Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Кредити в торгових точках від НБ ТРАСТ


Кредити в торгових точках від НБ «ТРАСТ»

Кредити в торгових точках від НБ ТРАСТ

НБ «ТРАСТ» оформляє кредити в торгових точках в 60 містах Росії. Обсяг виданих кредитів на сьогоднішній день перевищує 1,2 млрд рублів. Ігор Копирін, Директор Дирекції споживчого кредитування Національного банку «ТРАСТ», розповідає «Занімаем.Ру» про умови pos-кредитування, необхідних документах і про те, якими способами можна вносити щомісячні платежі.

«Занімаем.Ру»: Банк «ТРАСТ» пропонує кредити в торгових точках, але під брендом «RUSкредіт». Які основні умови такого виду кредитування? Ігор Копирін: RUSкредіт пропонує покупцям великий вибір кредитних програм на покупку товарів і послуг. Ми видаємо рублеві кредити в розмірі від 3 тис. до 300 тис. рублів. Максимальний термін кредитування - до 36 місяців; розмір початкового внеску - від 0% вартості товару.

«Занімаем.Ру»: Яким вимогам повинен відповідати потенційний позичальник, що бажає оформити кредит у магазині? І.К.: Потенційний позичальник може стати реальним, якщо: йому від 18 до 75 років, він є громадянином РФ, має постійне джерело доходу протягом останніх 3-х місяців і постійну реєстрацію в будь-якому з регіонів присутності НБ «ТРАСТ». Для оформлення кредиту необхідний лише паспорт громадянина РФ. Рішення приймається за 5 хвилин. «Занімаем.Ру»: Якими способами можна вносити щомісячні платежі за кредитом, оформленим у магазині?

І.К.: RUSкредіт пропонує кілька способів внесення грошових коштів в рахунок погашення заборгованості: • оплата в будь-якому електронному терміналі QIWI; поштовий переказ в будь-якому відділенні Пошти Росії (при видачі кредиту надається квитанція поштового переказу з реквізитами Банку); банківський переказ (можна погашати заборгованість в будь-якому банку, в т.ч. в Ощадбанку Росії); переказ через бухгалтерію за місцем роботи; оплата в салонах «Зв'язковий»; оплата через систему грошових переказів CONTACT. Клієнт може вибрати найбільш зручний для себе спосіб. «Занімаем.Ру»: На Ваш погляд, наскільки затребуваним сьогодні є POS-кредитування?   І.К.: POS-кредитування традиційно є найбільш прибутковим сегментом роздрібного кредитування.

Більш того, цей вид кредитування став єдиним напрямком роздрібного банківського бізнесу, які опинилися затребуваним в кризу. Тому універсальні банки активно нарощували свою присутність на цьому ринку. Інтерес до ринку POS-кредитування проявили навіть державні гравці. «Занімаем.Ру»: Чи спостерігається у банку «ТРАСТ» збільшення попиту на дану послугу?

І.К.: В даний час портфель кредитів в торгових точках Національного банку «ТРАСТ», видаваних під брендом RUSкредіт, перевищив 1,2 млрд. рублів. Загальна кількість клієнтів даного бізнес-напрямку з вересня 2010 року склало більше 70 тисяч чоловік. Ми зберігаємо високі темпи приросту портфеля, які навіть трохи перевищують наші прогнози. Соня Коркодінова, спеціально для «Занімаем.Ру» Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Як повернути борг - як правильно себе вести і повернути борг Ви взяли кредит ... Більше

Кредити фермерам - сільськогосподарський кредит, Россельхозбанк У «побутовому» розумінні фермери - це ... Більше

Де оформити кредитну карту Велике поширення безготівкових операцій ставить перед багатьма питання про те, де оформити кредитну карту.Хоча в Росії кредитки не ... Більше

Альфа-Банк представляє загальноросійську виставку до 200-річчя Вітчизняної війни 1812 Альфа-Банк і газета "Комсомольська правда" організують загальноросійську виставку, присвячену ... Більше

Чому банки не видають бажану суму кредиту? Кредитний ліміт карти - це одна з найпопулярніших тем для ... Більше

Популярне