Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Іпотечні кредити БАНКУ УРАЛСИБ


Іпотечні кредити БАНКУ УРАЛСИБ

Військовослужбовцям пільгові умови кредитування

БАНК УРАЛСИБ, один з найбільших банків країни, пропонує оформлення різноманітних іпотечних кредитів: в таунхаусі або багатоквартирному будинку, на первинному ринку житла або на вторинному. Про них, а також про популярною програмою кредитування сімей з дітьми розповідає Михайло Воронько, Керівник Департаменту маркетингу та електронних сервісів БАНКУ УРАЛСИБ. «Занімаем.Ру»: БАНК УРАЛСИБ пропонує декілька програм іпотечного кредитування. Михайле, розкажіть про основні умови отримання іпотеки у вашому банку.

Михайло Воронько: За допомогою іпотечних кредитів БАНКУ УРАЛСИБ можна стати власником квартири в багатоквартирному житловому будинку або таунхаусі. Є програма кредитування покупки індивідуального житлового будинку. Ми кредитуємо об'єкти нерухомості як на первинному, так і на вторинному ринку житла.

Клієнт може підібрати найбільш оптимальні для нього умови кредитування. Іпотечні кредити надаються в рублях строком від 3 до 30 років. Мінімальний початковий внесок на покупку житла на первинному ринку - від 20%, на вторинному ринку - від 10%. Максимальна сума іпотечного кредиту для Москви становить 15 млн руб., Для Санкт-Петербурга і Московської області - 10 млн руб., Для решти міст - від 3 до 6 млн руб. Комісії за оформлення і видачу кредиту відсутні.

«Занімаем.Ру»: Яка з іпотечних програм банку є найпопулярнішою? М.В.: Одне з найбільш затребуваних пропозицій БАНКУ УРАЛСИБ - «Іпотека для батьків, теперішніх і майбутніх». Сім'я, що набуває нерухомість на вторинному ринку житла в кредит, отримує на кожну неповнолітню дитину зниження процентної ставки на 0,5% річних. Причому, відсоткова ставка знижується відразу при оформленні кредиту (якщо в родині вже є діти), а також при народженні чи усиновленні дітей протягом усього терміну кредитування.

«Занімаем.Ру»: Дійсно, ця акція дуже помітна останнім часом. Чому ви вирішили її організувати? Який ефект ви від неї очікуєте?

М.В.: Перш ніж вийти на ринок з такою пропозицією ми провели дослідження. Його результати показали, що близько 700 тис. російських сімей планують придбати нерухомість в іпотеку в найближчі 1-2 роки, з них більше 50% мають намір зробити покупку на вторинному ринку. Коли в молодій сім'ї з'являються діти, збільшуються витрати сімейного бюджету. Щоб допомогти таким сім'ям обзавестися власною квартирою або поліпшити житлові умови, ми запропонували в рамках акції зниження ставки за кожну неповнолітню дитину в сім'ї. «Занімаем.Ру»: Які основні вимоги пред'являються до позичальників?

М.В.: Іпотечні кредити БАНКУ УРАЛСИБ можуть отримати громадяни РФ у віці від 18 до 65 років (на момент закінчення терміну кредиту), зареєстровані та постійно працюють в населеному пункті, де є офіс нашого Банку. При цьому вони повинні мати стабільний дохід протягом останніх 6 місяців, підтверджений довідкою 2-НДФЛ, 3-ПДФО або довідкою за формою Банку. «Занімаем.Ру»: Які документи повинен буде надати позичальник, який вирішив взяти іпотеку в БАНКУ УРАЛСИБ?

М.В.: Для отримання рішення про видачу іпотечного кредиту необхідно надати в Банк: • Документи, що засвідчують особу громадянина РФ Свідоцтво про постановку на облік в органах ФНС РФ (ІПН) Страхове свідоцтво державного пенсійного страхування Документи, що підтверджують розмір доходу (довідка 2 - НДФЛ або за формою банку) Завірену роботодавцем копію трудової книжки Для прийняття остаточного рішення про видачу іпотечного кредиту потрібно надати пакет документів по приобретаемому об'єкту нерухомості. «Занімаем.Ру»: Наскільки конкурентні процентні ставки Уралсиб за іпотечними кредитами? На яку мінімальну ставку може розраховувати позичальник?

М.В.: Процентні ставки по іпотечних кредитах БАНКУ УРАЛСИБ є одними з найкращих на ринку. Наприклад, купити квартиру на вторинному ринку за допомогою іпотечного кредиту можна за ставками 11,5-13,5% річних (без урахування знижки по акції). Програма іпотечного кредитування "Придбання готового житла в новобудовах» дозволяє купити в кредит нерухомість, будівництво якої завершено і на яку оформлено право власності на юридичну особу. У цьому випадку ставка буде від 11% річних.

За програмою «Придбання житла, що будується» на період будівництва процентна ставка складе 12-13,5% річних, а по закінченні будівництва знизиться також до 11%. «Занімаем.Ру»: Які основні способи внесення щомісячних платежів по іпотеці? М.В.: У клієнтів БАНКУ УРАЛСИБ є широкий вибір способів оплати кредитів: через касу Банку; через банкомати з функцією прийому готівки; із використанням системи «УРАЛСИБ | ІНТЕРНЕТ-БАНК»; з рахунку, відкритого в іншому банку; шляхом утримання суми платежу із зарплати; через відділення «Пошти Росії»; через термінали «Елекснет».

«Занімаем.Ру»: Чи можуть позичальники БАНКУ УРАЛСИБ використовувати кошти материнського капіталу при оплаті боргу за іпотечним кредитом? М.В.: Так, позичальники можуть використовувати материнський капітал як для погашення основного боргу та сплати відсотків за іпотечним кредитом, так і в якості початкового внеску. Більш того, Банком приймаються грошові кошти, що надаються органами державної влади у вигляді субсидій на сплату частини початкового внеску. «Занімаем.Ру»: Чи можливо дострокове погашення іпотечного боргу? М.В.: Так, можливо.

Іпотечний кредит можна погасити достроково, починаючи з першого місяця після видачі кредиту, і без комісій. Соня Коркодінова, спеціально для «Занімаем.Ру» Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Як отримати товарний кредит у Китаї Не секрет, що непроста економічна ситуація вимагає неординарних рішень.Одним з них можна назвати ... Більше

НОМОС-БАНК - кредити, вклади, іпотека, відгуки про банки Відкрите акціонерне товариство «НОМОС-БАНК» внесено Банком Росії в КГР 15.12.1992, номер ліцензії - 2209.Актуальна ... Більше

Іпотека в ЮніКредит Банку - умови іпотечних кредитів, вимоги до позичальника Ми багато писали про іпотечні програми великих банків, в основному, ... Більше

Безвідсотковий кредит - у чому підступ?Взяти кредит. Обіцянками безвідсоткових кредитів рясніють заголовки рекламних плакатів: досить спокусливі умови позики привертають велику ... Більше

Банк Москви уклав угоду про субсидування МСБ столиці з ГБУ ... Більше

Популярне