Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Інтернет перспективи для банківського кредитування


Інтернет: перспективи для банківського кредитування

«Пробизнесбанк», що входить в банківську групу «Лайф», є одним з найбільших в Росії банків, що спеціалізуються на кредитуванні фізичних осіб. Зараз банк активно розвиває лінію експрес-кредитування, а також веде роботу по організації партнерської мережі сайтів для оформлення заявок на кредити в банку. Інформацією про експрес-кредитуванні та особливості видачі кредитів в Інтернеті читачам «Занімаем.Ру» розповість Роман Худяков, старший спеціаліст операційного управління роздрібного бізнесу «Пробизнесбанка». Занімаем.Ру: Які пропозиції по експрес-кредитуванню надає на сьогоднішній день «Пробизнесбанк»?

Роман Худяков: Одним з пріоритетних напрямків роздрібного кредитування ВАТ АКБ «Пробизнесбанк» сьогодні дійсно є програма експрес-кредитування. Зручність при оформленні заявки, мінімальний перелік надаваних документів і швидкість видачі необхідної суми - робить дану програму доступною і зручною для клієнта. Адже всього лише за годину можна отримати кошти, так необхідні вам саме сьогодні. «Експрес-кредит» видається готівковими коштами в рублях строком від 3 місяців до 3 років на суму від 5 000 до 100 000 рублів. Для отримання кредиту не потрібно ні застави, ні поручителів.

Отримати кредит можна протягом лише одного дня, надавши з документів тільки паспорт і другий документ, що підтверджує особу. Додатковою перевагою є те, що заявку на кредит можна цілодобово заповнити з нашими фахівцями по телефону центру телефонного обслуговування, або самостійно залишивши заявку на кредит на нашому сайті www.banklife.ru. Занімаем.Ру: Поясніть, будь ласка, схему роботи інтернет-заявки на кредит, яку банки розміщують на сторінках інших сайтів.

У чому її перевага? Р. Х.: Схема роботи інтернет-заявки на кредит дуже проста. Ситуації бувають різні, тому для зручності взаємодії клієнта із співробітниками банку і була придумана ця схема. Клієнт, що бажає отримати кредит, заповнює на сайті заявку, залишаючи там свої дані - прізвище, ім'я та по батькові, а також контактний номер телефону.

Далі заявка автоматично надходить на фахівців, які передзвонюють клієнтові, з'ясовують його потреби і на підставі цього надають всю необхідну інформацію. Плюсом є те, що дзвінок клієнту буде здійснений протягом 15 хвилин після відправлення заявки, а консультація абсолютно безкоштовна. При необхідності спеціаліст обов'язково допоможе вибрати максимально придатний кредитний продукт для клієнта (експрес-кредит, кредит на будь-які цілі, кредитна картка) і заповнить з ним анкету.

Причому на заповнення анкети витрачається мінімальна кількість часу, буквально 5-7 хвилин, що допомагає заощадити час клієнта і знімає необхідність відвідування офісу для даної процедури. Незаперечною перевагою такої заявки, звичайно, є оперативність, зручність і швидкість. Потенційному клієнтові немає необхідності шукати номер телефону або найближчий адресу банку, щоб отримати консультацію, йому навіть не потрібно витрачати гроші на дзвінок, він лише приймає вхідний дзвінок від фахівця і отримує потрібну консультацію.

Зберігається і конфіденційність інформації при її подачі. Не кожен зважиться на сайті заповнити кредитну анкету, вказавши максимальну інформацію про себе, про сім'ю, доходи, місце роботи, контактах і т.д. Певний ризик тут явно присутній, але якщо залишити лише ім'я і контакт для зв'язку, ризик знижується практично до мінімуму. Ми працюємо по даній схемі вже досить тривалий час, і з упевненістю можемо сказати, що простота і удобствоее подачі є основними якостями, які вже високо оцінили наші клієнти!

  Занімаем.Ру: Скільки сайтів на сьогоднішній день входить до мережі «Пробизнесбанка»? Чи планується збільшення числа учасників? Р. Х.: Основним сайтом, на якому розміщена повна інформація, є офіційний сайт ФГ «Лайф» www.banklife.ru. Там надана повна інформація про послуги і продукти, що надаються населенню.

Заявка на кредит розміщена практично на всіх сторінках сайту, які інформують про кредитні продукти. Так само заявка на кредит є і на інших сайтах, які є нашими партнерами, на сьогоднішній момент їх більше семи, але їх кількість щодня збільшується. Занімаем.Ру: Чи можлива в майбутньому видача «Пробизнесбанка» кредитів на невеликі суми виключно за допомогою мережі Інтернет?

