Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Іпотечні програми ОТП Банку - іпотека в ОТП банку


Іпотечні програми ОТП Банку - іпотека в ОТП банку

Іпотечні програми ОТП Банку - іпотека в ОТП банку

Юлія Анікіна, Начальник відділу кредитних продуктів ОТП Банку, розповідає читачам «Занімаем.Ру» про іпотечні програми банку, про те, як відрізняються в залежності від валюти процентні ставки, а також про зміни в обсязі оформлених іпотечних кредитів. «Занімаем.Ру»: Юлія, розкажіть, будь ласка, які іпотечні кредити пропонує ОТП Банк своїм клієнтам. Юлія Анікіна: ОТП Банк пропонує наступні види іпотечних програм: • Іпотечний кредит на купівлю житла Іпотечний кредит на купівлю житла без особистого страхування та страхування ризику втрати права власності Іпотечний кредит на купівлю житла для фіз. осіб, які є партнерами банку Іпотечний кредит на купівлю житла для фіз. осіб, які є партнерами банку без особистого страхування та страхування ризику втрати права власності Споживчий кредит під заставу нерухомості Споживчий кредит під заставу нерухомості без особистого страхування Кредит може бути оформлений у рублях РФ, в доларах США, в Євро, у швейцарських франках.

Кредит у валюті має головний плюс - це більш низька відсоткова ставка за кредитом. «Занімаем.Ру»: Як відрізняються відсоткові ставки залежно від валюти і терміну, на який видається кредит? Ю.А.: Мінімальна процентна ставка в гривнях складає 13,5%, в доларах США - 9.9%, євро - 9.5%, швейцарських франках - 9.1%. Природно, процентна ставка збільшується в міру збільшення терміну кредитування, так як збільшуються ризики і вартість самого кредиту. Так, наприклад, якщо брати кредити в рублях, то кредит до 20 років можливо оформити зі ставкою 14.5%, а на 30 років - 15.5%.

«Занімаем.Ру»: Яка максимальна сума кредиту, і чим вона визначається? Ю.А.: Максимальна сума по кредиту в рублях 15 млн. рублів або 500 тис. в доларах США. Сума кредиту, яка може бути надана позичальнику, визначається його доходом, а також розміром суми початкового внеску, але все-таки кожен випадок необхідно розглядати індивідуально. Сума залежить від наявності утриманців, активних кредитів, запитуваної суми іпотечного кредиту, при цьому банк може враховувати сукупний дохід созаемщиков. Також існує можливість урахування доходу поручителів.

«Занімаем.Ру»: Що виступає забезпеченням по кредиту? Ю.А.: Забезпеченням є іпотека (заставу) купується та / або наявного житлового приміщення (квартира або житловий будинок із земельною ділянкою / с правами оренди земельної ділянки). «Занімаем.Ру»: По досягненні якого віку можна претендувати на отримання кредиту?

Ю.А.: На момент подачі заявки на іпотечний кредит вік позичальника повинен бути від 21 року, а на момент погашення - не більше 70 років. «Занімаем.Ру»: Які ще вимоги ОТП Банк пред'являє до позичальників? Ю.А.: Для того щоб взяти іпотечний кредит в ОТП Банку, позичальник повинен бути громадянином РФ і мати стаж на останньому місці роботи не менше 6 місяців. Позичальник-чоловік у віці від 21 до 27 років повинен пройти строкову службу в збройних силах або мати звільнення від проходження служби в армії на момент подачі заявки.

Дітородний вік жінки не впливає на рішення банку. «Занімаем.Ру»: Чи обов'язково страхувати життя позичальника на період кредитування? Ю.А.: Наявність обов'язкового страхування залежить від програми.

Є програми, де страхування необов'язково, наприклад, «Споживчий кредит під заставу нерухомості без особистого страхування» або «Іпотечний кредит на купівлю житла без особистого страхування». Що стосується обов'язкового страхування, то це ризик втрати права власності, страхування майна. «Занімаем.Ру»: Чи можна погасити борг по кредиту достроково? Ю.А.: Так, звичайно, всі іпотечні кредити ОТП Банку припускають можливість дострокового погашення. Дострокового погашення іпотечних кредитів ОТП Банку здійснюється без комісій.

«Занімаем.Ру»: Наскільки затребуваними є іпотечні кредити ОТП Банку сьогодні? Чи можна говорити про підвищений попит в порівнянні з кризовими часами? Ю.А.: Ми спостерігали помітне зростання попиту протягом 2-3 кварталів 2010 року, він був продиктований як відновленням після кризи, так і істотним поліпшенням Банком умов за іпотечними програмами.

Обсяг іпотечних угод виріс за цей період більш ніж в 3 рази і перевищив докризові показники. У 2012 році темп зростання дещо сповільнилося, і зараз щомісячний обсяг видаваних Банком іпотечних кредитів стабілізувався на прийнятному для банку рівні. Соня Коркодінова, спеціально для «Занімаем.Ру» Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банк Агропромкредит продовжує збільшення лімітів споживчих кредитів 25 січня 2012 ... Більше

«Банк ФІНАМ» готовий кредитувати IT-компанії під заставу акцій 20 лютого 2012 20:56 ... Більше

Банк Урал ФД г Перм (Уральський фінансовий дім) Про банк ВАТ Банк «Уральський Фінансовий Дім» засновано 26 лютому 1990 року ... Більше

Кредит в шлюбі - кредитні зобов'язання подружжя, шлюбний договір, розділ кредиту Буває, що ... Більше

У власників карток Газпромбанку з'явилися нові можливості ВАТ "Газпромбанк" оголосив про співробітництво з Об'єднаної розрахунковою системою (ОРС), яка налічує близько 20 000 точок обслуговування, включаючи ... Більше

Популярне