Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Іпотечні кредити БАНКУ УРАЛСИБ


Іпотечні кредити БАНКУ УРАЛСИБ

Військовослужбовцям пільгові умови кредитування

БАНК УРАЛСИБ, один з найбільших банків країни, пропонує оформлення різноманітних іпотечних кредитів: в таунхаусі або багатоквартирному будинку, на первинному ринку житла або на вторинному. Про них, а також про популярною програмою кредитування сімей з дітьми розповідає Михайло Воронько, Керівник Департаменту маркетингу та електронних сервісів БАНКУ УРАЛСИБ. «Занімаем.Ру»: БАНК УРАЛСИБ пропонує декілька програм іпотечного кредитування. Михайле, розкажіть про основні умови отримання іпотеки у вашому банку.

Михайло Воронько: За допомогою іпотечних кредитів БАНКУ УРАЛСИБ можна стати власником квартири в багатоквартирному житловому будинку або таунхаусі. Є програма кредитування покупки індивідуального житлового будинку. Ми кредитуємо об'єкти нерухомості як на первинному, так і на вторинному ринку житла.

Клієнт може підібрати найбільш оптимальні для нього умови кредитування. Іпотечні кредити надаються в рублях строком від 3 до 30 років. Мінімальний початковий внесок на покупку житла на первинному ринку - від 20%, на вторинному ринку - від 10%. Максимальна сума іпотечного кредиту для Москви становить 15 млн руб., Для Санкт-Петербурга і Московської області - 10 млн руб., Для решти міст - від 3 до 6 млн руб. Комісії за оформлення і видачу кредиту відсутні.

«Занімаем.Ру»: Яка з іпотечних програм банку є найпопулярнішою? М.В.: Одне з найбільш затребуваних пропозицій БАНКУ УРАЛСИБ - «Іпотека для батьків, теперішніх і майбутніх». Сім'я, що набуває нерухомість на вторинному ринку житла в кредит, отримує на кожну неповнолітню дитину зниження процентної ставки на 0,5% річних. Причому, відсоткова ставка знижується відразу при оформленні кредиту (якщо в родині вже є діти), а також при народженні чи усиновленні дітей протягом усього терміну кредитування.

«Занімаем.Ру»: Дійсно, ця акція дуже помітна останнім часом. Чому ви вирішили її організувати? Який ефект ви від неї очікуєте?

М.В.: Перш ніж вийти на ринок з такою пропозицією ми провели дослідження. Його результати показали, що близько 700 тис. російських сімей планують придбати нерухомість в іпотеку в найближчі 1-2 роки, з них більше 50% мають намір зробити покупку на вторинному ринку. Коли в молодій сім'ї з'являються діти, збільшуються витрати сімейного бюджету. Щоб допомогти таким сім'ям обзавестися власною квартирою або поліпшити житлові умови, ми запропонували в рамках акції зниження ставки за кожну неповнолітню дитину в сім'ї. «Занімаем.Ру»: Які основні вимоги пред'являються до позичальників?

М.В.: Іпотечні кредити БАНКУ УРАЛСИБ можуть отримати громадяни РФ у віці від 18 до 65 років (на момент закінчення терміну кредиту), зареєстровані та постійно працюють в населеному пункті, де є офіс нашого Банку. При цьому вони повинні мати стабільний дохід протягом останніх 6 місяців, підтверджений довідкою 2-НДФЛ, 3-ПДФО або довідкою за формою Банку. «Занімаем.Ру»: Які документи повинен буде надати позичальник, який вирішив взяти іпотеку в БАНКУ УРАЛСИБ?

М.В.: Для отримання рішення про видачу іпотечного кредиту необхідно надати в Банк: • Документи, що засвідчують особу громадянина РФ Свідоцтво про постановку на облік в органах ФНС РФ (ІПН) Страхове свідоцтво державного пенсійного страхування Документи, що підтверджують розмір доходу (довідка 2 - НДФЛ або за формою банку) Завірену роботодавцем копію трудової книжки Для прийняття остаточного рішення про видачу іпотечного кредиту потрібно надати пакет документів по приобретаемому об'єкту нерухомості. «Занімаем.Ру»: Наскільки конкурентні процентні ставки Уралсиб за іпотечними кредитами? На яку мінімальну ставку може розраховувати позичальник?

М.В.: Процентні ставки по іпотечних кредитах БАНКУ УРАЛСИБ є одними з найкращих на ринку. Наприклад, купити квартиру на вторинному ринку за допомогою іпотечного кредиту можна за ставками 11,5-13,5% річних (без урахування знижки по акції). Програма іпотечного кредитування "Придбання готового житла в новобудовах» дозволяє купити в кредит нерухомість, будівництво якої завершено і на яку оформлено право власності на юридичну особу. У цьому випадку ставка буде від 11% річних.

За програмою «Придбання житла, що будується» на період будівництва процентна ставка складе 12-13,5% річних, а по закінченні будівництва знизиться також до 11%. «Занімаем.Ру»: Які основні способи внесення щомісячних платежів по іпотеці? М.В.: У клієнтів БАНКУ УРАЛСИБ є широкий вибір способів оплати кредитів: через касу Банку; через банкомати з функцією прийому готівки; із використанням системи «УРАЛСИБ | ІНТЕРНЕТ-БАНК»; з рахунку, відкритого в іншому банку; шляхом утримання суми платежу із зарплати; через відділення «Пошти Росії»; через термінали «Елекснет».

«Занімаем.Ру»: Чи можуть позичальники БАНКУ УРАЛСИБ використовувати кошти материнського капіталу при оплаті боргу за іпотечним кредитом? М.В.: Так, позичальники можуть використовувати материнський капітал як для погашення основного боргу та сплати відсотків за іпотечним кредитом, так і в якості початкового внеску. Більш того, Банком приймаються грошові кошти, що надаються органами державної влади у вигляді субсидій на сплату частини початкового внеску. «Занімаем.Ру»: Чи можливо дострокове погашення іпотечного боргу? М.В.: Так, можливо.

Іпотечний кредит можна погасити достроково, починаючи з першого місяця після видачі кредиту, і без комісій. Соня Коркодінова, спеціально для «Занімаем.Ру» Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Відстежити роботу Ренесанс Кредиту за запитом допоможе SMS 28 серпня 2012 20:37 Банк Ренесанс Кредит «включив» ... Більше

Національне об'єднане бюро кредитних історій В даний час національне бюро кредитних історій знаходить все ... Більше

Ощадбанк Москви - адреси відділень, філії, телефони Ощадбанку в г Москва Ощадбанк Москви можна по праву ... Більше

Споживчий кредит готівкою Росбанка для фізичних осіб Ми продовжуємо цикл статей, описуючи найбільш поширені кредитні продукти.Сьогодні черга ... Більше

Кредитна карта для студентів Всі, хто хоч раз брав кредит у банку, знають мінімальні вимоги до позичальника: працездатний вік, наявність роботи та постійної прописки, ... Більше

Популярне