Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Кредити в 2012 році - прогноз від банку Уралсиб споживчі іпотечні автокредити


Кредити в 2012 році - прогноз від банку Уралсиб: споживчі, іпотечні, автокредити

Новий фінансовий рік - це нові прогнози і очікування, як для позичальників, так і для кредитних організацій. Чи зростуть ставки? Які кредити будуть найбільш популярні і за рахунок чого? Про тенденції ринку кредитування фізичних осіб на 2012 рік міркує Михайло Воронько, керівник Департаменту маркетингу та електронних сервісів БАНКУ УРАЛСИБ. Занімаем.ру: Михайло, що чекає ринок кредитування фізичних осіб в 2012 році?

Які перспективи його розвитку в порівнянні з минулим роком? Михайло Воронько: Ми очікуємо помірне зростання ринку. Очевидно, що стабільний попит на кредитні продукти в 2012 році збережеться, і рівень конкуренції серед банків буде достатньо високий.

Занімаем.ру: Яким кредитами банки будуть приділяти більше уваги у 2012 році? Михайло Воронько: Банківська система Росії до теперішнього часу встигла істотно подорослішати. Зараз на ринку представлені як універсальні банки, так і спеціалізовані. Останні концентруються на якомусь певному ринковому сегменті, наприклад, на автокредитах або POS-кредитуванні. У таких монопродуктових банках зі зрозумілих причин не стоїть питання про пріоритети, хоча сам по собі бізнес цих кредитних організацій може бути істотним за обсягом і цілком ефективним.

Інша група банків - універсальні. БАНК УРАЛСИБ відноситься саме до цієї групи, тому в 2012 році ми маємо намір просувати всі діючі кредитні продукти. Але питання не в тому, щоб продати клієнтові кредит, а в тому, щоб знайти якісного позичальника.

Якщо говорити про те, які продукти ми плануємо просувати в першу чергу, то це споживче кредитування, іпотека, потім кредитні карти й автокредитування. Занімаем.ру: А які кредити, на ваш погляд, будуть найбільш затребувані в 2012 році серед позичальників - споживчі кредити, іпотека, автокредити? Короткострокові або довгострокові? Відновлювані або невідновлювані? Михайло Воронько: Безпосередньо затребуваність цих продуктів порівняти не можна.

Кожен з перерахованих сегментів ринку характеризується своїм клієнтським профілем, який визначають відповідними потребами. Але можна бути впевненим, що споживче кредитування залишиться самим доступним кредитним продуктом - зазвичай такі кредити видаються на невеликі суми, не вимагають застави і поручительства. Вимоги до рівня щомісячного доходу, терміну зайнятості та пакету документів вельми ліберальні, а строк прийняття рішення про видачу кредиту банком - всього один день.

Ми очікуємо, що в році, що наступив попитом будемо користуватися наш новий продукт - іпотечне кредитування в рамках реалізації програми інвестицій Зовнішекономбанку в проекти будівництва доступного житла та іпотеку. Кредит на нове житло відповідно до умов програми можна оформити всього під 10,5% річних у рублях. Занімаем.ру: Чи зміниться підхід банків до оцінки кредитоспроможності позичальника?

Михайло Воронько: Кредитний аналіз специфічний для різних учасників ринку. Але багато роздрібні банки продовжать активно використовувати технологію скоррінга, коли загальний бал кредитоспроможності виставляється з урахуванням безлічі різних факторів з урахуванням накопиченої статистики. Крім того, банки постійно звертаються до даних бюро кредитних історій, що дозволяє істотно знизити ризик виникнення простроченої заборгованості. Занімаем.ру: І, напевно, найважливіший для ваших клієнтів запитання: чи очікується в 2012 році зростання ставок по різних видах фінансування фізичних осіб? Михайло Воронько: На початку цього року на тлі відносної нестабільності на фінансових ринках можливе незначне підвищення ставок за кредитами.

Тим не менш, ми не прогнозуємо їх суттєвого збільшення. Надалі, ближче до середини року, можливо невелике зниження ставок і їх повернення на поточний рівень. Олена Кузнєцова, спеціально для Занімаем.ру Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Пермське УФАС виявило змова між банками і страховими компаніями 16 березня 2012 14:57 Два банку ... Більше

Іпотечний брокер - послуги іпотечного брокера, робота кредитного брокера У ... Більше

АКІБАНК оголосив про сезонної акції зниження річних ставок 4 липня ... Більше

Кредит готівкою: що потрібно знати позичальникові або підводні камені кредитів. Відомо, що банківські кредити - найбільш дорогі.До того ж, навряд чи ви отримаєте легко і ... Більше

Кредит під заставу земельної ділянки - іпотечні та інші кредити під заставу землі Отримати кредит під заставу земельної ... Більше

Популярне