Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Факторинг від Банку Первомайський - послуги факторингу в Росії


Факторинг від Банку «Першотравневий» - послуги факторингу в Росії

Факторинг від Банку Первомайський - послуги факторингу в Росії

Банк «Першотравневий» (ЗАТ) працює з 1990 року і сьогодні є одним з найбільших банків Південного ФО по величині власного капіталу. Серед численних послуг, що надаються банком, - факторинг. Марина Миколаївна Каніщева, начальник відділу факторингових операцій Банку «Першотравневий» (ЗАТ), розповідає «Занімаем.Ру» про факторинг, про те, як він працює, і в чому його переваги. «Занімаем.Ру»: Банк «Першотравневий» пропонує послугу з беззаставне фінансування бізнесу - факторинг. Марина Миколаївна, розкажіть, як це працює?

Марина Каніщева: Алгоритм роботи з факторингу простий, як все геніальне! Постачальник відвантажує продукцію, надаючи Покупцеві відстрочку платежу, Відвантажувальні документи (накладні і рахунки-фактури) Постачальник надає в Банк і отримує до 90% фінансування. Після закінчення відстрочки Дебітор (Покупець) сплачує Банку відступлені Постачальником вимоги в повному обсязі - 100%.

Банк гасить заборгованість Клієнта-постачальника 90%, а решта 10% перераховує Постачальнику. «Занімаем.Ру»: У чому переваги такого комплексу послуг? М.К.: Переваги факторингу в тому, що він допомагає виробникам долати періоди касових розривів, пов'язаних з наданням відстрочок платежу своїм покупцям.

«Занімаем.Ру»: Які види факторингу пропонує банк? М.К.: Банк «Першотравневий» пропонує факторинг з регресом - тобто, в разі виникнення проблем з оплатою у Дебітора, Постачальник сам гасить заборгованість, що утворилася. Це не означає, що Банк не співпрацює з Дебітором, просто до процесу погашення підключається Постачальник. Вартість такого виду факторингу нижче, ніж по безрегрессного факторингу, тому безпосередньо пов'язана з прозорістю угод між Постачальником і Покупцем-дебітором, а відповідно і прийнятним рівнем ризику. У планах на найближче майбутнє розширення продуктової лінійки з факторингу.

«Занімаем.Ру»: На яких умовах Банк «Першотравневий» може виступити чинником? М.К.: На сьогоднішній день Банк «Першотравневий» виступає Фактором для таких клієнтів, як торгові мережі і виробники, що працюють з відстрочкою платежу до 90 днів, на безготівковій основі. Факторинг вигідний обом сторонам торгових операцій, так як одна сторона (Постачальник) отримує грошові кошти відразу, а інша (Покупець) - гарантовану відстрочку платежу, після закінчення якої розраховується з Банком по відступленим грошовим вимогам.

«Занімаем.Ру»: Хто може розраховувати на послугу факторингу в Вашому банку? М.К.: Факторингом в Банку «Першотравневий» можуть скористатися представники малого і середнього бізнесу. Банк має цільову спрямованість саме на цей сегмент економіки. «Занімаем.Ру»: На ваш погляд, які проблеми розвитку факторингових послуг в Росії?

М.К.: Складнощі розвитку факторингу пов'язані, на мій погляд, перш за все, з глобальними економічними проблемами як, наприклад, фінансовими кризами, дефолтами, які негативно позначаються на економіці в цілому. При цьому, перш за все, страждає малий та середній бізнес. Порушуються вибудувані економічні зв'язки, втрачається довіра Клієнтів один до одного і т.д.

А факторинг як раз передбачає довіру між суб'єктами бізнесу. Соня Коркодінова, спеціально для «Занімаем.Ру» Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банк "Відродження" випустив карти для олімпійців 15 вересня чемпіони, призери, учасники та тренери олімпійських та ... Більше

Юніаструм Банк видає кредитну історію клієнта будь-якого банку Зі 2 квітня 2012 Юніаструм Банк і ... Більше

Продаж боргів - купівля продаж боргу, колектори Кризові часи надають вельми благотворний вплив на діяльність деяких учасників ... Більше

Іпотека 2009 - зростання під питанням 2 жовтня 2008 0:00 Експерти пророкують ринку іпотечного кредитування в Росії в 2009 році ... Більше

Бистробанк про кредити для малого та середнього бізнесу Сергій Черкашин, директор департаменту ... Більше

Популярне