Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Інтерв'ю про іпотеку Абсолют Банку особливості іпотечних програм отримання кредиту


Інтерв'ю про іпотеку Абсолют Банку, особливості іпотечних програм, отримання кредиту

Перша власна програма іпотечного кредитування з'явилася у «Абсолют Банку» в 2005 році. Вже на наступний рік банк увійшов до ТОП-10 лідерів російського ринку іпотеки. Про секрети успіху та про те, як зробити взаємини банку і клієнта стабільними і комфортними, Занімаем.ру розмовляє з Галиною Костишевой, начальником управління іпотечного кредитування Абсолют Банку.

Занімаем.ру: Через шість років з моменту запуску першої іпотечної програми, Абсолют Банк має цілим набором іпотечних пропозицій. Скажіть, тепер ваші кредити дають можливість фізичним та юридичним особам придбати будь-який вид нерухомості? Галина Костишева: Дійсно, тривалий період активної роботи на ринку іпотечного кредитування дає можливість оцінювати потреби клієнтів і співвідносити їх з ризиковою політикою банку. На даний момент Абсолют Банк пропонує фізичним особам програми для придбання квартири на первинному і вторинному ринках нерухомості, а клієнти сегменту малого та середнього бізнесу можуть придбати об'єкти комерційної нерухомості вторинного ринку. Занімаем.ру: Більшість іпотечних програм Абсолют Банку умовно ділиться на дві - зі страховкою і без неї.

Який варіант краще ваші клієнти? Галина Костишева: Іпотечний кредитний продукт припускає тривалі взаємини банку з клієнтом, та страхування ризиків - це основа стабільності та впевненості, як позичальника, так і банку. Обидві сторони зацікавлені в повному погашенні іпотечного кредиту і зняття обтяження з квартири, при цьому за тривалий термін кредиту можуть відбутися незаплановані події, і ці ризики скорочує саме страхування. Вибір програми кредитування проводиться позичальником на етапі подачі заявки в банк. У випадку якщо клієнт вибирає програму без особистого і титульного страхування, він отримує процентну ставку за кредитом на 4 процентних пункти вище від стандартних тарифів.

Тому, як правило, позичальники воліють здійснювати страхування для отримання більш вигідних умов по іпотечному кредиту, а також для мінімізації можливих ризиків, пов'язаних з придбанням "сірих" об'єктів нерухомості (титульне страхування) і з ризиком втрати постійного джерела доходу з причини настання інвалідності або у випадку смерті позичальника (особисте страхування). Занімаем.ру: А яка з програм іпотечного кредитування найбільш популярна серед клієнтів Абсолют Банку? Галина Костишева: Найбільшою популярністю користується програма "Іпотека - стандарт (наявність страхування)". В рамках цієї програми клієнти банку - фізичні особи можуть купити об'єкт житлової нерухомості на вторинному ринку.

Ринкові процентні ставки і лояльний підхід банку до розгляду потенційних позичальників - ось що робить дану програму популярною. Можна сказати, що кредитування об'єктів вторинного ринку житлової нерухомості - це класична програма, яка з плином часу зберігає свої позиції. Варто згадати ще один фактор - динаміку розвитку ринку нерухомості.

Період активного будівництва об'єктів житлової нерухомості 2005-2008 років істотно поповнив ринок квадратними метрами нового якісного житла, яке зараз перейшло в статус об'єктів вторинного ринку. Занімаем.ру: Для отримання іпотеки в Абсолют Банку необов'язково мати постійну реєстрацію в регіоні присутності банку. Значить, теоретично вашими пропозиціями можуть скористатися всі жителі Росії?

Наприклад, у разі переїзду. Галина Костишева: Іпотечний кредит, як правило, припускає переїзд у нову квартиру, тому логічно, що обмеження вводяться тільки для місцезнаходження об'єкта нерухомості (в радіусі 100 км від міста, в якому присутня офіс Абсолют Банку), а потенційний позичальник повинен мати реєстрацію тільки на території РФ. Занімаем.ру: Розкажіть докладніше про можливості клієнта придбати нерухомість, що знаходиться в заставі банку. Які переваги в такої угоди?

Галина Костишева: У кредитній лінійці Абсолют Банку існує програма для придбання заставного майна банку "Вигідна іпотека". Очевидними перевагами даної програми є більш низький у порівнянні зі стандартним тариф, а також безпеку угоди купівлі-продажу, так як продавець і об'єкт нерухомості вже перевірені банком. Занімаем.ру: Як відбувається погашення кредиту, взятого в Абсолют Банку, і якими способами це можна зробити? Галина Костишева: За умовами іпотечних програм банку, погашення кредиту проводиться щомісяця ануїтетними платежами.

