Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Час купувати подарунки Вибираємо новорічний кредит


Час купувати подарунки? Вибираємо новорічний кредит!

Час купувати подарунки Вибираємо новорічний кредит

Щорічно напередодні свят ми витрачаємо "еннное" кількість грошей, щоб відзначити Новий рік на широку ногу. Як інакше? Адже не дарма кажуть: "Як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш!"

Витратити купу грошей не складно, коли вони в наявності. Але що робити, якщо кошти обмежені, а побалувати себе і своїх близьких дуже хочеться? Виходом із ситуації може стати оформлення кредиту, тим більше час на подачу заявки ще є.

Багато вважатимуть безглуздою залізти в борги перед Новим роком. Однак, якщо правильно вибрати умови, кредит дасть можливість:

 • гідно відзначити свято;
 • нікого не образити подарунком;
 • не залишитися у великому накладі, до того ж діють новорічні пропозиції від банків.
 • Одні пропонують великі знижки і відсутність комісій, інші - 0% по кредиту до N днів - до речі, дуже вигідно. Купуєте дочки і дружині подарунки сьогодні, а протягом кілька місяців після свят повертаєте кредит без відсотків.

  Пропозицій багато, вибирати є з чого. Однак, як би ви не поспішали отримати кредит, слід підходити до цього питання розумно.

  Прості поради

 • Реально оціните свої можливості по виплатах - вони не повинні перевищувати 30-40% ваших доходів на місяць.
 • Не слід відразу брати кредит з числа новорічних пропозицій - вони не всі і не завжди настільки привабливі, як їх розписують. Краще розглянути всілякі продукти і вибрати найбільш вигідний кредит або отримати кредитну карту.
 • Дізнайтеся, який буде розмір ефективної ставки по кредиту, з урахуванням всіх комісій і платежів.
 • Уважно вивчіть кредитний договір, приділяючи особливу увагу розміру комісій, щоб потім не дивуватися, звідки взялася парочка зайвих відсотків.
 • Оформляйте саме ту суму в кредит, яка вам дійсно необхідна. Вам адже ще відсотки платити.
 • Бажаємо вам успішно впоратися з новорічними витратами та незабутньо зустріти Новий рік! З наступаючим вас святом! Джерело: CreditCardsOnline.ru

  Теги: кредит готівкою кредитні карти оформлення кредиту
  Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
  Ваше имя *
  Ваш Email *

  Сумма цифр справа: код подтверждения


  Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

  Зміст

  Може бути корисним

  Неовзврат кредиту - відповідальність, чи є кримінальна відповідальність Як відомо, велика частина громадян Європи ... Більше

  Знижки для власників кредитних карт ЮніКредит Банку 2 серпня 2012 0:00 Спільно з ЮніКредит Банком підприємства-партнери підготували масу пропозицій ... Більше

  Хоум Кредит знизив процентні ставки - потреб кредити ХКФ банк 2 грудня 2012 0:00 Процентні ставки по споживчих кредитах готівкою від банку Хоум Кредит енд ... Більше

  Райффайзенбанк пропонує в іпотеку квартири в житловому комплексі "Мрія" в Московській області 23 травня ... Більше

  Русфінансбанк Москва - адреси філій і офісів Русфінанс банку в місті Москві, кредити, внески Про ... Більше

  Популярне