Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Експрес-кредити від Русь-Банку


Експрес-кредити від Русь-Банку

Споживчі кредити Промсвязьбанка підтримали акцією

Про експрес-кредитах Русь-Банку, їх умовах, а також відмінності від класичних кредитів розповідає Василь Палаткін, заступник голови правління Русь-Банку, директор Департаменту продажів і продуктів. «Занімаем.Ру»: Русь-Банк пропонує своїм клієнтам оформлення експрес-кредитів. Василь, розкажіть, у чому їх переваги та недоліки у порівнянні зі стандартними «повільними» кредитами.

Василь Палаткін: Головна перевага продукту - це швидкість його отримання. Банк пропонує своїм клієнтам два «швидких» кредиту: «Супер-Експрес» та «Експрес-кредит». Для отримання «Супер-Експресу» клієнту необхідно звернутися в Банк всього один раз. При цьому від моменту звернення клієнта до співробітника Банку до отримання кредиту на руки проходить не більше години.

На ринку не так багато банків, які готові оформляти грошові кредити за такий короткий час. Також серйозним плюсом продукту є той факт, що для його отримання потрібен тільки паспорт. Таким чином, клієнтові не треба витрачати час на збір довідок і додаткових документів, достатньо звернутися до відділення Банку з паспортом, отримати рішення по кредиту (а на це потрібно близько 15 хвилин) і після підписання документів отримати грошові кошти. За «Експрес-кредитом» рішення приймається протягом одного дня при наданні потенційним позичальником паспорта та копії трудової книжки.

Стандартним відмінністю продуктів від більш «повільних» кредитів є дещо більша вартість, що цілком зрозуміло, враховуючи певні ризики Банку: рішення приймається за дуже короткий термін і по мінімальному набору документів. «Занімаем.Ру»: В яких випадках люди воліють оформляти даний вид кредиту? В.П.: Експрес-кредити, перш за все, затребувані тими клієнтами, у яких є потреба отримати грошові кошти в найкоротші терміни (несподівані або термінові витрати). Також зручні подібного роду послуги для тих потенційних позичальників, які не готові витрачати багато часу на збір довідок і документів та неодноразове відвідування офісу Банку. «Занімаем.Ру»: Які умови видачі експрес-кредитів у вашому банку?

В.П.: «Супер-Експрес» видається на строк від 3 до 60 місяців, сума кредиту - від 10 000 до 90 000 рублів, річна ставка по продукту 49,9%, при цьому жодних додаткових комісій не стягується. Строки за програмою «Експрес-кредит» аналогічні, але сума кредиту пропонується велика - від 70 000 до 300 000 рублів. Річна ставка по продукту - 25,9%, додаткові комісії відсутні.

«Занімаем.Ру»: Хто може отримати експрес-кредит в Русь-Банку? В.П.: Вимоги до клієнтів дуже прості: • громадянство РФ; вік від 21 року на момент видачі кредиту та до 60 років для жінок (65 років для чоловіків) на момент закінчення терміну дії кредитного договору; постійна реєстрація в регіоні за місцем надання кредиту; загальний трудовий стаж позичальника не менше 1 року, також не менше 3 місяців - на останньому місці роботи. Експрес-кредит може також видаватися індивідуальним підприємцям. Для цієї категорії клієнтів замість вимоги по трудовому стажу необхідно відповідність наступному критерію: термін реєстрації як ІП на момент подачі кредитної заявки повинен бути не менше 12 місяців. Як вже було сказано вище, для «Супер-Експресу» потрібен тільки паспорт, для «Експрес-кредиту» до паспорта доведеться докласти ще й копію трудової книжки.

Крім того, по обох продуктам для осіб призовного віку (до 27 років) необхідно надання військового квитка, довідки з військового комісаріату про надання відстрочки від служби в армії або приписного свідоцтва з відміткою про відстрочку від служби в армії. «Занімаем.Ру»: Якими способами можна вносити платежі по кредиту? В.П.: Підвищення доступності банківських сервісів - одне з пріоритетних завдань Банку. У зв'язку з чим ми пропонуємо клієнту широкий перелік каналів погашення: кредит можна оплатити в будь-якому з більш ніж 200 офісів банку по всій Росії, а також у пунктах прийому платежів систем Кіберплат, QIWI, Місто і салонах зв'язку МТС за допомогою сервісу «Золота Корона» .

«Занімаем.Ру»: Чи можна погасити експрес-кредит заздалегідь? В.П.: Так, і умови дострокового погашення дуже зручні: повне погашення кредиту можливе в будь-який день, наступний за днем надання кредиту. Часткове дострокове погашення можливе в дату щомісячного платежу. Комісія за дострокове погашення не стягується.

«Занімаем.Ру»: Василь, наскільки затребуваними є експрес-кредити сьогодні? Які перспективи експрес-кредитування? В.П.: Експрес-кредити демонструють сьогодні все більший попит з боку клієнтів. І частка продажів даних продуктів у загальному кредитному портфелі Русь-Банку продовжить збільшуватися.

При цьому з огляду достатньої привабливості даного сегмента кредитування для великих гравців - швидке зростання роздрібного і при цьому високоприбуткового портфеля - на ринку буде посилюватися конкуренція по даному напрямку. А масовість призведе до появи нових пропозицій і зниження ставок. Соня Коркодінова, спеціально для «Занімаем.Ру» Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Як оформити кредитну карту в банці - де оформити, чи можна отримати карту швидко Сьогодні практично всі банки пропонують кредитні карти - якусь ... Більше

Іпотека 2009 - зростання під питанням 2 жовтня 2008 0:00 Експерти пророкують ринку іпотечного кредитування в Росії в 2009 році ... Більше

МДМ-Банк - кредити банку Московський Діловий Світ Про банк Банк МДМ, який відомий також як «Московський Діловий Світ», був організований ... Більше

У сукупному кредитному портфелі російських банків 15% - прострочена заборгованість 15 липня 2012 22:34 15% ... Більше

Іпотечне кредитування, іпотечне житлове кредитування в Росії Іпотечне житлове кредитування в останні десятиліття є найпоширенішим спосіб придбання житла.Іпотека (від грец. Застава, застава) - це ... Більше

Популярне