Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Кредитна карта Русь-Банк - інтерв'ю Василя Палаткіна про кредитні картки банку


Кредитна карта Русь-Банк - інтерв'ю Василя Палаткіна про кредитні картки банку

Уралтрансбанк онлайн сервіси для персональних кредитних рішень кредитний калькулятор

У чому переваги кредитних карт? Які вимоги банки висувають до позичальників? На що звернути увагу при оформленні картки? «Занімаем.Ру» і Василь Палаткін, заступник Голови Правління Русь-Банку, обговорюють кредитні карти, які купують в Росії все більшої популярності. «Занімаем.Ру»: Кредитні карти стають все більш популярними як серед позичальників, так і серед банків, які найактивніше ці карти випускають. Василь, на Ваш погляд, чому вони так популярні в усьому світі?

Василь Палаткін: Кредитна карта в принципі - дуже зручний фінансовий інструмент для платежів і розрахунків. Картки міжнародних платіжних систем VISA International та MasterCard WorldWide приймаються для оплати покупок в більш ніж в 50 мільйонах торгових точок по всьому світу. Основна ж перевага кредитної картки полягає в раз схваленому поновлюваному кредитному ліміті, який при своєчасному погашенні можна використовувати знову і знову. Серед інших переваг кредитних карт: • Практичність. Необхідна сума завжди під рукою, доступ до коштів на картковому рахунку протягом 24 годин на добу. • Безпека.

Карта захищена спеціальними засобами захисту: вона, як правило, іменна, при оплаті товарів і послуг в магазині вводиться спеціальний секретний ПІН-код або обов'язково перевіряється паспорт (звіряється підпис на чеку і картці), зняти гроші в банкоматі можливе тільки при знанні ПІН-коду з обмеженим числом спроб, інакше карта буде заблокована банкоматом. Таким чином, при дотриманні простих правил безпеки ніхто окрім клієнта скористатися картою не зможе. • Регулярність обліку витрат: можливість контролювати свої витрати і управляти ними за допомогою щомісячних виписок по рахунках і за допомогою послуг sms-інформування в режимі онлайн. • Гнучкість: отримання бажаної покупки без довгого очікування. • Зручність: незамінні для здійснення покупок по пошті або через Інтернет. Так, наприклад, для власників карт Русь-Банку передбачений безкоштовний доступ до системи Інтернет-Банк: оплата мобільного зв'язку, Інтернет, ЖКГ та інших послуг, перекази між рахунками. • Пільги: банківська пластикова карта не є грошовими коштами, і тому розміщені на ній суми не підлягають декларуванню при перетині кордону РФ. «Занімаем.Ру»: Як правильно вибрати кредитну карту серед такого різноманіття пропозицій? В.П.: При виборі кредитної картки слід, в першу чергу, звичайно ж, варто звернути увагу на ефективну відсоткову ставку за користування кредитними коштами та всілякі комісії: за відкриття, за щорічне обслуговування картки, за зняття готівки.

Крім цього деякі банки встановлюють комісію за ведення позикового рахунку і за оформлення кредиту, сума виплат за якими може значно збільшити процентну ставку. Також варто пам'ятати і про такий нюанс, як можливість здійснення покупок і зняття готівки в рамках пільгового періоду. Багато банки стягують відсотки за користування грошовими коштами в пільговий період, якщо Клієнт розплачується за покупки не самою картою, а знятими з неї готівкою. Клієнти ж Русь-Банку мають унікальну можливість користуватися безвідсотковим кредитом до 50 днів, не тільки оплачуючи покупки карткою, але й знімаючи в цей період з карти готівкові кошти.

Поцікавтеся також кредитним лімітом, який пропонує Банк по карті. Русь-Банк пропонує своїм Клієнтам оформити кредитну карту з лімітом у розмірі до 5-ти заробітних плат. Також, якщо Ви вже є Клієнтом якогось Банку, радимо уточнити, чи немає спеціальних умов для поточних банківських клієнтів. Так, в багатьох банків є програми лояльності для поточних Клієнтів. До прикладу, в Русь-Банку знижена% ставка, і відсутня річна комісія для лояльних Клієнтів, пропонуються різні крос-акції - як, наприклад, кредитна карта в подарунок при оформленні якого банківського продукту.

Крім того, власники карт Русь-Банку мають право на отримання знижок до 25% на товари і послуги більш ніж 1200 партнерів Банку: в ресторанах, туристичних агенціях, салонах краси, магазинах та ін «Занімаем.Ру»: Розкажіть про оформлення кредитних карт в Русь-Банку: яка максимальна сума кредиту і його відсоткова ставка? Який розмір обов'язкового платежу по кредитній карті? В.П.: Максимальна сума кредитного ліміту за картками, пропонованим Русь-Банком, cоставляет 500 000 рублів. Процентні ставки знаходяться на ринковому рівні і варіюються від 20% до 28% по кредитних картах в рублях і від 18% до 23% за картками в іноземній валюті.

