Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Кредитна картка ВТБ 24 умови стандартних і золотих карт як оформити


Кредитна картка ВТБ 24 - умови стандартних і золотих карт, як оформити

Безкоштовний політ АК ТРАНСАЕРО за покупки по карті Росбанк

У банку ВТБ 24 ви можете оформити як звичайну (Visa Classic або MasterCard Standart), так і золоту (Gold) кредитну карту. Класична кредитна карта На вибір позичальникам пропонуються картки платіжних систем Visa і MasterCard. Як власник кредитної картки ВТБ 24, ви можете оформити до п'яти карт, прив'язаних до одного рахунку.

Максимальний кредитний ліміт складає 300 000 рублів. Процентна ставка обчислюватиметься виходячи з вашого доходу, але не менше 25% річних. Обслуговування картки платне, з вас буде стягуватися 750 рублів щорічно. По карті встановлений ліміт зняття готівки, можна зняти не більше 300 000 рублів в день і 1 000 000 в місяць.

Протягом перших 50 днів після оформлення картки кредитом можна користуватися без відсотків. Необхідні документи для оформлення класичної кредитної картки стандартні і мало відрізняються від вимог інших банків. Готуйте довідку 2-НДФЛ, паспорт і закордонний паспорт. Золота кредитна карта Головні переваги золотої карти в порівнянні зі стандартним пропозицією: страхування всіх покупок, зроблених за допомогою карти; безкоштовна віртуальна карта для покупок в інтернеті; розширений перелік знижок.

Максимальний розмір кредиту по золотій картці становить 600 000 рублів, а процентна ставка починається від 21% річних. Ліміти по зняттю готівки більше в 2 рази в порівнянні зі стандартними кредитними картами ВТБ24. Особливі програми і переваги

Великі банки, як правило, мають кілька кобрендингових програм по банківських картах. Кредитні картки банку ВТБ 24 не виняток. Розповімо детальніше про спеціальних картках банку. OZON Власники такої картки мають можливість здійснювати покупки в інтернет магазині OZON.RU на дуже вигідних умовах: зі знижкою 7% і з нарахуванням щедрих бонусів, які компенсують частину витрат на наступну покупку в цьому ж інтернет магазині. Мобільний бонус Кредитна картка «Мобільний бонус» дає можливість повертати 10% суми, яка була витрачена на послуги мобільного зв'язку Білайну.

ВТБ 24 - Уральські авіалінії Здійснюючи покупки за допомогою кредитної картки ВТБ 24 - Уральські авіалінії, ви накопичуєте бонуси, які в подальшому можуть значно скоротити або взагалі виключити витрати при перельотах літаками цієї компанії. За кожні 35 витрачених рублів, нараховується 1 бонусний рубль. Бонусів нараховується в 1,5 рази більше, якщо покупка була здійснена в день вашого народження або за кордоном. Бонусні рублі в подальшому обмінюються на знижку для польотів в «Уральських авіалініях», знижки можуть досягати 100%. Золота картка цієї програми знову ж краще стандартної, за кожні 35 витрачених рублів нараховується 1,5 бонусних рубля, а кредитний ліміт більше в 3 рази.

Комісія за обслуговування відповідно більше в 4 рази, тобто складе 3600 рублів за рік. «Мої умови» Кредитна карта ВТБ24 «Мої умови» дозволить вам непогано заощаджувати. Банк вам буде повертати з однієї вибраної послуги 5% (припустимо, можна вибрати оплату бензину на заправці), а з усіх інших - по 1%. Вибирати можна з оплати послуг ресторанів, автозаправок, барів, кафе, але тільки запропонованих банком. Послугу, за яку ви будете отримувати 5% знижку, можна змінювати один раз на три місяці. Ліміт бонусних нарахувань становить не більше 15 000 рублів на місяць.

Золота кредитна картка «Мої умови» краще тим, що можна вибирати п'ятивідсоткову знижку не для єдиної послуги, а для однієї з двох категорій: автозаправки, підприємства громадського харчування. Никанор Бабурін, спеціально для Занімаем.ру 22 березня 2012

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Уралсиб знизив ставки по іпотеці - умови іпотечних програм банку 7 ... Більше

Сбербанк Росії в г Челябінськ - робота відділень, адреси філій, кредити, депозити, ... Більше

У чому головна відмінність дебетової картки від кредитної У сучасному світі кредитні картки постійно знаходяться на слуху, про дебетові ж, ... Більше

Які порушення відображаються в кредитній історії? Часто позичальники помилково вважають, що в кредитній історії відбивається тільки сам факт отримання ... Більше

Кредитні карти Агропромкредит - нові тарифи для карток 26 січня 2012 0:00 Три нових ... Більше

Популярне