Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Кредитна карта Хоум Кредит Банку як оформити заявку відгуки про кредитних програмах


Кредитна карта Хоум Кредит Банку - як оформити заявку, відгуки про кредитних програмах

Що це швидкі кредитні карти

Хоум Кредит Банк пропонує три види кредитних карток: Стандарт, Преміум і Ексклюзив - вони відрізняються кредитними лімітами, процентними ставками і набором знижкових пропозицій. Однак вимоги банку до власників кредитних карток схожі. ХКФ готовий видати кредитну карту громадянину старше 23-х років, постійно прописаному і фактично проживає в тому регіоні, де оформляє кредитну карту.

На останньому місці роботи треба попрацювати не менше, ніж півроку, при цьому потрібно мати стабільний дохід. Щоб отримати кредитку по програмі Ексклюзив треба бути старше 25-ти років, зате стаж роботи на останньому місці можна мати тільки три місяці. Перелік документів, які необхідно надати, залежить від обраного варіанта кредитування.

Мінімальний пакет документів включає паспорт і будь другий документ на вибір (водійське посвідчення, пенсійне посвідчення, закордонний паспорт, страхове свідоцтво обов'язкового пенсійного страхування). До речі кажучи, чоловіки призовного віку можуть не надавати військовий квиток і отримати кредитну карту за мінімальним пакету документів. Логічно припустити, що з мінімальним пакетом документів умови кредитування будуть далеко не найкращими.

Щоб отримати кращі умови, треба надати пакет документів побільше, на додаток до перерахованих: - Довідку про доходи за формою 2-ПДФО або у вільній формі (підтверджуючу дохід не менше, ніж за останні три місяці). Важливе зауваження: термін «придатності» таких довідок становить всього 14 днів; - Завірену роботодавцем копію трудової книжки; - Оригінал виписки про рух коштів за рахунком зарплатної картки чи іншого рахунку в іншому банку за останні 6 місяців. Краще, якщо середньомісячний оборот буде більше планованого мінімального платежу по карті; - Оригінали ПТС або свідоцтв про реєстрацію транспортного засобу на ваше ім'я; - Оригінали свідоцтв права власності на нерухомість; - Поліс страхування КАСКО на наявний у вас автотранспорт з сумою страхового покриття не менше 5000 доларів США та датою оформлення не раніше, чес за три місяці до подачі заявки на кредитну карту; - Закордонний паспорт, з якого по штампах митниці явно випливає, що в останні 12 місяців ви відвідували інші країни (не рахуючи країни СНД); - Військовий квиток ( для чоловіків призовного віку). Перш ніж докладно розповідати про відмінності в кредитних програмах, давайте відзначимо важливі моменти, які стосуються всіх кредитних карт Хоум Кредит Банку.

Отже, що радує, мінімальний щомісячний платіж складає всього 5% від залишку боргу. Як правило, банки хочуть отримувати мінімум 10% накопиченої заборгованості, мало де дозволяется платити тільки 5%, так що це безумовний плюс кредитних картах ХКБ. Пільговий (безвідсотковий) період становить 51 день, це трохи менше, ніж у деяких інших великих гравців даного ринку.

З комісій можна виділити стандартну комісія за перевипуск карти, але це, фактично, не комісія банку, а платіжної системи, так що її платити доведеться в будь-якому банку. Ну і присутній комісія за смс-повідомлення в розмірі 59 рублів. Послугу смс-повідомлення ви отримаєте автоматично при підписанні договору, але потім, як правило, за окремою заявою від неї можна відмовитися.

До речі кажучи, абонентська плата за користування інтернет-банком не стягується. Що мені не дуже сподобалося, так це занадто висока комісія за зняття готівки. Комісія складе 299 рублів в незалежності від суми та приладдя банкомату. За ексклюзивним картам накладні витрати за зняття можуть виявитися навіть вищою, 1,9% від суми зняття, але не менше 199 рублів.

Таким чином, банк або стимулює розраховуватися карткою в магазинах або сподівається заробити на комісіях, адже досі більшість позичальників сприймають кредитну карту як різновид споживчого кредиту - тобто знімають всю суму відразу, а не витрачають гроші поступово по мірі необхідності. Що ще зручно, на всіх сторінках офіційного сайту Хоум Кредит Банку є можливість «підібрати карту», тобто прикинути кредитний ліміт, на який можна розраховувати і порахувати щомісячні витрати по обслуговуванню. Там же можна і подати он-лайн заявку на кредитну карту, заповнивши відповідну форму на сайті. Що стосується якихось особливих привілеїв власникам кредитних карток ХКБ, то їх не дуже багато. Власники золотих карт, ясна річ, можуть розраховувати на отримання стандартних привілеїв, належних їм в рамках програми платіжної системи.

А особисто від банку пропонуються знижки за програмою «Карта міста». У кожному регіоні присутності Home Credit Bank свій перелік магазинів, що беруть участь у цій програмі. Розмір знижки коливається від 2 до 30%, плюс різні магазини періодично проводять совісні з банком маркетингові акції. Тепер розглянемо детальніше варіанти кредитних карт Хоум Кредит банку. Тарифний план Стандартний.

В рамках цієї програми вам запропонують кредитну карту з максимальним лімітом 100 000 рублів. Процентна ставка за користування коштами понад пільгового періоду складе 34,9%, це не рахуючи комісій за зняття готівки в банкоматах. За день готівкою можна зняти через банкомати не більше 30 000 рублів, ну і не більше 100 000 рублів в касах банку. Як ми вже писали, для оформлення та отримання цієї карти потрібен мінімальний пакет документів, тому і ставка така висока. Тарифний план Преміум.

Якщо ви надасте пакет документів побільше, то можете розраховувати на отримання кредитної картки Хоум Кредит Банку на більш вигідних умовах. В рамках цієї програми ви можете розраховувати на отримання кредитного ліміту по карті вже до 200 000 рублів. Процентна ставка також істотно менше, 29,9% річних.

А ось ліміти на зняття готівки через банкомати і каси банку залишаться колишніми. Тарифний план Ексклюзив. Надавши банку максимально повний пакет документів, ви можете розраховувати на отримання кредитної картки за програмою Ексклюзив.

Максимальний кредитний ліміт по такій картці вам можуть надати до 300 000 рублів. Процентна ставка буде 24,9%, однак з'явиться щомісячна комісія в розмірі 249 рублів. До того ж за зняття великих сум готівки в банкоматах доведеться платити більше, чес за стандартними картами.

За програмою Ексклюзив ви отримуєте вже не стандартну карту MasterCard Standard, а картку MasterCard Gold, до якої додається безліч знижок і бонусних пропозицій. Никанор Бабурін, спеціально для Занімаем.ру 22 березня 2012 Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Джерело: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Анкор Банк Заощаджень - інформація про банк, філіальна мережа і послуги Відкрите акціонерне товариство «Анкор Банк Заощаджень» ... Більше

Тури в кредит - кредит на відпочинок Наші звички і світогляд поступово ... Більше

ЖНК, ЖБК - пайова участь у будівництві Житлові накопичувальні кооперативи ЖНК (Житлові накопичувальні кооперативи) - це об'єднання громадян на основі членства з метою ... Більше

Ставка рефінансування Центрального Банку Росії, ставка рефінансування РФ Ставка рефінансування - ... Більше

Абсолют Банк домігся зниження прострочення по кредитах 9 серпня 2012 0:00 Частку ... Більше

Популярне