Добросусідські кредити

Нещодавно «Смоленський Банк» випустив кредитну карту з тарифом «Добрі сусіди» для жителів Москви, які живуть в районі Московської філії кредитної організації. Детальніше про умови надання кредитної карти і про те, хто може її отримати, читачам «Занімаем.Ру» розповість начальник відділу роздрібного кредитування Московського філії «Смоленського Банку» Сергій Косенко. Занімаем.Ру: Які ще послуги та банківські продукти передбачається запустити в рамках програми «Добрі сусіди»? Сергій Косенко: Основна ідея програми «Добрі сусіди» в тому, що тільки близькі, довірчі стосунки можуть лежати в основі довгострокового співробітництва. В рамках програми «Добрі сусіди» «Смоленський Банк» пропонує не якийсь конкретний продукт, а комплексне рішення фінансових запитів наших клієнтів.

  Точно так само, як у повсякденному житті, ви можете сходити до сусіда-адвокату або сусідові-лікаря проконсультуватися з нагальних проблем, так і в «Смоленський Банк» - до свого сусіда-фінансисту, Ви можете в будь-який день зайти в гості, отримати відповіді на фінансові питання. Для своїх сусідів Банк планує створити особливі умови практично по всіх роздрібним напрямками: сьогодні це вже кредити і кредитні карти, до кінця 2010 року будуть введені вклади, пільгові умови на покупку пам'ятних монет і ще ряд найбільш затребуваних банківських послуг. Планується розвиток дисконтних програм з організаціями, розташованими поряд з банком: володарі кредитних карт «Смоленського Банку» вже зараз отримують знижки до 15% в магазинах і салонах-партнерах, а в майбутньому число цих партнерів і розміри знижок продовжать рости.

Занімаем.Ру: Чи відрізняється пропозицію по випущеної кредитній карті від зазвичай пропонованих варіантів Смоленського банку? С. К.: Так, звичайно, в цьому і є основна ідея всієї концепції - запропонувати своїм сусідам особливі, пільгові умови банківського обслуговування. Для сусідів «Смоленський Банк» знизив процентну ставку по кредитних картах на 2% річних і зменшив комісію за річне обслуговування по картах Visa Gold і MasterCard Gold на 50%. Своїм сусідам банк більше довіряє - тому і сума кредиту вище: вона збільшена до 700 тис. рублів.

Сусідам прийнято давати гроші в борг безкоштовно, і «Смоленський Банк» дає можливість користуватися грошовими коштами, не сплачуючи відсотків: просто повертайте гроші протягом 50 днів пільгового періоду. Занімаем.Ру: Як проходить реєстрація карти? Скільки часу йде на схвалення заявки?

Які докази того, що людина живе поруч з філією, потрібно надати? С. К.: Для того щоб отримати кредитну карту з тарифом «Добрі сусіди», достатньо заповнити анкету (на сайті Банку або в офісі) і надати мінімальний комплект документів (паспорт, довідку про доходи та копію трудової книжки). Банк приймає рішення протягом 2-х робочих днів з моменту надання документів. Своїх сусідів «Смоленський Банк» дізнається за адресою постійної реєстрації з паспорта.

Занімаем.Ру: Чи поширюється програма на людей, що знімають квартиру поблизу філії, але прописаних в інших районах Москви? С. К.: Ні, перевагами програми можуть скористатися лише ті, у кого є постійна реєстрація (тобто прописка) за адресою, яка входить в перелік вимог до адрес постійної реєстрації клієнтів по програмі «Добрі сусіди». Занімаем.Ру: Взагалі, в яких кордонах визначається статус клієнта як «сусіда» Московської філії Смоленського банку?

С. К.: Ці кордони чітко визначені і прописані, ознайомитися з ними можна на сайті і в офісі банку. На сьогоднішній день це клієнти, що проживають недалеко від офісу Московської філії «Смоленського Банку» (станції метро Смоленська, Достоєвська). Надалі планується розширення кола сусідів, в їх число будуть включені клієнти, які проживають в районі місцезнаходження додаткових офісів «Коломенський» і «Черкізовський». Занімаем.Ру: Чи може взяти участь в програмі клієнт іншої кредитної організації, що проживає на цій території? С. К.: Так, звичайно, наші двері відкриті будь-якому клієнту.

Занімаем.Ру: Чи діє аналогічна програма для клієнтів банку, які проживають в Смоленську? С. К.: Ні. Програму «Добрі сусіди» «Смоленський Банк» розвиває тільки в Московському регіоні.

Занімаем.Ру: Чи планує банк запустити найближчим часом інші програми кредитування фізичних осіб? С. К.: Так, звичайно. У 2010 році одним із основних завдань у рамках реалізації стратегії Смоленського Банку є збільшення роздрібного кредитного портфеля.

У Смоленськом регіоні Банком вже напрацьований успішний досвід в сфері кредитування фізичних осіб, кредитні продукти Банку користуються популярністю у смолян. Зараз банк планує розвивати роздрібне кредитування в Московському регіоні, запропонувати клієнтам автокредити, запустити заставне кредитування фізичних осіб, нові програми споживчого кредитування готівкою грошовими коштами. По кожному з цих напрямків планується створення декількох продуктів для різних сегментів споживачів, а також проведення активних рекламних кампаній.

При цьому «Смоленський Банк» не стільки зацікавлений в простому розвитку продажів, скільки у вибудовуванні довгострокових відносин з клієнтами. У цих цілях велика увага приділяється активним перехресних продажів банківських продуктів та програмами лояльності, до яких, зокрема, відноситься програма «Добрі сусіди». Михайло Манокін, спеціально для «Занімаем.Ру Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Стильна карта «Космополітен» від Альфа банку - спеціально для жінок Навіть банківські організації виявилися не в силах утриматися від тенденцій ... Більше

ІНТЕРКОММЕРЦ і АІЖК готові давати іпотеку під 10,6% річних 17 вересня 2012 20:53 Комерційний банк ІНТЕРКОММЕРЦ ... Більше

Освіта в іпотеку.АІЖК запускає новий продукт Агентство з іпотечного житлового кредитування буде видавати кредити ... Більше

Кредитні рейтинги банків і рейтингові агентства - рейтинг банків Росії, України - Moody, Fitch, Standard Poors Для того, щоб ... Більше

ВБРР запропонував кредит енергетикам - програма для співробітників компанії «Інтер РАО ЄЕС» 17 листопада 2012 0:00 Всеросійський банк ... Більше

Популярне