміту, а також процентні ставки за користування коштами за кредитними картками?

Марія Коханюк: Розмір кредитного ліміту за картками Абсолют Банку залежить від категорії карти: MasterCard Standard - 250 000 рублів, MasterCard Gold - 500 000 рублів, MasterCard Platinum - 750 000 рублів. Споконвічна процентна ставка за користування кредитними коштами залежить від валюти карти. У Абсолют Банку можна відкрити кредитну карту в рублях, доларах США і євро.

При цьому ми заохочуємо сумлінних позичальників: у випадку якщо клієнт при використанні карти не допускає прострочень, то процентна ставка знижується. Занімаем.ру: Які вимоги Абсолют Банку до клієнта, який вирішив завести кредитну карту? Чи пропонуєте ви спрощені умови для держателів зарплатних карток?

Марія Коханюк: У нас стандартні вимоги до позичальника: це російське громадянство, постійна реєстрація в регіоні присутності Абсолют Банку, мінімальний вік - 23 роки, максимальний вік на момент закінчення терміну дії картки - 55 років для жінок і 60 років для чоловіків, загальний трудовий стаж не менше 12 місяців (при цьому стаж на останньому місці роботи - не менше шести місяців), а також заявлений в анкеті дохід - не менше 20 000 рублів (або еквівалент в євро / доларах США). Клієнтам - власникам зарплатних карт Абсолют Банку для оформлення кредитної картки необхідний тільки паспорт. Також їм надається знижка на річне обслуговування кредитної картки.

Занімаем.ру: Чи є у ваших клієнтів можливість подати заявку на кредитну карту через сайт Абсолют Банку? Скільки часу зазвичай займає процес узгодження?

Марія Коханюк: Так, при бажанні клієнт може заповнити web-заявку на нашому сайті. На сьогоднішній день, в середньому, процес її розгляду становить 1,5 - 2 дні. Занімаем.ру: Якщо згадати про популярному сьогодні тренді конвергенції послуг, цікаво дізнатися, чи доступні якісь додаткові сервіси власникам кредитних карт Абсолют Банку?

Марія Коханюк: Пакети послуг, в рамках яких пропонуються кредитні карти, це в принципі про конвергенцію послуг. А говорячи простою мовою - про свободу вибору і зручність. Наприклад, покласти гроші на мобільний телефон можна через термінал або касу супермаркету, а можна без комісії і, «не встаючи з місця» - через інтернет-банк.

Отримати кредит можна в магазині, піддавшись пориву, а можна взяти кредитну карту з «усвідомленими» відсотками і можливістю відновлення кредитної лінії після чергового погашення. Передати гроші близьким можна перекладом на карту - при цьому «контрольна» смс сповістить про успішність операції. Поповнити вклад можна доїхавши до офісу, а можна все через той же інтернет-банк.

І так далі.

При цьому здобуваючи що-небудь оптом, клієнт отримує більш вигідні «оптові» ціни на продукти. Пакет вигідний і зручний клієнтові до тих пір, поки у нього є хоча б один продукт Абсолют Банку, бо це універсальний спосіб «спілкування» з банком і зручний інструмент управління своїми рахунками. Занімаем.ру: Марія, розкажіть, будь ласка, про те, які можливості управління рахунком кредитної картки доступні клієнтам Абсолют Банку?

Марія Коханюк: На сьогоднішній день клієнт може в особистому кабінеті інтернет-банку «Абсолют On-line» переглядати всю інформацію про параметри продукту, будувати деталізацію рахунку, вивантажувати виписки по рахунку та переказувати кошти на рахунок кредитної картки. Відстежувати те, що відбувається з картою в режимі он-лайн найзручніше за допомогою сервісу смс-інформування: доступні повідомлення про списання та поповнення карти, інформація про кредитні платежі, при необхідності смскою можна заблокувати картку. Можна вносити платежі по кредитці або оплачувати послуги через банкомати Абсолют Банку.

Занімаем.ру: Підводячи підсумок нашої розмови, хочу дізнатися Вашу думку про те, чим відрізняється використання кредитної картки від отримання і повернення споживчого кредиту?

На чому б Ви порадили клієнтові зупинити свій вибір? І чи замінять одного разу кредитні картки кредит готівкою?

Марія Коханюк: Кредит готівкою використовується для конкретних споживчих цілей. Наприклад, вчинення великих покупок, що не проходять по лімітам кредитних карт. Варто враховувати, що споживчий кредит надається разово і відсотки по ньому доведеться сплатити.

Кредитна картка хоч і володіє меншими лімітами, але має пільговий безпроцентний період кредитування і є відновлюваним кредитом - після того, як ви внесете платіж по кредиту, ліміт відновиться.

Ви зможете знову скористатися кредитними коштами, і для цього не потрібно звертатися в банк і знову проходити процедуру схвалення. Тобто якщо вам належить велика покупка і / або ви розумієте, що повернути гроші протягом пільгового періоду ви не зможете, то це споживчий кредит. Якщо сума не така велика, і ви плануєте користуватися кредитними коштами регулярно (наприклад, для оплати покупок), то вигідніше отримати кредитну карту.

Плюс до цього кредитна карта незамінна для подорожей - з її допомогою зручно бронювати готелі та квитки, карту можна використовувати для отримання грошей у неробочі години банків і обмінників, кошти на картці не потрібно декларувати при проходженні кордону. При цьому клієнт може користуватися і споживчим кредитом, і кредитною картою, яка може служити запасним гаманцем на непередбачені випадки. Занімаем.ру: Спасибі за захоплююча розповідь!

До зустрічі.

Марія Ронен, спеціально для Занімаем.ру Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Більше 50% кредитів в Уральському регіоні надається на ремонт 1 серпня 2012 0:00 Більше 50% кредитів в Уральському регіоні надається на ремонт - ... Більше

Банк Поволзький г Ульяновськ - кредити, послуги банку Про банк Історія банку «Поволзький» бере початок у 1980 році з моменту утворення Ленінського ... Більше

Порядок реалізації заставного майна банками Заставне забезпечення кредиту служить «подушкою безпеки» для кредитної організації, гарантом повернення позикової заборгованості.Банк не зацікавлений у ... Більше

Що робити, якщо більше нічим віддавати кредит Біда, коли погасити раніше взятий кредит ... Більше

Банк Іжкомбанк г Іжевськ - кредити, послуги банку Про банк Відкрите акціонерне ... Більше

Популярне