Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » CreditCardServiceru вибір і оформлення кредитних карт онлайн


CreditCardService.ru: вибір та оформлення кредитних карт онлайн

Оформляємо кредит по інтернету

Менеджер проекту CreditCardService.ru Іван Лєтов розповідає Занімаем.ру про те, як за допомогою зручного сервісу можна вибрати і оформити кредитну карту онлайн - і не прогадати.  Занімаем.ру: Що з себе представляє проект CreditCardService.ru? У чому його призначення, і які переваги отримують користувачі вашого сервісу?

  Іван Лєтов: На даному етапі наш сервіс дає користувачеві, в першу чергу, зручну можливість вибрати потрібний кредитний продукт - в нашому випадку це стрімко набирають популярність кредитні карти, різновидів яких останнім часом з'явилося дуже багато. Так, якщо за класичними кредитами в банках зазвичай пропонують 3-4 програми, то по «кредитках» вже може бути і 2-3 десятки пропозицій - і це тільки в одному банку.

Уявіть, як складно зорієнтуватися клієнту, якщо він вибирає кредитну карту з пропозицій декількох банків.  Занімаем.ру: Подібні сервіси вже є в мережі. Чим ви відрізняєтесь від конкурентів, тих же CreditCardsOnline.ru, наприклад? Чи існує якась «фішка», яка виділяє вас серед подібних проектів? 

Іван Лєтов: «Фішкою» проекту, якщо можна так висловитися, варто назвати вузьку спрямованість саме на кредитні карти.

Сайт не перевантажений ніякої додатковою інформацією або додатковими сервісами. На всяк випадок має короткий FAQ, але він саме короткий. А так, він відповідає головній своїй меті - швидкому та зручному підбору карти і її оформлення. Хоча, звичайно, в майбутньому ми не виключаємо деякого розширення і введення додаткових сервісів по іншим кредитним продуктам.

  Занімаем.ру: Ринок кредитних карт в Росії росте дуже швидкими темпами. Які тенденції відзначаєте Ви? Карти яких банків користуються найбільшим попитом серед користувачів вашого сервісу? 

Іван Лєтов: Самая очевидна тенденція - це, як Ви вірно помітили, стрімке зростання ринку «кредиток». Так, за перші 3 місяці цього року саме по кредитних картах був найбільший ріст - 25% (мається на увазі зростання кредитної заборгованості). Тоді як по традиційно популярному споживчому кредитуванню зростання склало всього 14%. Менш очевидна, але все ж чітко простежується тенденція - це ріст вимог з боку клієнтів до самих кредитних продуктах.

Позичальники хочуть не просто кредитну карту, вони хочуть карту з великим лімітом, з великим пільговим періодом, з додатковими сервісами, бонусами і т.п. Вимогливість проявляється ще й у тому, що все більше клієнтів не хочуть їхати в банк і стояти там у черзі. Зростання числа онлайн-оформлень кредитних карт це теж один із трендів. І якщо говорити саме про онлайн-оформленні, то тут варто відзначити «ТКС Банк», який робить повний наголос саме на онлайн-взаємодія з клієнтом.

У цьому ж році, до речі, Ощадбанк посів перше місце за обсягом карткової кредитної заборгованості, випередивши постійного лідера «Банк Російський Стандарт».   Занімаем.ру: Експерти відзначають ще одну тенденцію ринку: кредитні карти поступово починають заміщати кредити готівкою. Чи підтверджує ваша статистика дану тенденцію? 

Іван Лєтов: На жаль, на даний момент наші обсяги не такі великі, щоб можна було судити про якісь більш-менш глобальних тенденціях. Однак те, про що Ви говорите, безумовно, має місце бути. І в першу чергу через те, що кредитні картки - це більш зручний і швидкий спосіб отримання кредитних грошей.

Цей очевидний факт усвідомлює все більше число позичальників і багато оформляють «кредитки» саме через те, щоб у майбутньому відмовитися від готівкових кредитів. Знову ж таки, я вже звертав увагу на статистику, з якої видно, що «кредитки» ростуть швидше, ніж традиційне споживче кредитування.  Занімаем.ру: Ви працюєте з провідними російськими банками на ринку кредитних карт.

