Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Інтерв'ю про іпотеку Абсолют Банку особливості іпотечних програм отримання кредиту


Інтерв'ю про іпотеку Абсолют Банку, особливості іпотечних програм, отримання кредиту

Перша власна програма іпотечного кредитування з'явилася у «Абсолют Банку» в 2005 році. Вже на наступний рік банк увійшов до ТОП-10 лідерів російського ринку іпотеки. Про секрети успіху та про те, як зробити взаємини банку і клієнта стабільними і комфортними, Занімаем.ру розмовляє з Галиною Костишевой, начальником управління іпотечного кредитування Абсолют Банку.

Занімаем.ру: Через шість років з моменту запуску першої іпотечної програми, Абсолют Банк має цілим набором іпотечних пропозицій. Скажіть, тепер ваші кредити дають можливість фізичним та юридичним особам придбати будь-який вид нерухомості? Галина Костишева: Дійсно, тривалий період активної роботи на ринку іпотечного кредитування дає можливість оцінювати потреби клієнтів і співвідносити їх з ризиковою політикою банку. На даний момент Абсолют Банк пропонує фізичним особам програми для придбання квартири на первинному і вторинному ринках нерухомості, а клієнти сегменту малого та середнього бізнесу можуть придбати об'єкти комерційної нерухомості вторинного ринку. Занімаем.ру: Більшість іпотечних програм Абсолют Банку умовно ділиться на дві - зі страховкою і без неї.

Який варіант краще ваші клієнти? Галина Костишева: Іпотечний кредитний продукт припускає тривалі взаємини банку з клієнтом, та страхування ризиків - це основа стабільності та впевненості, як позичальника, так і банку. Обидві сторони зацікавлені в повному погашенні іпотечного кредиту і зняття обтяження з квартири, при цьому за тривалий термін кредиту можуть відбутися незаплановані події, і ці ризики скорочує саме страхування. Вибір програми кредитування проводиться позичальником на етапі подачі заявки в банк. У випадку якщо клієнт вибирає програму без особистого і титульного страхування, він отримує процентну ставку за кредитом на 4 процентних пункти вище від стандартних тарифів.

Тому, як правило, позичальники воліють здійснювати страхування для отримання більш вигідних умов по іпотечному кредиту, а також для мінімізації можливих ризиків, пов'язаних з придбанням "сірих" об'єктів нерухомості (титульне страхування) і з ризиком втрати постійного джерела доходу з причини настання інвалідності або у випадку смерті позичальника (особисте страхування). Занімаем.ру: А яка з програм іпотечного кредитування найбільш популярна серед клієнтів Абсолют Банку? Галина Костишева: Найбільшою популярністю користується програма "Іпотека - стандарт (наявність страхування)". В рамках цієї програми клієнти банку - фізичні особи можуть купити об'єкт житлової нерухомості на вторинному ринку.

Ринкові процентні ставки і лояльний підхід банку до розгляду потенційних позичальників - ось що робить дану програму популярною. Можна сказати, що кредитування об'єктів вторинного ринку житлової нерухомості - це класична програма, яка з плином часу зберігає свої позиції. Варто згадати ще один фактор - динаміку розвитку ринку нерухомості.

Період активного будівництва об'єктів житлової нерухомості 2005-2008 років істотно поповнив ринок квадратними метрами нового якісного житла, яке зараз перейшло в статус об'єктів вторинного ринку. Занімаем.ру: Для отримання іпотеки в Абсолют Банку необов'язково мати постійну реєстрацію в регіоні присутності банку. Значить, теоретично вашими пропозиціями можуть скористатися всі жителі Росії?

Наприклад, у разі переїзду. Галина Костишева: Іпотечний кредит, як правило, припускає переїзд у нову квартиру, тому логічно, що обмеження вводяться тільки для місцезнаходження об'єкта нерухомості (в радіусі 100 км від міста, в якому присутня офіс Абсолют Банку), а потенційний позичальник повинен мати реєстрацію тільки на території РФ. Занімаем.ру: Розкажіть докладніше про можливості клієнта придбати нерухомість, що знаходиться в заставі банку. Які переваги в такої угоди?

Галина Костишева: У кредитній лінійці Абсолют Банку існує програма для придбання заставного майна банку "Вигідна іпотека". Очевидними перевагами даної програми є більш низький у порівнянні зі стандартним тариф, а також безпеку угоди купівлі-продажу, так як продавець і об'єкт нерухомості вже перевірені банком. Занімаем.ру: Як відбувається погашення кредиту, взятого в Абсолют Банку, і якими способами це можна зробити? Галина Костишева: За умовами іпотечних програм банку, погашення кредиту проводиться щомісяця ануїтетними платежами.