Погашати борг можна мінімальними платежами, розмір яких складає не менше 10% від суми основного боргу, наявної на 1-е число місяця, наступного за звітним періодом, плюс 100% від суми нарахованих і непогашених відсотків за календарний місяць, що передує звітному періоду. Використовуючи мінімальні платежі, банк надає позичальникові можливість гнучко вибирати різні способи погашення. «Занімаем.Ру»: Русь-Банк пропонує кредитні картки з пільговим періодом. Як встановлюється початок цього періоду? Які умови треба виконати, щоб не платити відсотки за користування коштами?

В.П.: Протягом пільгового періоду Русь-Банк не стягує з клієнта відсотки за користування кредитними коштами. Під час його дії клієнт може розплачуватися кредитною карткою та знімати готівку грошові кошти, не несучи при цьому ніяких додаткових витрат. Щоб не платити відсотки за користування коштами Банку, клієнту необхідно своєчасно погасити заборгованість до закінчення пільгового періоду.

Пільговий період встановлюється з дати першої покупки протягом календарного місяця (звітний період) за умови, що заборгованість по кредиту на даний момент відсутня. Щоб скористатися новим пільговим періодом необхідно в наступному календарному місяці (платіжний період) з 1-го по 20-е число повністю погасити наявну заборгованість за кредитом. Таким чином, пільговий період складається із залишку звітного періоду з моменту вчинення першої покупки і перших 20-ти днів платіжного періоду (20 днів на погашення). Максимальний термін пільгового періоду в Русь-Банку - 50 календарних днів. «Занімаем.Ру»: Хто може оформити кредитну карту в Русь-Банку?

В.П.: Для отримання кредитної картки Русь-Банку потрібно заповнити анкету в найближчому відділенні Русь-Банку, при собі достатньо мати громадянський паспорт та засвідчену роботодавцем копію трудової книжки (не старше 14 днів). Через кілька робочих днів працівник Банку особисто повідомить клієнта про прийняте рішення. Вимоги до позичальника: 1. Громадянство Російської Федерації; 2. Вік на момент подачі Анкети-Заяви - від 21 року на момент подачі Анкети-Заяви і до 65 років включно на момент закінчення терміну дії кредитної картки.

3. Постійна реєстрація за місцем територіального знаходження підрозділу Банку, в яке звернувся Клієнт за встановленням Кредитного ліміту. 4. Стаж на останньому місці роботи - не менше 6 місяців, загальний трудовий стаж - не менше 1 року. «Занімаем.Ру»: Чи можна користуватися картами Вашого банку за кордоном?

В.П.: Русь-Банк пропонує своїм клієнтам кредитні картки міжнародних платіжних систем Visa Int. і MasterCard Int., якими можна вільно користуватися в будь-якій країні світу, де приймаються карти visa і mastercard. «Занімаем.Ру»: На Ваш погляд, яке майбутнє у кредитних карт в нашій країні? Чи можна припустити, що вже через деякий час картами буде користуватися більшість громадян? В.П.: На наш погляд, у кредитних карт в Росії велике майбутнє. По-перше, кредитка набагато зручніше споживчого кредиту, про що ми говорили вище.

По-друге, ринку є куди зростати - рівень поширеності кредитних карт у нас вкрай малий: якщо в США на одну людину припадає близько 4 кредитних карт, в Японії - близько 2,5, у Великобританії - 1, то в Росії - 0,1 . Таким чином, потенціал для розвитку ринку, безсумнівно, дуже великий. Соня Коркодінова, спеціально для «Занімаем.Ру» Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Алтайенергобанк впевнений в тому, що співпрацювати з Поштою Росії необхідно 25 квітня 2012 20:03 Алтайенергобанк підтримав ті ... Більше

Банк Меткомбанк г Єкатеринбург - кредити, послуги Про банк Меткомбанк - один з найбільш великих банків Уралу і Єкатеринбурга, ... Більше

Відповідальність поручителя за банківським кредитом Криза, що вибухнула в минулому році в США, лавиною захлеснув ... Більше

Банк Дельтакредит знизив комісію по іпотеці 7 грудня 2012 0:00 Комісія по іпотечних кредитах банку Дельтакредит була знижена ... Більше

Кредитні карти банку Авангард - відгук про кредитки Авангарду, чи варто оформляти Кредитні карти банку Авангард ... Більше

Популярне