Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Іпотечний експрес від БАНКУ УРАЛСИБ


«Іпотечний експрес» від БАНКУ УРАЛСИБ

Іпотечний експрес від БАНКУ УРАЛСИБ

Михайло Воронько, Керівник Департаменту маркетингу та електронних сервісів БАНКУ УРАЛСИБ, розповідає порталу «Занімаем.Ру» про пропонований банком іпотечний кредит на житло, що будується і про акцію «Іпотечний експрес», в рамках якої позичальники можуть оформити кредит за зниженою відсотковою ставкою. «Занімаем.Ру»: В БАНКУ УРАЛСИБ стартувала акція «Іпотечний експрес». Михайле, розкажіть про умови акції читачам «Занімаем.Ру». Михайло Воронько: Клієнти, які оформляють іпотечний кредит протягом 30 днів з моменту схвалення заявки, отримують знижку по процентній ставці в розмірі 0,5%. Крім того, умови акції «Іпотечний експрес» поширюються і на клієнтів, які отримали схвалення в квітні-червні 2012 року, але поки ще не оформили кредит.

Такі клієнти можуть скористатися знижкою за умови укладання угоди до кінця липня. «Занімаем.Ру»: Одна з пропонованих іпотечних програм банку - кредит на житло, що будується. Чи може позичальник сам вибрати забудовника? М.В.: За програмою кредитування «Придбання житла, що будується» клієнт може підібрати підходящий варіант з широкого переліку об'єктів акредитованих Банком забудовників.

«Занімаем.Ру»: Які компанії є партнерами банку? М.В.: Ми активно розвиваємо партнерські відносини із забудовниками і список об'єктів постійно розширюється. Детальну інформацію про об'єкти забудовників-партнерів можна уточнити в офісах БАНКУ УРАЛСИБ або на сайті.

«Занімаем.Ру»: На яких умовах акція «Іпотечний експрес» БАНКУ УРАЛСИБ застосовується до кредиту, який видається на придбання житла, що будується? М.В.: При придбанні житла, що будується знижка застосовується тільки до ставками, які встановлюються на період будівництва. «Занімаем.Ру»: Чи змінюється процентна ставка по закінченні будівництва?

М.В.: Так. У разі якщо сума кредиту не більше 8 млн рублів (для Москви і Санкт-Петербурга) або 3 млн рублів (для решти регіонів), процентна ставка знижується до 11%. «Занімаем.Ру»: Чи є обов'язковим за даною програмою страхування життя і працездатності? М.В.: Позичальники самостійно можуть впливати на розмір ставки по кредиту.

Майно, передане в заставу, підлягає обов'язковому страхуванню, а страхування життя і втрати працездатності - це добровільний вид страхування. «Занімаем.Ру»: Чи змінюється процентна ставка при оформленні страховки? М.В.: При укладанні договору страхування життя процентна ставка по кредиту буде нижча.

Додатково це забезпечує клієнтові і його родині спокій і захист на весь час кредиту, адже якщо настане страховий випадок, по зобов'язаннях позичальника буде відповідати страхова компанія. Соня Коркодінова, спеціально для «Занімаем.Ру» Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

ВЦИОМ з'ясував, чи вважається цей час «хорошим» для кредитування 6 квітня 2012 9:36 Ступінь ... Більше

Оплата ЖКГ: який спосіб вибирають росіяни? Здавалося б, популяризація електронної оплати комунальних послуг може позбавити відділення банків від черг, надавши ... Більше

Кредитна карта Ощадбанку Росії Ощадбанк Росії займає одну з лідируючих позицій на ринку кредитних ... Більше

Лізинг спецтехніки: будівельної техніки, вантажівок, тягачів, лізинг дорожньої техніки Широке поширення лізинг отримав у будівельної і дорожньо-ремонтної галузях.Можна виділити лізинг будівельного обладнання, ... Більше

Споживчі кредити для студентів, чи дають кредит студентам Повноцінних споживчих кредитів студентам не видають.Причини очевидні.Немає ніякої впевненості в тому, що навіть ідеальні молода ... Більше

Популярне