Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Фосборн Хоум запропонує кредити клієнтам інтернет-магазинів


"Фосборн Хоум" запропонує кредити клієнтам інтернет-магазинів

Кредитний центр Фосборн Хоум перейшов на франчайзинг

У другій половині липня стало відомо, що кредитний брокер "Фосборн Хоум" готує послугу експрес-кредитування для клієнтів інтернет-магазинів. Купівля товару за допомогою експрес-кредиту в інтернет-магазині проходитиме майже так само, як і при відвідуванні звичайного магазину. Спочатку на сайті магазина клієнт вибирає товар, а щоб потім звернутися за кредитом на його покупку, заповнює електронну анкету для заявки на кредит. Для підтвердження особи досить прикласти до заявки копію паспорта. За 20 хвилин анкету розгляне брокер, після чого буде підібраний банк, який відповідає вимогам потенційного позичальника.

У разі якщо банк прийме заявку, позичальник буде проінформований про умови кредитування та зробить остаточно підтвердження замовлення. На запитання порталу «Занімаем.Ру» відповіла Олена Пономарьова, генеральний директор кредитного центру «Фосборн Хоум». Занімаем.Ру: Як правило, люди відвідують інтернет-магазини вже після того, як закінчується робочий день.

Це вечір, більшість банків тоді вже не працює. Як в такій ситуації вийде забезпечити оперативну відповідь банку?              Олена Пономарьова: Часто час роботи інтернет магазинів і банків не збігається.

І в разі якщо заявка приходить в пізній час доби, то вона обов'язково буде оброблена на наступний день. В першу чергу, нам необхідно отримати підтвердження від інтернет магазину про наявність товару на складі і можливості його доставки. Тільки після цього ми направимо заявку в банк.

                Занімаем.Ру: На які терміни будуть надаватися кредити через Інтернет? ЄП: До 1 року.     Занімаем.Ру: Які інтернет-магазини ви плануєте залучити? Чи плануєте працювати з інтернет-сайтами великих торгових мереж, як «Ельдорадо» або «М.

Відео »? ЄП: Серед наших потенційних партнерів порядку 140 інтернет-магазинів, у тому числі і великі мережі.   Занімаем.Ру: Які будуть ліміти на максимальну і мінімальну суму кредиту через інтернет?

ЄП: Від 3 тис. руб до 100 тис. руб. Занімаем.Ру: Чи буде кредитний договір надсилатися для ознайомлення по електронній пошті або якимось іншим чином? ЄП: Кредитний договір позичальник побачить вже при його підписанні, коли кур'єр доставить товар.

Але до того клієнт буде знати три основні параметри: перший внесок, термін кредиту і щомісячний платіж.   Занімаем.Ру: У зв'язку з появою нової послуги поміняється чи безпосередньо портал «Фосборн»? (Скажімо, можуть з'явитися спеціальні пропозиції з інтернет-магазинів?) ЄП: Будуть проходити спільні маркетингові акції, наприклад, відкривають можливість купити товар, що коштує 20 тис. руб, заплативши 2 тис. руб. початкового внеску.

Занімаем.Ру: Послуга кредиту в інтернет-магазині буде доступна тільки жителям Москви?  ЄП: Спочатку ця послуга буде доступна жителям Москви і Московської області, а з розвитком програми франчайзингу, і жителям регіонів. Михайло Манокін, спеціально для "Занімаем.ру" Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Росгосстрах БАНК включив «фізикам» віддалений доступ в інтернет-банк 28 серпня 2012 15:58 Росгосстрах БАНК забезпечив своїм клієнтам можливість підключатися до ... Більше

Принципи банківського кредитування - зворотність, платність, терміновість та інші Якщо спробувати дати коротке визначення принципів банківського кредитування, то їх можна ... Більше

Банк «АВАНГАРД»: кредити для успішного бізнесу Віце-президент Банку «АВАНГАРД» Сергій Олександрович Мокришев розповідає порталу «Занімаем.Ру» про кредити, що надаються ... Більше

Чи дозволений боржникам виїзд за кордон? Кількість росіян, що мають заборгованості у вигляді несплачених податків, банківських кредитів, аліментів, квартплат, на жаль, зростає.Якщо ви належите ... Більше

Кредити в торгових точках від НБ «ТРАСТ» НБ «ТРАСТ» оформляє кредити в торгових точках в 60 ... Більше

Популярне