Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Іпотека в Банку Санкт-Петербург


Іпотека в Банку «Санкт-Петербург»

Визначено лідер із залучення коштів серед банків Уралу

Ганна Бархатова, директор дирекції зовнішніх комунікацій Банку «Санкт-Петербург», розповідає порталу «Занімаем.Ру» про іпотечне кредитування, вимогам до позичальників, а також про деякі плани банку на найближче майбутнє. «Занімаем.Ру»: Ганна В'ячеславівна, які вимоги пред'являє Банк «Санкт-Петербург» до позичальників, які бажають придбати квартиру на первинному ринку житла? Ганна Бархатова: Банк буде радий бачити своїм позичальником росіянина у віці від 18 до 65 років (60 років - для жінок), який: • має постійну реєстрацію та місце роботи в Санкт-Петербурзі або Ленінградської області; має документальне підтвердження розміру доходів в офіційній ( довідка за формою № 2-ПДФО, декларація про доходи тощо) або вільної (довідка про дохід, складена за формою Банку) формі; має загальний безперервний стаж роботи не менше 1 року; має стаж на останньому місці роботи не менше 6 місяців для найманих працівників і не менше 12 місяців володіння прибутковим бізнесом для осіб, які мають власний бізнес. «Занімаем.Ру»: На яких умовах можуть оформити кредит громадяни РФ з реєстрацією в інших регіонах країни? А.Б.: Банк «Санкт-Петербург» може надати кредит фізичній особі, яка має постійну реєстрацію на решті території Російської Федерації або тимчасову реєстрацію в Санкт-Петербурзі або Ленінградської області (Москві або Московської області) за умови внесення за рахунок власних коштів не менше 40% від вартості квартири, що купується і оформлення поручительства будівельної організації.

«Занімаем.Ру»: Від чого залежить сума кредиту? А.Б.: Сума кредиту залежить від рівня доходу позичальника. У розрахунок може бути прийнятий дохід чоловіка (дружини), члена сім'ї або іншої фізичної особи, який в цьому випадку виступить в якості солідарного созаемщика. Загальна кількість созаемщиков за кредитним договором не може перевищувати чотирьох осіб, у тому числі не більше двох, що складаються з позичальником у родинних стосунках. Іпотека квартири, що купується на користь Банку засвідчується заставною, яка оформляється спільно з Банком після закінчення будівництва житлового будинку, в якому придбана квартира.

Для оформлення заставної на квартиру позичальникові необхідно здійснити її оцінку в оціночних компаніях, які співпрацюють з Банком. «Занімаем.Ру»: Чи може позичальник самостійно вибрати забудовника, або тут існують обмеження? А.Б.: Позичальник може вибрати забудовника тільки зі списку акредитованих Банком компаній. «Занімаем.Ру»: Часто банки стягують додаткові комісії при оформленні різних видів кредиту.

До яких витрат потрібно бути готовим клієнту Банку «Санкт-Петербург» при оформленні іпотечного кредиту? А.Б.: Крім вартості кредиту, позичальник повинен бути готовий витратитися на наступні комісії: аналіз заявки на видачу кредиту - 1 500 рублів (сплачується при наданні в Банк повного пакету документів); за видачу кредиту - 1.5% від суми кредиту, але не менше 15 000 рублів і не більше 50 000 рублів (сплачується перед фактичної видачею кредиту); за відкриття рахунку. Також невід'ємною частиною іпотечного кредиту є страхові платежі та оплата ринкової оцінки квартири.

«Занімаем.Ру»: Серед іпотечних кредитів банку є кредит «Молоді - доступне житло». Хто може стати учасником цієї міської іпотечної програми? А.Б.: Учасниками програми можуть стати наступні категорії громадян, визнані у встановленому Урядом Санкт-Петербурга порядку потребують поліпшення житлових умов: Молоді громадяни, які мають постійну реєстрацію в Санкт-Петербурзі, у віці від 18 до 30 років; Молоді сім'ї, в яких хоча б один з подружжя не досяг 30-річного віку; Неповні сім'ї з дітьми, в яких батько чи мати не досягли 30-річного віку.

Для участі в програмі також необхідна відповідність наступним вимогам Банку: наявність постійного місця роботи в Санкт-Петербурзі або Ленінградської області, Москві або Московської області; загальний трудовий стаж - не менше 1 року; стаж на останньому місці роботи - не менше 6 місяців для найманих працівників і не менше 12 місяців володіння прибутковим бізнесом - для осіб, які мають власний бізнес. «Занімаем.Ру»: Ганна В'ячеславівна, чи планується найближчим часом введення нових кредитів для приватних осіб? А.Б.: Найближчим часом планується запуск програми з кредитування держателів зарплатних карток Банку і введення овердратфтних карт для співробітників зарплатних проектів Банку. «Занімаем.Ру»: Чи планує Банк «Санкт-Петербург» розширення філіальної мережі? А.Б.: Банк планує відкривати в середньому по 2-3 офісу в рік на території Санкт-Петербурга і Ленінградської області, починаючи з 2012 року, але будуть відкриття і в 2012 році.

Наприклад, нова штаб-квартира Банку на Малоохтінском проспекті. Соня Коркодінова, спеціально для «Занімаем.Ру» Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Документи для кредиту юридичних осіб - банківські кредити юридичним особам Побіжний аналіз сайтів великих банків показує, що повного переліку документів, які необхідно надати позичальнику ... Більше

Кредитні брокери Інтерв'ю з експертами Олена Пономарьова Фосборн Хоум Денис Лисак НеваФінанс Борис Ротенштейн 100 Кредітов.ru Денис Лисак НеваФінанс Олена Зотова і Роман Лоцман Фосборн Хоум "Фосборн ... Більше

Альфа-Банк в Челябінську Один найбільших приватних банків - «Альфа-Банк», який був заснований в 1990 році, в ... Більше

Чи варто переплачувати за статус кредитної картки? Оформити картку статусу ... Більше

Кредитна енциклопедія Інтерв'ю з експертами Михайло Воронько УРАЛСИБ Олександр Сілінг Сімейне Право Олег Сухов Перший Столичний Юридичний Центр Ірина ... Більше

Популярне