Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Кредити малому бізнесу від Росгосстрах БАНКУ


Кредити малому бізнесу від Росгосстрах БАНКУ

Ставки для кредитів бізнесу знизив Татфондбанка - програма Свій Бізнес

Наталія Блінова, директор департаменту корпоративного бізнесу Росгосстрах БАНКУ відповідає на запитання кореспондента Занімаем.ру про те, як представники малого і середнього бізнесу можуть отримати кредит, який враховує всі їх потреби. Занімаем.ру: Наталія Володимирівна, давайте почнемо нашу розмову з короткого оповідання про програми кредитування малого бізнесу, які пропонує Росгосстрах БАНК?

Наталія Блінова: Підтримка і забезпечення ресурсами представників малого та середнього бізнесу - один з головних напрямків розвитку Росгосстрах БАНКУ. У цій роботі ми спираємося на об'єктивні переваги, якими володіємо, - доступні фінансові ресурси, велику регіональну мережу (238 точок продажів у 140 містах РФ від Южно-Сахалінська до Калінінграда) і співробітників Банку - професіоналів, що володіють необхідними знаннями і добре знайомих зі специфікою роботи у сфері середнього та малого бізнесу. Використовуючи ці переваги, ми шукаємо особливий підхід до кожного клієнта, створюючи кредитні продукти, які враховують всі потреби представників МСБ.

  На сьогоднішній день ми пропонуємо клієнтам зі сфери малого і середнього бізнесу чотири кредитних продукту: «Підприємець», «Кредит під купується майно», «Збільш обороти» і «Мікрокредит». Максимальна сума кредиту для МСБ досягає 20 млн. рублів, максимальний термін - п'ять років. Ставки за кредитом починаються від 14% річних, залежно від програми.  Занімаем.ру: Які загальні вимоги до позичальника або бізнесу позичальника пред'являє Росгосстрах БАНК при відкритті кредитної лінії?

Наталія Блінова: Наші вимоги до позичальників досить стандартні: беззбиткова діяльність в своєму секторі ринку - від 6 до 12 місяців, залежно від програми кредитування та суми позики. Частка держави та резидентів в статутному капіталі підприємства - не більше 50%. Важливим критерієм є і перелік видів діяльності, який не повинен включати гральний бізнес, виробництво тютюнових виробів, інвестиції в цінні папери, спекуляції з цінними паперами, виробництво зброї, військової техніки і торгівлю ними, посередницьку діяльність, а також сільське господарство і тваринництво.

Володіють найменшою ступенем ризику та, таким чином, мають найбільшу привабливість для нас сфери бізнесу - це виробництво, зокрема, високотехнологічної продукції, і послуги (наприклад, готельний бізнес, салони краси, ательє і так далі). Однією з пріоритетних сфер кредитування є торгівля, де працює більшість наших позичальників, і діючих, і потенційних. Однак «пріоритет» не означає «перевага»: РОСГОССТРАХ БАНК не надає компаніям з цих сфер бізнесу жодних пільг - ми готові працювати з позичальниками з усіх галузей економіки.

Головне, щоб вони задовольняли умовам кредитних програм Банку.  Занімаем.ру: Наталія Володимирівна, розкажіть, будь ласка, про участь Росгосстрах БАНКУ в програмі державної підтримки малого бізнесу. У чому полягає ваша співпраця з регіональними фондами підтримки підприємництва? Які переваги дає ця співпраця клієнтам Банку?

  Наталія Блінова: РОСГОССТРАХ БАНК веде активну взаємодію з державними регіональними фондами в рамках реалізації програм Міністерства Економічного Розвитку РФ із підтримки та розвитку підприємництва, що у великій мірі спрощує нашим позичальникам доступ до додаткових ресурсів.

На сьогоднішній день ми вже підписали 48 угод про співпрацю з фондами в 38 регіонах Росії. Занімаем.ру: Чи є у малого бізнесу можливість отримати беззаставний кредит у Росгосстрах БАНКУ? Яка максимальна сума такого кредиту?

