Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Іпотечний кредит у банку Експрес-кредит


Іпотечний кредит у банку Експрес-кредит

Банк Авангард розширив можливості транспортних карт

Як правило, оформлення іпотеки - це складний процес, який багато позичальників пов'язують з нескінченним збором документів і виконанням незрозумілих вимог банку. До честі банку «Експрес-кредит», додаткових питань після знайомства з їх іпотечною програмою, майже не залишається. Що це: вміння пояснити, прозорість, або оформити іпотеку дійсно так просто? На ці та інші питання Занімаем.ру відповідає Олександра Кручиніна, провідний економіст кредитного відділу банку «Експрес-кредит».

Занімаем.ру: Наскільки відомо, раніше у вас не було іпотечних програм. Розкажіть, що сприяло їх появі? Олександра Кручиніна: Банк «Експрес-кредит» завжди був орієнтований на якісне обслуговування клієнтів. Цікавляться іпотекою ставало все більше, а іпотечне кредитування - один з пріоритетних напрямків у сфері кредитування для будь-якого банку. «Експрес-кредит» вирішив не відставати від конкурентів у наданні широкого переліку кредитних продуктів.

Так народилася ідея запуску програми іпотечного кредитування, щоб ми могли пропонувати повний спектр банківських послуг нашим клієнтам. Занімаем.ру: Ви пропонуєте іпотеку на придбання квартири на вторинному ринку житла. Хто може скористатися цією пропозицією?

А. К.: Претендувати на отримання іпотечного кредиту для придбання квартири на вторинному ринку в Москві і Московській області може будь-який громадянин Російської Федерації, зареєстрований за місцем проживання / місця перебування на території РФ, у віці від 18 до 65 років, який має офіційний дохід, підтверджений за формою 2-ПДФО. Кредит можна взяти на термін від 3 до 30 років. Занімаем.ру: За яких умов можна розраховувати на мінімальну процентну ставку? А.К.: При первинному внеску від 50% до 70% вартості квартири відсоткові ставки за кредитом найбільш привабливі.

Це пов'язано з тим, що при визначенні процентної ставки враховується як розмір початкового внеску, так і термін, на який клієнт планує взяти кредит. На найнижчу ставку 8,9% річних позичальник може розраховувати при первинному внеску від 50% і при терміні кредитування не більше 5 років. Занімаем.ру: В іпотечній програмі вашого банку передбачено три види страхування.

Чи всі з них є обов'язковими? А.К.: Обов'язковою вимогою до страхового забезпечення іпотечних угод є страхування майнових інтересів, пов'язаних з володінням, користуванням і розпорядженням предметом іпотеки. Страхування майнових інтересів, пов'язаних із заподіянням шкоди життю і здоров'ю позичальника тільки рекомендується, але треба попередити, що при відмові від особистого страхування процентна ставка збільшиться на 0,7%, тому відмовлятися від страхування для більшості клієнтів попросту економічно не вигідно.

Страхування ризику втрати або обмеження права власності на квартиру (страхування титулу) не є обов'язковим і не спричиняє ніяких санкцій при відмові від нього, але придбання нерухомості на вторинному ринку пов'язане з ризиком, що угода може бути визнана недійсною, і тоді покупець залишиться і без грошей , і без тієї самої нерухомості. Така ситуація може виникнути, якщо раптом з'явиться спадкоємець, або покупець став жертвою недобросовісних продавців. Захистити себе від подібного ризику при купівлі нерухомості можна якраз за допомогою титульного страхування. Занімаем.ру: Рекомендує чи банк «Експрес-кредит» якісь страхові компанії, або клієнт може вільно вибирати сам? А.К.: Клієнт може скористатися послугами будь-якої страхової компанії, яка акредитована Агентством іпотечного житлового кредитування, так як ми працюємо за стандартами цього Агентства.

Список страхових компаній можна подивитися на сайті http://www.ahml.ru. Занімаем.ру: Як ви оцінюєте готовність позичальника витрачати гроші на страхування ризиків при оформленні іпотеки? Чи отримує він при цьому якусь вигоду, або страхування, в першу чергу, необхідно банку?

А.К.: Як було сказано раніше, з трьох видів іпотечного страхування обов'язковим є тільки страхування предмету застави. Решта два, в першу чергу, вигідні для самого позичальника з трьох причин: По-перше, тарифи по іпотечному кредитуванню варіюються від 0,6% до 1% річних, розрахованих від суми кредиту, збільшеної на 10%. Відмовившись від особистого страхування на користь збільшення ставки на 0,7%, на перший погляд здається, що стався взаємозалік, але насправді клієнт втратив послугу страхування, зберігши той же порядок витрат при погашенні кредиту.