Вносити платежі можна в будь-якому з офісів Абсолют Банку або за допомогою Інтернет-банку Абсолют On-Line, доступного для клієнтів банку - власників пластикових карток. Занімаем.ру: Цікаво дізнатися, утримав Чи Абсолют Банк позицію в ТОП-10 лідерів російського ринку іпотеки, куди він увійшов у 2005 році? Галина Костишева: Іпотека - ключовий продукт нашого банку. Успішні результати роботи в даній області підтверджуються численними дослідженнями. Наприклад, згідно з даними агентства РБК.Рейтинг, за результатами першого півріччя 2012 року ми увійшли до ТОП-5 найбільших іпотечних банків з об'ємними показниками по видач в 4,3 млрд. рублів.

Згідно з рейтингом іншого видання, «Експерт Online», в першому півріччі 2012 року банк посів 4-е місце за обсягом іпотечного кредитування, пропустивши вперед лише банки з державною участю. Занімаем.ру: У такої успішної діяльності має бути серйозна підстава - те, що клієнти цінують у співпраці з вами. Розкажіть, будь ласка, докладніше про алгоритм отримання кредиту в Абсолют Банку. Галина Костишева: Іпотечний кредит прийнято вважати найбільш трудомістким по процесу оформлення серед усіх роздрібних банківських кредитних продуктів, однак у супроводі менеджерів-професіоналів для позичальника процес стає найменш витратним за часом.

Для початку необхідно отримати консультацію, провести попередні розрахунки, отримати список документів для надання в банк. Реалізація цього етапу в Абсолют Банку можлива як по телефону, так і у відділенні банку. Надати пакет документів для прийняття рішення за заявкою можливо через Інтернет (для цього необхідно заповнити спеціальну форму на сайті Абсолют Банку в розділі "Іпотека", співробітник банку зв'язується з потенційним клієнтом протягом дня) або особисто, в одному з офісів Абсолют Банку.

Строк прийняття рішення за заявкою співробітника, що працює за наймом, становить не більше трьох робочих днів, а для власників бізнесу та індивідуальних підприємців - до семи робочих днів. Далі за клієнтом закріплюється персональний менеджер, який курирує підготовку та проведення угоди. Робота з персональним менеджером дозволяє клієнту отримувати консультації з усіх питань, що стосуються підбору варіанта нерухомості, страхування, оцінки та оформлення іпотечного кредиту в он-лайн режимі. Банк проводить юридичну експертизу документів, після чого під контролем персонального менеджера проводиться оцінка об'єкту застави, вибір страхової компанії.

Угода по іпотечному кредитуванню проводиться в комфортабельних переговорних офісів Абсолют Банку, при цьому місце проведення оборудки персональний менеджер узгоджує з клієнтом для його зручності. Окремо варто сказати, що в умовах жорсткої конкуренції на ринку іпотечного кредитування високий рівень сервісу і якість обслуговування клієнтів - це пріоритетний напрямок для розвитку в Абсолют Банку. Постійно удосконалюючи і відточуючи процес видачі іпотечного кредиту, Абсолют Банк продовжує впевнено тримати позицію одного з найбільш іпотечних банків країни. Крім того, варто звернути увагу на необхідність тривалого обслуговування кредиту та вибудовування відносин з банком.

Безумовно, краще, якщо це банк з європейськими стандартами обслуговування клієнтів. Олена Кузнєцова, спеціально для Занімаем.ру Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Хто готовий кредитувати індивідуальних підприємців Кілька останніх років індивідуальним підприємцям було складно отримати споживчий кредит.Банки не бажали кредитувати бізнесменів через сформованій ... Більше

Вирішили оформити кредит? Позичальник не пройшов скоринг!Після такого висновку співробітники банку повідомляють клієнту ... Більше

Кредитна карта для студентів Всі, хто хоч раз брав кредит у банку, знають мінімальні вимоги до позичальника: працездатний вік, наявність роботи та постійної прописки, ... Більше

Гроші в борг швидко - порівнюємо програми мікропозик Гроші в борг потрібні терміново, ... Більше

Інвестторгбанк випустить цінні іпотечні папери загальним обсягом майже в 3 млрд рублів 6 липня 2012 17:37 ... Більше

Популярне