Добросусідські кредити

Нещодавно «Смоленський Банк» випустив кредитну карту з тарифом «Добрі сусіди» для жителів Москви, які живуть в районі Московської філії кредитної організації. Детальніше про умови надання кредитної карти і про те, хто може її отримати, читачам «Занімаем.Ру» розповість начальник відділу роздрібного кредитування Московського філії «Смоленського Банку» Сергій Косенко. Занімаем.Ру: Які ще послуги та банківські продукти передбачається запустити в рамках програми «Добрі сусіди»? Сергій Косенко: Основна ідея програми «Добрі сусіди» в тому, що тільки близькі, довірчі стосунки можуть лежати в основі довгострокового співробітництва. В рамках програми «Добрі сусіди» «Смоленський Банк» пропонує не якийсь конкретний продукт, а комплексне рішення фінансових запитів наших клієнтів.

  Точно так само, як у повсякденному житті, ви можете сходити до сусіда-адвокату або сусідові-лікаря проконсультуватися з нагальних проблем, так і в «Смоленський Банк» - до свого сусіда-фінансисту, Ви можете в будь-який день зайти в гості, отримати відповіді на фінансові питання. Для своїх сусідів Банк планує створити особливі умови практично по всіх роздрібним напрямками: сьогодні це вже кредити і кредитні карти, до кінця 2010 року будуть введені вклади, пільгові умови на покупку пам'ятних монет і ще ряд найбільш затребуваних банківських послуг. Планується розвиток дисконтних програм з організаціями, розташованими поряд з банком: володарі кредитних карт «Смоленського Банку» вже зараз отримують знижки до 15% в магазинах і салонах-партнерах, а в майбутньому число цих партнерів і розміри знижок продовжать рости.

Занімаем.Ру: Чи відрізняється пропозицію по випущеної кредитній карті від зазвичай пропонованих варіантів Смоленського банку? С. К.: Так, звичайно, в цьому і є основна ідея всієї концепції - запропонувати своїм сусідам особливі, пільгові умови банківського обслуговування. Для сусідів «Смоленський Банк» знизив процентну ставку по кредитних картах на 2% річних і зменшив комісію за річне обслуговування по картах Visa Gold і MasterCard Gold на 50%. Своїм сусідам банк більше довіряє - тому і сума кредиту вище: вона збільшена до 700 тис. рублів.

Сусідам прийнято давати гроші в борг безкоштовно, і «Смоленський Банк» дає можливість користуватися грошовими коштами, не сплачуючи відсотків: просто повертайте гроші протягом 50 днів пільгового періоду. Занімаем.Ру: Як проходить реєстрація карти? Скільки часу йде на схвалення заявки?

Які докази того, що людина живе поруч з філією, потрібно надати? С. К.: Для того щоб отримати кредитну карту з тарифом «Добрі сусіди», достатньо заповнити анкету (на сайті Банку або в офісі) і надати мінімальний комплект документів (паспорт, довідку про доходи та копію трудової книжки). Банк приймає рішення протягом 2-х робочих днів з моменту надання документів. Своїх сусідів «Смоленський Банк» дізнається за адресою постійної реєстрації з паспорта.

Занімаем.Ру: Чи поширюється програма на людей, що знімають квартиру поблизу філії, але прописаних в інших районах Москви? С. К.: Ні, перевагами програми можуть скористатися лише ті, у кого є постійна реєстрація (тобто прописка) за адресою, яка входить в перелік вимог до адрес постійної реєстрації клієнтів по програмі «Добрі сусіди». Занімаем.Ру: Взагалі, в яких кордонах визначається статус клієнта як «сусіда» Московської філії Смоленського банку?

С. К.: Ці кордони чітко визначені і прописані, ознайомитися з ними можна на сайті і в офісі банку. На сьогоднішній день це клієнти, що проживають недалеко від офісу Московської філії «Смоленського Банку» (станції метро Смоленська, Достоєвська). Надалі планується розширення кола сусідів, в їх число будуть включені клієнти, які проживають в районі місцезнаходження додаткових офісів «Коломенський» і «Черкізовський». Занімаем.Ру: Чи може взяти участь в програмі клієнт іншої кредитної організації, що проживає на цій території? С. К.: Так, звичайно, наші двері відкриті будь-якому клієнту.

Занімаем.Ру: Чи діє аналогічна програма для клієнтів банку, які проживають в Смоленську? С. К.: Ні. Програму «Добрі сусіди» «Смоленський Банк» розвиває тільки в Московському регіоні.

Занімаем.Ру: Чи планує банк запустити найближчим часом інші програми кредитування фізичних осіб? С. К.: Так, звичайно. У 2010 році одним із основних завдань у рамках реалізації стратегії Смоленського Банку є збільшення роздрібного кредитного портфеля.

У Смоленськом регіоні Банком вже напрацьований успішний досвід в сфері кредитування фізичних осіб, кредитні продукти Банку користуються популярністю у смолян. Зараз банк планує розвивати роздрібне кредитування в Московському регіоні, запропонувати клієнтам автокредити, запустити заставне кредитування фізичних осіб, нові програми споживчого кредитування готівкою грошовими коштами. По кожному з цих напрямків планується створення декількох продуктів для різних сегментів споживачів, а також проведення активних рекламних кампаній.

При цьому «Смоленський Банк» не стільки зацікавлений в простому розвитку продажів, скільки у вибудовуванні довгострокових відносин з клієнтами. У цих цілях велика увага приділяється активним перехресних продажів банківських продуктів та програмами лояльності, до яких, зокрема, відноситься програма «Добрі сусіди». Михайло Манокін, спеціально для «Занімаем.Ру Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Мобільний банк Смоленського Банку - послуги мобільного банку Мобільний банкінг Смоленського Банку недавно був визнаний одним з кращих (за версією журналу «Фінанс.»).На запитання ... Більше

Банк Москви все літо буде робити додаткову знижку на ... Більше

29 лютого Абсолют Банк встановлює єдину кредитну ставку 27 лютого 2012 18:41 Абсолют Банк вирішив організувати приємний сюрприз для своїх ... Більше

Взяти кредит швидко - де взяти кредит без довідок, умови та вимоги Товарний достаток, постійні новинки, випадкова "зустріч" з річчю своєї ... Більше

Хоум Кредит видає подарунки за оплату покупок по карті У Хоум Кредит ... Більше

Популярне