Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Іпотека від Смоленського Банку умови програми


Іпотека від Смоленського Банку: умови, програми

ОТП Банк змінив вікові обмеження для нецільового кредиту

У 2012 році ринок іпотеки не поспішає зменшувати обороти, що однаково добре для банків та їх клієнтів. Про переваги гнучкого підходу до іпотечного кредитування міркує начальник відділу методології Департаменту кредитування Смоленського Банку Юлія Соколова. Занімаем.ру: Юлія Ігорівна, давайте спробуємо піти від зворотного - чи існує якийсь перелік квартир, на покупку яких дія іпотечних кредитів Смоленського Банку не поширюється?

Юлія Соколова: Ні, обмежень або конкретних вимог до квартир у нашому банку немає. Занімаем.ру: Значить, ви кредитуєте на покупку будь-якої квартири? Юлія Соколова: Так, абсолютно вірно.

  Занімаем.ру: З якого віку можна претендувати на отримання іпотечного кредиту в Смоленськом Банку?  Юлія Соколова: З 18 років. Але потрібно враховувати, що на момент закінчення терміну дії кредитного договору позичальникові повинно бути не більше 65 років.  Занімаем.ру: Цікаво, яку частку від загальної кількості «іпотечних» позичальників Смоленського Банку складають молоді сім'ї?

Юлія Соколова: Приблизно 50 відсотків. Це відповідає тенденції, і ми раді бачити молодих людей серед клієнтів Смоленського Банку. Занімаем.ру: Які вимоги ви ставите до позичальників?

  Юлія Соколова: Основними вимогами є постійна реєстрація на території РФ, громадянство РФ, постійна зайнятість на останньому місці роботи не менше шести місяців.

У разі офіційно зареєстрованого шлюбу - чоловік або дружина виступають созаемщиками по кредиту, причому загальна кількість созаемщиков може досягати чотирьох чоловік. Занімаем.ру: На яку максимальну суму за участю созаемщиков може розраховувати ваш клієнт? 

Юлія Соколова: Максимальна сума іпотечного кредиту для кожного позичальника визначається індивідуально, і залежить вона від щомісячного доходу. Занімаем.ру: А чи може наявна квартира виступати забезпеченням іпотечного кредиту?

Юлія Соколова: Так, безумовно. Занімаем.ру: Чи можна говорити про те, що вимога залучати поручителів для отримання кредиту поступово поступається місцем можливості залучити созаемщиков? Розкажіть, будь ласка, про переваги такого підходу. 

Юлія Соколова: Так, безсумнівно, созаемщики зараз зустрічаються частіше, ніж поручителі. Це пов'язано з тим, що при розрахунку максимально доступної суми кредиту враховуються доходи всіх созаемщиков, а при поручительстві - позичальник сам забезпечує себе базу зі своїх щомісячних доходів для розрахунку максимальної суми кредиту. Також созаемщиками виступати вигідніше, в тому випадку якщо це подружжя, і, з економічної точки зору, немає необхідності звертатися до нотаріусів за згодою чоловіка на продаж / купівлю нерухомості.

Занімаем.ру: Чи відзначаєте Ви підвищення юридичної грамотності ваших клієнтів? Скільки часу йде у них на те, щоб оформити документи правильно? Юлія Соколова: Звичайно, на даний момент практично всі клієнти юридично «підковані» і намагаються ретельно вивчати всі документи - кредитний договір, договір застави, графіки платежів - для оформлення іпотечного кредиту.

Час, витрачений на збір всіх документів, залежить від особистої організованості клієнта, а от розгляд кредитної заявки банком займає до 10 робочих днів. Занімаем.ру: Якщо рішення позитивне, як довго воно діє? Юлія Соколова: 30 днів.

Рішення наш банк може дати як остаточне, так і, в разі необхідності, попереднє, на підставі перевірки благонадійності і розрахунку платоспроможності клієнта. Занімаем.ру: Як ви визначаєте процентну ставку по іпотечних кредитах? 

Юлія Соколова: В Смоленськом Банку процентна ставка варіюється в залежності від початкового внеску, від терміну кредитування, від виду забезпечення, від обраного іпотечного продукту, а також від обсягу пакету документів. Розглянемо ситуацію, коли купується квартира вартістю 2 млн. рублів.

Початковий внесок становить 50%, сума кредиту - 1 млн. рублів, забезпечення - квартира, що купується, термін кредиту - 5 років. Для прикладу візьмемо іпотечні продукти банку в Смоленськом регіоні. Кредит «Власник» (оформляється за стандартами Агентства з іпотечного житлового кредитування) припускає великий пакет документів, з яким можна ознайомитися на сайті банку www.sbbg.ru. Процентна ставка тут - 10,5%, щомісячний платіж - 22059 рублів. Для оформлення іншого кредиту - «Супердоверіе» - потрібно мінімальний пакет документів, з яким також можна ознайомитися на нашому сайті.

Але мінімальний пакет підвищує процентну ставку до 15%. Щомісячний платіж також збільшується і досягає 23790 рублів. Занімаем.ру: Як відбувається погашення іпотечного кредиту, взятого в Смоленськом Банку?

Юлія Соколова: Погашення здійснюється в рамках обраної програми, це можуть бути як ануїтетні, диференційовані платежі, так і платежі за індивідуальним графіком погашення, з можливістю дострокового погашення (часткового або повного). Занімаем.ру: Юлія Ігорівна, чи очікують аналітики вашого банку початок нової економічної кризи у 2012 році? Чи планується у зв'язку з цим зміна умов іпотечної та інших кредитних програм?

Юлія Соколова: На сьогоднішній день умови іпотечного кредитування досить гнучкі.

У разі настання яких економічних проявів негативного характеру наш банк зможе підлаштуватися під ситуацію, що склалася на ринку кредитування. Занімаем.ру: Чи є у Смоленського Банку у розробці нові іпотечні пропозиції?

Юлія Соколова: Так, в розробці є новий вид іпотечного кредитування, про який найближчим часом можна буде дізнатися на нашому сайті www.sbbg.ru. Олена Кузнєцова, спеціально для Занімаем.ру Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Іпотека на покупку будинку, іпотечний кредит на будівництво приватного будинку Як часто вас відвідувала думка про власний будиночок?Не ... Більше

Погашення кредитів ОТП Банку - тепер і через салони МТС ОТП Банк оголосив про початок спільної роботи з сервісом "Золота Корона ... Більше

Кредитний консультант - робота, обов'язки, вимоги У зв'язку з постійним розширенням і ... Більше

Кредитні карти банку «ТРАСТ» - умови оформлення Чим вигідна кредитна карта?Коли можна скористатися коштами ... Більше

Лізинг спецтехніки: будівельної техніки, вантажівок, тягачів, лізинг дорожньої техніки Широке поширення лізинг отримав у будівельної і дорожньо-ремонтної галузях.Можна виділити лізинг будівельного обладнання, ... Більше

Популярне