Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Кредит малому бізнесу в Уралсиб - нова програма кредитування


Кредит малому бізнесу в Уралсиб - нова програма кредитування

Кредит малому бізнесу в Уралсиб - нова програма кредитування

9 серпня 2012 0:00

Нова програма кредитування малого бізнесу на купівлю обладнання була представлена банком Уралсиб. Позики надаються під заставу майна. Кредит по програмі «Бізнес-Обладнання» видається на суму від 300 тисяч до 60 мільйонів рублів.

Строк надання позики - від півроку до п'яти років. Позика може бути наданий підприємству як у формі одноразового платежу, так і у формі невідновлюваної кредитної лінії. При цьому частина вартості купованого устаткування повинна бути оплачена позичальником - повідомляється в прес-релізі кредитної організації.

Мінімальний розмір початкового внеску - 30%. Також серед обов'язкових вимог, зазначених на сайті Уралсиба, вказуються поручительства власників бізнесу або юридичних осіб і індивідуальних підприємців, якщо кредит надається групі компаній. Позичальник може узгодити з представниками банку умови отримання коштів за даною програмою.

Так, умови погашення кредиту будуть визначатися індивідуально для кожного окремого позичальника.

Позичальник також може попросити у банку відстрочку на погашення основного боргу, і вона може складати до трьох місяців. Як зазначив заступник голови правління банку Ілля Філатов, повідомлення якого передала прес-служба, даний кредит призначений в першу чергу для нових підприємств. Отримати кредит під заставу купленого устаткування зручніше нещодавно відкритому бізнесу, який часто недостатньо забезпечений майном, яке можна віддати в заставу.

Уралсиб на сьогоднішній день надає кредити малому бізнесу в рамках декількох основних програм: «Бізнес-Експрес», «Бізнес-Оборот», «Бізнес-Гарантія» та багатьох інших. Кожна програма пропонує особливі умови кредитування на різні цілі: від інновацій до покупки автомобіля або нерухомості для цілей підприємства.

Уралсиб нещодавно завершив прийом заявок на кредити в рамках акції «Дні відкритих дверей». 15 липня завершився прийом заявок, але у потенційних позичальників ще до 7 вересня є можливість отримати кредити «Бізнес-Оборот» і «Бізнес-Інвест» на покращених умовах. Ці умови діють для підприємств, які взяли участь у семінарах «День відкритих дверей».

Крім знижених процентних ставок позичальників чекають знижки на деякі послуги: безкоштовне відкриття розрахункового рахунку, знижки по комісії за відкриття кредитного ліміту, залежні від надаваних сум, і п'ятдесятивідсотковою знижка при установці системи «Банк-Клієнт».

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Іпотечний кредит СМП Банку - процентні ставки по іпотеці 19 вересня 2012 ... Більше

Арбітражний суд по-новому визначив варіанти укладання кредитного договору 15 грудня 2012 0:00 Недавнє рішення Вищого Арбітражного Суду визнало новий варіант укладання кредитного договору, створивши ... Більше

Кредитний інспектор в банку - робота, обов'язки У сучасній банківській практиці існує кілька найменувань професій кредитних ... Більше

РОСАВТОБАНК: кредитування малого та середнього бізнесу в 2012 році Сьогоднішній гість редакції Занімаем.ру - Максим Командирів, керівник ... Більше

Кредитна банківська карта Хочеш бути успішним і сучасною людиною, який може дозволити собі практично все, оформи заявку на кредитну карту.Але для того, щоб зробити ... Більше

Популярне