Чи можете Ви виділити банки з найбільш і найменш вигідними пропозиціями? Іншими словами, де зараз можна отримати кредитну картку на самих вигідних умовах?  Іван Лєтов: У кредитної картки, на відміну від того ж кредиту готівкою, на порядок більше параметрів, кожен з яких робить вплив на вигідність або невигідність тієї або іншої карти для того чи іншого позичальника. Для когось важливо мати великий кредитний ліміт, і він готовий платити за цієї підвищеної річною ставкою.

Для позичальників, схильних до деяких затримок у виплатах, процентна ставка, навпаки, буде грати дуже важливу роль, і чим вона буде менше, тим краще (вигідніше) карта буде для клієнта. А є категорія клієнтів, яка навіть не знає величину річної ставки своєї кредитної карти, так як вони завжди вкладаються в безпроцентний період. Для них, природно, буде вигідна карта з великим пільговим періодом.

Тому досить складно виділити банки з найбільш вигідними умовами.  Занімаем.ру: Не секрет, що не всі позичальники однакові. Деякі з них можуть мати зіпсовану кредитну історію чи інші проблеми, здатні потенційно знизити їх кредитоспроможність. Чи реально таким позичальникам отримати кредитну картку?

Що б Ви могли порадити людям, які опинилися в подібній ситуації?  Іван Лєтов: Тут варто обмовитися, що ми хоч і допомагаємо у виборі кредитної картки, але прийняття рішення про видачу або невидачу карти відбувається повністю на стороні банку.

Погана кредитна історія, безумовно, негативно позначається на можливості схвалення будь-якого кредитного продукту. Але це, звичайно, не єдиний чинник, на який орієнтуються банки при видачі кредитних карт. Тому, якщо у вас зіпсована кредитна історія, можна дещо поліпшити інші фактори: підтвердити платоспроможність, залучити поручителя і т.д.

Також можна істотно поліпшити вашу кредитну історію, оформляючи невеликі за сумами кредити і вчасно їх оплачуючи.  Занімаем.ру: У 2012 році інвестиційний холдинг "Фінам" придбав блокуючий пакет ТОВ "Кредит Кардс Онлайн", керуючого інтернет-сайтом CreditCardsOnline.ru. Чи думаєте ви з часом залучати стратегічного інвестора, або плануєте розвивати проект самостійно?

  Іван Лєтов: Сьогодні ми цілком справляємося власними силами, хоча, звичайно, не виключаємо можливості залучення сторонніх інвесторів. По крайней мере, не бачимо в цьому нічого поганого.  Занімаем.ру: В кінці нашого інтерв'ю хотілося б почути кілька порад для майбутніх отримувачів кредитних карт.

Які "підводні камені" є при укладанні договору з банком? На що варто звернути увагу? 

Іван Лєтов: Основний документ, який регулює ваші відносини з банком - це договір. Всі «підводні камені» можуть бути приховані за горезвісним дрібним шрифтом. Хоча, звичайно, зараз все менше залишається банків, які намагаються «надути» клієнта за рахунок його неуважності.

При виборі та оформленні кредитної карти традиційно необхідно звертати увагу на таку річ, як зняття готівки з кредитної картки через банкомат або касу банку (за цією операцією обов'язково варто уточнити річну ставку - часто вона вище ставки за безготівковим розрахунком), ліміт зняття, чи поширюється пільговий період на цю операцію чи ні. Також необхідно чітко розуміти, як буде розраховуватися ваш пільговий період, щоб ви могли вчасно здійснювати обов'язкові платежі і, відповідно, не платити за користування грошима. Перейти на сайт сервісу CreditCardService.ru Роман Матусевич, спеціально для Занімаем.ру Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Газпромбанк - огляд банку: іпотека, вклади, філії Про банк ВАТ Газпромбанк розпочав свою діяльність у липні 1990 року в м Москві, ... Більше

АКІБАНК бере Гарантійний Фонд РТ поручителем для бізнес-позичальників 21 серпня 2012 23:34 АКІБАНК (один з кредитних ... Більше

У сукупному кредитному портфелі російських банків 15% - прострочена заборгованість 15 липня 2012 22:34 15% ... Більше

АК БАРС Банк дає кредит на Daewoo в Пскові, Туймази і Жовтневому 20 серпня 2012 ... Більше

Порука за кредитом: договір поруки, кредит під поручительство Кредит і кредитні відносини все сильніше вплітаються в наше життя.Банки розсилають пропозиції скористатися кредитними картками, ... Більше

Популярне