Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Іпотека в Банку Санкт-Петербург


Іпотека в Банку «Санкт-Петербург»

Визначено лідер із залучення коштів серед банків Уралу

Ганна Бархатова, директор дирекції зовнішніх комунікацій Банку «Санкт-Петербург», розповідає порталу «Занімаем.Ру» про іпотечне кредитування, вимогам до позичальників, а також про деякі плани банку на найближче майбутнє. «Занімаем.Ру»: Ганна В'ячеславівна, які вимоги пред'являє Банк «Санкт-Петербург» до позичальників, які бажають придбати квартиру на первинному ринку житла? Ганна Бархатова: Банк буде радий бачити своїм позичальником росіянина у віці від 18 до 65 років (60 років - для жінок), який: • має постійну реєстрацію та місце роботи в Санкт-Петербурзі або Ленінградської області; має документальне підтвердження розміру доходів в офіційній ( довідка за формою № 2-ПДФО, декларація про доходи тощо) або вільної (довідка про дохід, складена за формою Банку) формі; має загальний безперервний стаж роботи не менше 1 року; має стаж на останньому місці роботи не менше 6 місяців для найманих працівників і не менше 12 місяців володіння прибутковим бізнесом для осіб, які мають власний бізнес. «Занімаем.Ру»: На яких умовах можуть оформити кредит громадяни РФ з реєстрацією в інших регіонах країни? А.Б.: Банк «Санкт-Петербург» може надати кредит фізичній особі, яка має постійну реєстрацію на решті території Російської Федерації або тимчасову реєстрацію в Санкт-Петербурзі або Ленінградської області (Москві або Московської області) за умови внесення за рахунок власних коштів не менше 40% від вартості квартири, що купується і оформлення поручительства будівельної організації.

«Занімаем.Ру»: Від чого залежить сума кредиту? А.Б.: Сума кредиту залежить від рівня доходу позичальника. У розрахунок може бути прийнятий дохід чоловіка (дружини), члена сім'ї або іншої фізичної особи, який в цьому випадку виступить в якості солідарного созаемщика. Загальна кількість созаемщиков за кредитним договором не може перевищувати чотирьох осіб, у тому числі не більше двох, що складаються з позичальником у родинних стосунках. Іпотека квартири, що купується на користь Банку засвідчується заставною, яка оформляється спільно з Банком після закінчення будівництва житлового будинку, в якому придбана квартира.

Для оформлення заставної на квартиру позичальникові необхідно здійснити її оцінку в оціночних компаніях, які співпрацюють з Банком. «Занімаем.Ру»: Чи може позичальник самостійно вибрати забудовника, або тут існують обмеження? А.Б.: Позичальник може вибрати забудовника тільки зі списку акредитованих Банком компаній. «Занімаем.Ру»: Часто банки стягують додаткові комісії при оформленні різних видів кредиту.

До яких витрат потрібно бути готовим клієнту Банку «Санкт-Петербург» при оформленні іпотечного кредиту? А.Б.: Крім вартості кредиту, позичальник повинен бути готовий витратитися на наступні комісії: аналіз заявки на видачу кредиту - 1 500 рублів (сплачується при наданні в Банк повного пакету документів); за видачу кредиту - 1.5% від суми кредиту, але не менше 15 000 рублів і не більше 50 000 рублів (сплачується перед фактичної видачею кредиту); за відкриття рахунку. Також невід'ємною частиною іпотечного кредиту є страхові платежі та оплата ринкової оцінки квартири.

«Занімаем.Ру»: Серед іпотечних кредитів банку є кредит «Молоді - доступне житло». Хто може стати учасником цієї міської іпотечної програми? А.Б.: Учасниками програми можуть стати наступні категорії громадян, визнані у встановленому Урядом Санкт-Петербурга порядку потребують поліпшення житлових умов: Молоді громадяни, які мають постійну реєстрацію в Санкт-Петербурзі, у віці від 18 до 30 років; Молоді сім'ї, в яких хоча б один з подружжя не досяг 30-річного віку; Неповні сім'ї з дітьми, в яких батько чи мати не досягли 30-річного віку.

Для участі в програмі також необхідна відповідність наступним вимогам Банку: наявність постійного місця роботи в Санкт-Петербурзі або Ленінградської області, Москві або Московської області; загальний трудовий стаж - не менше 1 року; стаж на останньому місці роботи - не менше 6 місяців для найманих працівників і не менше 12 місяців володіння прибутковим бізнесом - для осіб, які мають власний бізнес. «Занімаем.Ру»: Ганна В'ячеславівна, чи планується найближчим часом введення нових кредитів для приватних осіб? А.Б.: Найближчим часом планується запуск програми з кредитування держателів зарплатних карток Банку і введення овердратфтних карт для співробітників зарплатних проектів Банку. «Занімаем.Ру»: Чи планує Банк «Санкт-Петербург» розширення філіальної мережі? А.Б.: Банк планує відкривати в середньому по 2-3 офісу в рік на території Санкт-Петербурга і Ленінградської області, починаючи з 2012 року, але будуть відкриття і в 2012 році.

Наприклад, нова штаб-квартира Банку на Малоохтінском проспекті. Соня Коркодінова, спеціально для «Занімаем.Ру» Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Споживчий кредит на невідкладні потреби, кредит Ощадбанку на невідкладні потреби Якщо Ви бажаєте ... Більше

Як оформити кредитну карту швидко Банк - один з найпоширеніших ... Більше

ВТБ в Мордовії - ВТБ24 збільшив у 1,5 рази кредитний портфель в Мордовії 25 листопада 2012 0:00 ВТБ 24 у ... Більше

Іпотека в Альфа Банку - особливості й умови іпотечного кредитування Про іпотеку, банки, різні варіанти кредитування ми писали досить багато.У ... Більше

Ощадбанк Росії - Воронеж - телефони, послуги, кредити, депозити ... Більше

Популярне