Іпотека в РОСАВТОБАНКЕ

Лізинг в Росавтобанке предмет лізингу умови оформлення документи

Про іпотечні програмах РОСАВТОБАНКА, вимогах до позичальників, а також про особливості дострокового погашення іпотечного кредиту читачам «Занімаем.Ру» розповідає Олена Тартинская, Провідний спеціаліст Відділу кредитування фізичних осіб. «Занімаем.Ру»: РОСАВТОБАНК пропонує різні програми іпотечного кредитування. Олено, розкажіть, що це за програми. Олена Тартинская: Іпотечний кредит у РОСАВТОБАНКЕ - це кредит під заставу нерухомості.

Використовувати його можна по-різному. Хочеш - купуй квартиру на вторинному ринку, хочеш - в споруджуваному будинку, хочеш - візьми гроші на будівництво котеджу або придбання готового заміського будинку. Іпотека потрібна тим, у кого немає ніякого житла, і тим, кому стало тісно в своєму будинку.

Крім того, під заставу житла можна взяти кредит на його ремонт або реконструкцію. «Занімаем.Ру»: Які вимоги РОСАВТОБАНКА до позичальників? Є.Т.: Визначальним моментом у видачі іпотечного кредиту стане ваше матеріальне становище.

Традиційно РОСАВТОБАНК готовий видавати іпотечні кредити, щомісячний платіж за якими становить не більше 2/3 (в ідеалі - не більше половини) від загальних доходів сім'ї позичальника. Ця вимога - свого роду «шлагбаум» на шляху тих, хто готовий взяти іпотечний кредит, сподіваючись на авось. Тому для позичальника важливо продемонструвати (і підтвердити) свою фінансову спроможність і кредитоспроможність. Кращий варіант підтвердження заробітку - офіційна довідка про розмір зарплати за формою 2-ПДФО. Якщо у вас є додаткові заробітки, бажано підтвердити довідками та їх, навіть у тому випадку, якщо для отримання кредиту вистачає суми основного заробітку.

Це зайвий раз зміцнить впевненість банку у вашій кредитоспроможності. До числа обов'язкових, вимог РОСАВТОБАНКА відноситься наявність власних коштів на початковий внесок за житло (воно складає 40%). Значний «вага» потенційному позичальникові додає наявність дорогого рухомого або нерухомого майна.

Наприклад, гаража, дачі, квартири, автомобіля, катера або предметів мистецтва. Володіння ними необхідно підтвердити копіями відповідних документів. «Занімаем.Ру»: Чи обов'язково страхувати життя позичальника на період кредитування? Є.Т.: Такого обов'язкової умови немає.

У нашому Банку рішення про страхування купується об'єкта нерухомості від ризиків втрати (загибелі), пошкодження повинно прийматися позичальником. «Занімаем.Ру»: Чи можна погасити борг по кредиту достроково? Є.Т.: Всі іпотечні програми передбачають можливість дострокового погашення кредиту з мінімальним мораторієм (забороною) на дострокове погашення порядку 3 місяців. Але в той же час ми встановлюємо якусь мінімальне значення суми дострокового погашення (наприклад, не менше щомісячного платежу).

Тільки накопичивши цю мінімальну суму, позичальник може подати фахівцеві кредитного відділу заяву на дострокове погашення кредиту. У випадку часткового дострокового погашення кредиту, позичальник має право або зменшити суму щомісячних платежів на період, що залишився кредитування, або залишити розмір платежів колишнім, а скоротити сам період кредитування. «Занімаем.Ру»: Чи спостерігається підвищення попиту на іпотеку РОСАВТОБАНКА в порівнянні з кризовими часами?

Є.Т.: Так, при цьому іпотека все ще набирає обертів і виходить в регіони, де з кожним роком її затребуваність зростає, частково повторюючи шлях столиці. Соня Коркодінова, спеціально для «Занімаем.Ру» Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Іпотечне співпраця Банку Москви і ВТБ24 перемагає формальності 2 травня 2012 14:26 Банк Москви повідомив про нововведення в лінійці ... Більше

Хоум Кредит знизив рівень кредитного шахрайства Хоум Кредит є одним з лідерів на ринку споживчого кредитування.Банк постійно прагне до того, щоб зробити свої ... Більше

Банк Москви (Хабаровський філія) відкрив кредитну лінію у розмірі 220 млн рублів ВАТ "Дальстроймеханізація" 6 липня 2012 20:20 Банк Москви (Хабаровський філія) ... Більше

Чи викличе фінансова криза дефолт в Росії? Про фінансову кризу в цьому році говорять всі - вчені-економісти, політики, ... Більше

У Пермі відкрилося перше відділення Вятка-банку 28 серпня 2012 15:50 Вятка-банк ... Більше

Популярне