Вносити платежі можна в будь-якому з офісів Абсолют Банку або за допомогою Інтернет-банку Абсолют On-Line, доступного для клієнтів банку - власників пластикових карток. Занімаем.ру: Цікаво дізнатися, утримав Чи Абсолют Банк позицію в ТОП-10 лідерів російського ринку іпотеки, куди він увійшов у 2005 році? Галина Костишева: Іпотека - ключовий продукт нашого банку. Успішні результати роботи в даній області підтверджуються численними дослідженнями. Наприклад, згідно з даними агентства РБК.Рейтинг, за результатами першого півріччя 2012 року ми увійшли до ТОП-5 найбільших іпотечних банків з об'ємними показниками по видач в 4,3 млрд. рублів.

Згідно з рейтингом іншого видання, «Експерт Online», в першому півріччі 2012 року банк посів 4-е місце за обсягом іпотечного кредитування, пропустивши вперед лише банки з державною участю. Занімаем.ру: У такої успішної діяльності має бути серйозна підстава - те, що клієнти цінують у співпраці з вами. Розкажіть, будь ласка, докладніше про алгоритм отримання кредиту в Абсолют Банку. Галина Костишева: Іпотечний кредит прийнято вважати найбільш трудомістким по процесу оформлення серед усіх роздрібних банківських кредитних продуктів, однак у супроводі менеджерів-професіоналів для позичальника процес стає найменш витратним за часом.

Для початку необхідно отримати консультацію, провести попередні розрахунки, отримати список документів для надання в банк. Реалізація цього етапу в Абсолют Банку можлива як по телефону, так і у відділенні банку. Надати пакет документів для прийняття рішення за заявкою можливо через Інтернет (для цього необхідно заповнити спеціальну форму на сайті Абсолют Банку в розділі "Іпотека", співробітник банку зв'язується з потенційним клієнтом протягом дня) або особисто, в одному з офісів Абсолют Банку.

Строк прийняття рішення за заявкою співробітника, що працює за наймом, становить не більше трьох робочих днів, а для власників бізнесу та індивідуальних підприємців - до семи робочих днів. Далі за клієнтом закріплюється персональний менеджер, який курирує підготовку та проведення угоди. Робота з персональним менеджером дозволяє клієнту отримувати консультації з усіх питань, що стосуються підбору варіанта нерухомості, страхування, оцінки та оформлення іпотечного кредиту в он-лайн режимі. Банк проводить юридичну експертизу документів, після чого під контролем персонального менеджера проводиться оцінка об'єкту застави, вибір страхової компанії.

Угода по іпотечному кредитуванню проводиться в комфортабельних переговорних офісів Абсолют Банку, при цьому місце проведення оборудки персональний менеджер узгоджує з клієнтом для його зручності. Окремо варто сказати, що в умовах жорсткої конкуренції на ринку іпотечного кредитування високий рівень сервісу і якість обслуговування клієнтів - це пріоритетний напрямок для розвитку в Абсолют Банку. Постійно удосконалюючи і відточуючи процес видачі іпотечного кредиту, Абсолют Банк продовжує впевнено тримати позицію одного з найбільш іпотечних банків країни. Крім того, варто звернути увагу на необхідність тривалого обслуговування кредиту та вибудовування відносин з банком.

Безумовно, краще, якщо це банк з європейськими стандартами обслуговування клієнтів. Олена Кузнєцова, спеціально для Занімаем.ру Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Алтайенергобанк уклав партнерську угоду з сервісом «Золота Корона - Погашення кредитів» 27 липня 2012 10:21 Алтайенергобанк розширив можливості своїх клієнтів в ... Більше

Банк «Агропромкредит» знизив ставку і збільшив суму кредиту 17 листопада 2012 0:00 Банк «Агропромкредит» знизив процентну ... Більше

Боргове агентство «Пристав»: «З колектором треба йти на контакт» Сергій Шпетер, Старший ... Більше

Взяти кредит у банку - як, де і який кредит краще взяти У наш час спокуси супроводжують нас скрізь - у ... Більше

Іпотека і материнський капітал, погашення іпотеки материнським капіталом Материнський капітал - це одна з форм державної допомоги, передбачена Федеральним законом від ... Більше

Популярне