Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Чи вигідно знімати готівку з кредитної картки


Чи вигідно знімати готівку з кредитної картки?

Чи вигідно знімати готівку з кредитної картки

Згідно з результатами останніх досліджень, 91% росіян використовує кредитні карти для зняття готівки: споживачі як і раніше воліють розрахунки "живими грошима" безготівкової оплати товарів і послуг. Банки "не схвалюють" подібна поведінка власників карт і встановлюють комісії та ліміти на зняття готівки. Таким чином, кредитні установи прагнуть підвищити популярність безготівкових платежів, а також захистити позичальником від можливих дій шахраїв.

В першу чергу, ліміти на зняття готівки встановлюються для того, щоб зменшити ризик несанкціонованого зняття грошей та інших видів шахрайства за кредитками. Коли банк отримує інформацію про проведення декількох операцій по зняттю значних сум з карти, кредитна установа розцінює це як несанкціоноване використання карти і може терміново заблокувати кредитку. Це допомагає уникнути серйозних втрат з боку клієнта: навіть якщо ви ще не помітили пропажу картки, термінова блокування допоможе вам зберегти хоча б частину грошей.

Популяризація безготівкової оплати

Більшість фінансових установ прагне збільшити обсяг безготівкових платежів, а ліміти на зняття готівки допомагають досягти цієї мети. Багато банків встановлюють обмеження на зняття готівки в день і протягом місяця.

Тим не менш, це не означає, що всі кредитні установи вводять жорсткі обмеження. Наприклад, банк Російський Стандарт дозволяє власникам стандартних кредитних карт знімати до 100 000 руб. в день, але не більше 300 000 руб. на місяць.

Існують банки, які готові видавати готівкою і великі суми. ВТБ24 дає можливість отримати в день до 300 000 руб., А за місяць можна зняти до 1 млн. руб.

Деякі кредитні установи встановлюють обмеження на отримання готівки виходячи з кредитного ліміту клієнта. Так, Джии Ваб Банк дозволяє позичальникам знімати не більше 50% від розміру кредитного ліміту.

Одні з найбільш жорстких обмежень на зняття готівки ввів Альфа-Банк. Банк обмежив клієнтів класичних карт до 15 000 руб. в місяць, власники золотих кредиток можуть знімати до 55 000 руб., а платинових - до 95 000 руб. на місяць.

Тому при оформленні кредитної карти рекомендуємо звертати увагу не тільки на кредитний ліміт, але і на обмеження по зняттю готівки. Кредитні картки - фінансовий інструмент, створений в першу чергу для безготівкових розрахунків, і можливості зняття коштів обмежуються не тільки різними лімітами, але і часто значною комісією. Джерело: CreditCardsOnline.ru

Теги: кредитні карти зняття готівки
Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Кредитна карта Хоум Кредит Банку - як оформити заявку, відгуки про кредитних програмах Хоум ... Більше

Автокредит на комерційний транспорт, спецтехніку, вантажні автомобілі Про автокредити на придбання легкових автомобілів хоч вітчизняного, хоч іноземного виробництва ми писали досить багато.Цикл матеріалів буде неповним, ... Більше

ЮніКредит Банк оголосив конкурс «Ура!Я купив автомобіль! » 5 липня 2012 11:08 ЮніКредит Банк пропонує приз найкращому оповідачеві - ... Більше

За півроку 2012 моряки Балтійського флоту придбали в іпотеку близько 300 ... Більше

ЮніКредит Банк випускає нову кобрендовою карту ЮніКредит Банк оголосив про ... Більше

Популярне