По-друге, процентна ставка за кредитом залишається незмінною протягом усього терміну кредитування, а тариф по страхуванню щороку буде зменшуватися, так як він розраховується від залишку позикової заборгованості. Зменшується заборгованість - зменшуються платежі по страховці. Це вигідно!

По-третє, страхуючи ризики пов'язані із заподіянням шкоди життю і здоров'ю, а також втрати або обмеження права власності на житло позичальник набуває спокій і впевненість в успішному виконанні кредитних зобов'язань перед банком. Занімаем.ру: Наскільки «дорожче» стає іпотека при оформленні трьох договорів страхування? Чи є можливість включити суму страховки в загальну суму іпотечного кредиту? А.К.: У кожної страхової компанії передбачена своя тарифна сітка. Позичальнику пропонується на вибір кілька страхових компаній, з яких він має право вибрати ту, чиї тарифи будуть вигідні саме для нього.

Для кожного позичальника тариф буде індивідуальним, так як при визначенні вартості послуги страховою компанією враховується стан предмета застави, вік і стан здоров'я позичальника, ймовірність виникнення ризиків, пов'язаних з втратою права власності на квартиру. Занімаем.ру: Розкажіть, чи є у вашого клієнта можливість вибрати спосіб внесення платежів по кредиту, а також достроково погасити кредит? А.К.: Клієнт має право почати достроково погашати кредит уже з першого м'ясця кредитування, комісії і мораторій на дострокове погашення відсутні.

В цілому, погашення кредиту здійснюється рівними (ануїтетними) платежами готівковим розрахунком через касу банку або безготівковим переказом на особовий рахунок, відкритий спеціально для погашення кредиту. Занімаем.ру: Багато хто вважає, що найскладніше в оформленні іпотеки - це зібрати документи. По всій видимості, люди стикаються з браком інформації: що, в якому вигляді, за чиїм підписом і т.д. потрібно надати. Розкажіть, як можна дізнатися про пакет документів для вашого банку? А.К.: На ділі зібрати документи для подачі заявки - це сама проста і швидка частина всього процесу отримання іпотечного кредиту.

У нашому банку для того, щоб ваша заявка відправилася на розгляд, достатньо надати всього 4 документи: заповнену анкету, паспорт РФ (всі аркуші, включаючи порожні), довідку 2-НДФЛ не менше ніж за 6 місяців і копію трудової книжки, завірену відповідно до вимог банку, а це: відмітка на кожному аркуші: «Копія вірна»; посада, ПІБ, підпис завірив особи; дата завірення і друк компанії-роботодавця; напис на останній сторінці копії трудової книжки: «Працює по теперішній час», завірена печаткою компанії-роботодавця із зазначенням посади, ПІБ, підписи завірив особи. І все! Залишилося відрахувати 3-4 дні і можна отримати рішення за заявкою. Анкету та список документів з правилами оформлення ви можете знайти на нашому сайті www.expr.ru в розділі «Іпотечне кредитування».

Занімаем.ру: Чи збираєтеся ви розробляти нові іпотечні програми? А.К.: На сьогоднішній день іпотека в нашому банку - це новий продукт, ми ще «пробуємо» його на смак, тому кредитуємо тільки вторинний ринок. У перспективі хочемо освоїти всі напрямки іпотечного кредитування. Починати будемо з акредитації забудовників і надання можливості нашим клієнтам купувати квартири в споруджуваних будинках.

Адже своя квартира - це здорово! Олена Кузнєцова, спеціально для Занімаем.ру Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Споживчі кредити для студентів, чи дають кредит студентам Повноцінних споживчих кредитів студентам не видають.Причини очевидні.Немає ніякої впевненості в тому, що навіть ідеальні молода ... Більше

Кредит під заставу нерухомості - поліпшені умови в Далекосхідному банку і банку АК Барс 24 серпня 2012 0:00 Умови кредитів під заставу нерухомості Далекосхідного банку ... Більше

Банківський ризик - упарвління ризиком, страхування, класифікація, оцінка Ризик - незмінний і постійний супутник будь-якої комерційної діяльності.Його підступність проявляється в тому, що, тільки ... Більше

У Ростові Банк Москви позначив основні етапи розвитку в регіонах 23 травня 2012 21:32 Банк Москви (Ростовська область) офіційно позначив свою ... Більше

Іпотечний кредит Альфа Банку під заставу квартири - іпотека в Альфа Банку 10 вересня 2012 0:00 Альфа-Банк ввів іпотечний кредит під заставу ... Більше

Популярне