Наприклад, на покупку товарів: побутової техніки, меблів, інших товарів, ціна яких не перевищує 100 тисяч? Р. Х.: За допомогою Інтернету досить велика кількість населення здобуває необхідний товар, причому з кожним роком подібна послуга стає все більш популярною. Ми, звичайно ж, працюємо в даному напрямку. Найближчим часом планується запуск спеціальної кампанії в Інтернеті, в рамках якої з'явиться можливість залишати заявки на покупку конкретного товару на конкретному сайті. Це будуть профільні сайти, що спеціалізуються на продажу товарів через Інтернет, або каталоги товарів.

Вже зараз можна взяти кредит на покупку споживчих товарів на суму навіть більше, ніж 100 000 рублів. А не так давно в нашому банку відбулися зміни кредитних програм в кращу для клієнтів бік, так що оформити кредит без поручителів можна тепер до 200 000 р. З приводу видачі кредитів виключно через Інтернет можу сказати, що, можливо, в майбутньому така система і буде налагоджена. Над цим працюють фахівці різних відділів, так як, наприклад, для видачі кредиту необхідний підпис клієнта, що закріплює договір, але отримати її через Інтернет неможливо. Звичайно, комфорт і зручність для клієнта є важливою складовою, тому ми вивчаємо досвід в даному напрямку і сподіваємося на подальші кроки в цьому напрямку. Занімаем.Ру: У всіх містах присутності банку можна отримувати послуги експрес-кредитування?

Р. Х.: Звичайно, так! Філіальна мережа «Пробизнесбанка» налічує понад 200 офісів регіональних представництв по всій Росії. У кожному з них працюють грамотні фахівці, які готові в будь-який момент проконсультувати клієнта і допомогти у вирішенні його проблеми. Занімаем.Ру: Що можна оплачувати інтернет-картою банку?

І як вона працює? Р. Х.: Інтернет-карта - це особливий продукт, який призначений для дуже активних і мобільних людей, які цінують свій час і безпеку. Карта по своїй суті є платіжним інструментом.

З її допомогою можна оплачувати товари і послуги у всіх інтернет-магазинах, електронних системах бронювання готелів та продажу квитків, що приймають до оплати карти платіжної системи «MasterCard». Основна відмінність від дебетової або кредитної карти полягає в спеціальному захисті засобів, що особливо актуально в наше століття інформаційних технологій; це знижує ризик незаконного використання коштів на картці. Поповнюючи карту на суму покупки, ви виключаєте можливість розкрадання коштів з неї. Також розмір карти не дозволяє зняти з неї грошові кошти через банкомат при втраті.

Вона дозволить відокремити всі ваші витрати, які здійснюються через Інтернет, від основних і ви будете завжди впевнені, що, коли ви розраховуєтесь даною карткою в мережі, ваше фінансове благополуччя захищене від зовнішніх загроз. Занімаем.Ру: Чи планує «Пробизнесбанк» використання віртуальних кредитних карт (тобто не пластикових, а в принципі існують лише як умовний рахунок для оплати послуг і товарів)? Р. Х.: Як відомо, попит народжує пропозицію. Тому використання віртуальних кредитних карт цілком реально, чому ні? Думаю, з часом інтернет-технології займуть провідні позиції в житті багатьох людей, і банки, як і інші комерційні структури, частину своєї діяльності переорієнтують саме в цей сферу.

Глобальність і мобільність роботи в інтернеті дозволить не тільки залучати клієнтів і ефективно працювати з ними, але і налагодить безперервний зв'язок з клієнтами, обмінюватися з ними інформацією і спілкуватися, що називається, обличчям до обличчя. Орієнтованість на клієнта та формування довірчих відносин з клієнтами дозволяють нашому банку вже зараз ефективно взаємодіяти з ними, стати більше, ніж просто банком: надійним партнером у справах і особистому житті. Михайло Манокін, спеціально для «Занімаем.Ру Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Взяти кредит в 21 рік - корисні поради, як отримати перший кредит Раніше ... Більше

Смоленський Банк готовий до діалогу з підприємствами малого бізнесу Дмитро Скоркін, начальник управління кредитування Московської філії Смоленського Банку про те, які «підводні камені» існують ... Більше

Ринок іпотеки - вересень 2009 року 13 жовтня 2009 0:00 Вересня утримається річну тенденцію ринку до поступового поліпшення умов по іпотечному ... Більше

Іпотека ОТП Банку - умови іпотечного кредитування в банку Як і більшість банків, ОТП Банк пропонує іпотеку на покупку готових квартир, ... Більше

За якими критеріями росіяни вибирають кредитні карти? Сегмент кредитних карт зростає стрімкими темпами.Конкуренція сьогодні настільки ... Більше

Популярне