Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Корпоративна іпотека від банку DeltaCredit


Корпоративна іпотека від банку DeltaCredit

Корпоративна іпотека від банку DeltaCredit

Банк DeltaCredit, що спеціалізується на видачі іпотечних кредитів, пропонує особливі умови кредитування компаніям з чисельністю персоналу не менше 100 осіб. Про особливості корпоративної іпотеки порталу «Занімаем.Ру» розповідає Наталя Коняхіна, регіональний директор DeltaCredit в Центральному федеральному окрузі. «Занімаем.Ру»: Банк DeltaCredit пропонує іпотечний кредит для корпоративних клієнтів DeltaПартнер.

Наталя, розкажіть про основні умови програми. Наталя Коняхіна: Корпоративна програма DeltaПартнер розрахована для співробітників стабільних російських і зарубіжних компаній чисельністю персоналу не менше 100 осіб. В рамках даної пропозиції банк DeltaCredit надає пільгові умови іпотечного кредитування, які включають в себе як матеріальні, так нематеріальні вигоди.

Що важливо відзначити, крім усього іншого, корпоративним клієнтам надається послуга персонального менеджера, в обов'язки якого входять не тільки виїзди в офіси клієнтів для консультацій і збору документів для отримання кредиту, а також повний супровід по підготовці угоди купівлі-продажу квартири з використанням іпотечних засобів. Ця опція особливо цікава для компанії-роботодавця, так як дозволяє значно економити час співробітника. «Занімаем.Ру»: Як давно існує ця програма, і наскільки затребуваною вона є? Н.К.: Корпоративна програма DeltaПартнер була запущена в 2009 році. При цьому ми продовжуємо спостерігати позитивну динаміку по даному виду кредитування.

Тільки за останній рік нашими корпоративними клієнтами стали понад 30 компаній. Якщо компанія надає своїм співробітникам можливість придбати житло на пільгових умовах, то тим самим вона використовує найдієвіший чинник мотивації співробітників - саме тому програма DeltaПартнер показала свою затребуваність. З введенням нових привабливих умов ми очікуємо ще більшого припливу корпоративних клієнтів і в свою чергу готові зробити все можливе, щоб вирішити їх житлові проблеми.

«Занімаем.Ру»: У квітні цього року DeltaCredit запропонував нові пільги для співробітників компаній. Що це за пільги? Н.К.: Крім уже наявних пільг DeltaCredit тепер пропонує співробітникам корпоративних компаній-партнерів знижку з процентної ставки 1% по всіх іпотечних продуктів. Дана зміна поширюється на всі види іпотечних продуктів, включаючи кредити з фіксованими, комбінованими і плаваючими ставками.

Таким чином, для корпоративних клієнтів ставки по кредитах будуть починатися від 6% у доларах і від 9,25% в рублях, що на сьогоднішній день є одним з найвигідніших пропозицій на ринку. «Занімаем.Ру»: У банку є стандартні вимоги до позичальника. Чи передбачає програма DeltaПартнер пом'якшення або будь-яка зміна вимог до позичальника? Н.К.: Дійсно до всіх позичальникам банку є певні стандартні вимоги. Але в рамках програми DeltaПартнер корпоративні клієнти мають пріоритетне право розгляд заявок на кредит.

Крім того, за рекомендацією роботодавця ми готові розглядати заявку співробітника компанії у винятковому випадку, якщо по яких-небудь параметрах наш потенційний клієнт поки не відповідає вимогам банку. «Занімаем.Ру»: Чи відрізняються в даному випадку способи внесення щомісячних платежів по кредиту від стандартних методів? Н.К.: Схема внесення щомісячних платежів по кредиту на сьогоднішній день стандартизована таким чином, що сам клієнт вибирає для себе найбільш оптимальний спосіб погашення кредиту. Це може бути внесення грошових коштів через касу банку або переказ на рахунок клієнта в банку, а також найпопулярніший і сучасний варіант оплати кредиту - внесення на рахунок грошей через банкомат. При цьому вносити грошові кошти через банкомат може абсолютно будь-яка особа, якій позичальник довіряє і готовий передати необхідні дані для цієї операції.

«Занімаем.Ру»: На Ваш погляд, з чим пов'язані перспективи даної програми? Чим вона може бути корисна роботодавцю? Н.К.: Якщо компанія надає своїм співробітникам можливість придбати житло на пільгових умовах, то тим самим вона використовує найдієвіший чинник мотивації. Саме тому програма DeltaПартнер показала свою крайню затребуваність. Зараз DeltaCredit є одним з небагатьох банків, які дають можливість окремої організації включити пільгове іпотечне кредитування в свій соціальний пакет.

Це важливий інструмент підвищення лояльності співробітників. У свою чергу DeltaCredit є найбільшим банком Росії, що спеціалізуються на видачі іпотечних кредитів. Це означає, що ми формуємо нашу пропозицію з урахуванням усіх побажань наших клієнтів. Наша іпотека - це зрозумілий, доступний і зручний інструмент придбання житла тут і зараз.

Крім вигідних умов кредитування, DeltaCredit приділяє величезну увагу якості обслуговування як в момент видачі кредиту, так і після цього. Вибираючи банк для отримання іпотеки, і компанія-роботодавець, і співробітники компанії вибирають собі партнера на 10-25 років, а це означає, що вони повинні бути впевнені у високому рівні сервісу, який надає банк (для сучасної людини це має величезне значення). Соня Коркодінова, спеціально для «Занімаем.Ру» Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Державне агентство по страхуванню внесків - роль у банківській ... Більше

Бюро кредитних історій - Національне бюро кредитних історій та інші БКІ в Росії Бюро кредитних історій (БКІ) збирає ... Більше

Банки Воронежа - взяти кредит в г Воронеж, вибрати банк Незважаючи на те, що Воронеж не є містом-мільйонером (населення ... Більше

Росгосстрах Банк - колишній Русь Банк Про банк Вхідний у п'ятдесят найбільших кредитних організацій Росії за обсягами активів і пасивів Росгосстрах Банк (РГС ... Більше

Росгосстрах БАНК включив «фізикам» віддалений доступ в інтернет-банк 28 серпня 2012 15:58 Росгосстрах БАНК забезпечив своїм клієнтам можливість підключатися до ... Більше

Популярне