Наталія Блінова: Відсутність заставного забезпечення в РОСГОССТРАХ БАНКУ можливо при кредитуванні за програмою "Мікрокредит", оскільки саме вона спрямована на фінансування розвитку суб'єкта. «Мікрокредит» надається, завдяки нашій співпраці з ВАТ «МСП Банк» в рамках державної програми фінансової підтримки малих і середніх підприємств, про яку ми говорили раніше. Максимально можлива сума позикових коштів за програмою «Мікрокредит» дорівнює 1 500 000 рублів. Занімаем.ру: Першого червня в РОСГОССТРАХ БАНКУ була запущена нова програма «Кредит під купується майно».

Розкажіть, будь ласка, докладніше про те, які можливості відкриваються перед бізнесменами, які бажають скористатися цим кредитним продуктом? Наталія Блінова: Так, в РОСГОССТРАХ БАНКУ вступила в силу нова спеціально розроблена програма, яка відповідає потребам підприємств середнього і малого бізнесу з річною виручкою від реалізації товару до 300 млн. рублів. Затребуваності програми сприяє те, що зараз навіть невелика організація може придбати новітнє обладнання, а також нерухомість, яка одночасно стане предметом забезпечення по кредиту.

За схемою програми «Кредит під купується майно» сума позики становить від 300 000 до 20 000 000 рублів, а термін кредиту - до п'яти років. Процентні ставки знаходяться в діапазоні від 14 до 18,5 відсотків річних і залежать від того, яку суму запитує клієнт і на який термін надається кредит. Кошти видаються в форматі одноразової кредиту або кредитної лінії з лімітом видачі. Занімаем.ру: Наталія Володимирівна, зв'язок вашого Банку і страхової компанії Росгосстрах - чи дає це якісь конкурентні переваги Банку при роботі з малим бізнесом? Чи є у вас спільні програми, або, може, процес страхування придбаного або закладеного майна, життя та здоров'я індивідуального підприємця організований більш зручно? ..

Наталія Блінова: Ми пропонуємо всім нашим клієнтам застрахувати себе для того, щоб вони могли бути впевнені: якщо станеться нещасний випадок, кредит буде погашений за рахунок страховки.

Для позичальника, який оформив страховку, ми знижуємо процентну ставку. Застрахувати майно можна як в компанії Росгосстрах, так і в інших акредитованих у Банку страхових компаніях. Але оформлення страховки ні в якому разі не є додатковою фінансовим тягарем для нашого клієнта.  Занімаем.ру: У 2012 році в рамках модернізації кредитних програм ваш Банк збільшив кількість виданих кредитів для МСБ в два рази. Які на сьогоднішній день перспективи кредитування малого бізнесу в РОСГОССТРАХ БАНКУ?

Чи з'являться нові програми? Чи продовжиться збільшення обсягу виданих кредитів? Наталія Блінова: У сектора МСБ в Росії непогані перспективи. І не тільки тому, що частка малого та середнього бізнесу у ВВП Росії набагато нижче, ніж у країнах Європи, але ще й тому, що розвиток цього сегменту економіки зараз активно підтримується державою. Тому в секторі роботи з МСБ Росгосстрах БАНКУ заплановано кілька змін.

Наприклад, планується розширення лінійки продуктів, яка буде задовольняти потреби майже всіх суб'єктів МСБ (так, в серпні планується запустити новий продукт - овердрафт), і спрощення процедур та банківських операцій (наприклад, по оформленню кредитів). Також наш Банк прагне до комплексного обслуговування клієнтів і приділяє велику увагу дистанційним каналах розповсюдження продукції для суб'єктів МСБ. Марія Ронен, спеціально для Занімаем.ру Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Лихвар - приватні лихварі, послуги лихварства Сьогодні вже мало хто згадає, що таке лихварство і хто такий лихвар. ... Більше

УБРіР випустив кредитку з 10% cash back'ом по кожній покупці 29 серпня 2012 21:07 Уральський банк реконструкції та розвитку додав ... Більше

Хто повинен платити за шахраїв? Той, хто хоч раз ставав жертвою "карткового" шахрайства погодиться, що втратити гроші з ... Більше

Де взяти кредит під заставу квартири - пропозиції банків Останнім часом банки активно «розкручують» іпотеку, а також паралельні з ними аналогічні кредитні продукти під заставу ... Більше

"Фосборн Хоум" запропонує кредити клієнтам інтернет-магазинів У другій половині липня стало ... Більше

Популярне