Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » БистроБанк Швидко наш базовий принцип


БистроБанк: «Швидко» - наш базовий принцип »

БистроБанк Швидко наш базовий принцип

ВАТ «БистроБанк» - це перший самостійний банк Удмуртії, тому його можна сміливо назвати одним з основоположників банківської системи республіки. У 2006 році банк почав розширювати свою присутність в регіонах, відкривши філії у Татарстані, Свердловської області, Пермському краї та інших суб'єктах РФ. За майже два десятки років на ринку банк завоював довіру більше 150 тисяч клієнтів. Сергій Черкашин, директор департаменту маркетингу ВАТ «БистроБанк», розповідає про споживче кредитування, а також про особливості отримання іпотечного кредиту в БистроБанке. «Занімаем.Ру»: БистроБанк існує на ринку банківських послуг досить тривалий час.

Проте до недавнього часу банк носив інше ім'я - «ІжЛадабанк». З чим пов'язана зміна імені? С.Ч.: Зміна найменування банку була зумовлена стратегією його розвитку і виходом за межі Удмуртської Республіки.

Ми відкрили свої офіси в містах: Казань, Єкатеринбург, Самара, Саратов, Челябінськ і ін (на території Поволжя і Західного Уралу). Ми «виросли», і потрібен був бренд, який був би зрозумілий усім нашим клієнтам. Принцип «Швидко» - це базовий принцип нашого банку, ми прагнемо економити час наших клієнтів та надавати послуги максимально швидко. «Занімаем.Ру»: Чи планується найближчим часом розширення філіальної мережі?

С.Ч.: У першій половині 2012 року таких планів немає. «Занімаем.Ру»: БистроБанк надає широку лінійку споживчих кредитів. Який з них в 2010 році користувався найбільшою популярністю? С.Ч.: У 2010 році відбулося пожвавлення ринку автокредитування, і ми це помітили, оскільки банк спеціалізується на видачі автокредитів і входить в TOP-30 банків Росії за обсягами автокредитування. Також у населення були популярні звичайні універсальні кредити на суму 50-100 тисяч рублів, без забезпечення, на будь-які цілі.

«Занімаем.Ру»: Чи можна оформити іпотечний кредит на пільгових умовах? С.Ч.: Так, зараз у нас можна оформити пільговий кредит «Весняна іпотека» за ставкою від 9,5% річних. Без будь-яких комісій. Пропозиція термінове і діятиме до кінця березня 2012 року.

За кредитом «Нерухомість» (власна іпотечна програма) можливо оформити кредит з пільговим графіком погашення, якщо планується погашення кредиту засобами материнського капіталу. У випадку якщо Позичальник припускає погасити частину кредиту засобами материнського капіталу, то в перші 6 місяців кредитування Позичальникові надається відстрочка по сплаті основного боргу (повністю) і по сплаті відсотків (50% від суми відсотків). При цьому при оцінці Позичальника Банк враховує кошти материнського капіталу для аналізу його фінансових можливостей з обслуговування кредиту. Слід зазначити, що теоретично з будь іпотечним кредитом можна використовувати кошти материнського капіталу для його погашення (є винятки, але вони встановлені державою).

Оформили кредит. Подали документи в Пенсійний Фонд РФ. Отримали перерахування коштів у банк на погашення кредиту, що діє. Унікальність іпотечної програм БистроБанка в тому, що ми враховуємо, що у позичальника є право на одержання материнського капіталу до видачі кредиту при аналізі його фінансового становища, а також при формуванні графіка погашення кредиту. «Занімаем.Ру»: До яких додаткових витрат слід бути готовим клієнтові БистроБанка при зверненні за кредитом «Іпотечний»?

С.Ч.: Список можливих додаткових витрат позичальника досить великий, він приведений на нашому сайті http://www.bystrobank.ru/uslugi/credit/ipoteka.html. Всі ці витрати можна розділити на групи: витрати, пов'язані зі страхуванням (життя, об'єкта нерухомості і відповідальності позичальника, якщо розмір початкового внеску нижче 30%), оцінкою і оформленням необхідних документів, комісія банку за видачу іпотечного кредиту, якщо вона здійснюється до державної реєстрації застави нерухомості (1% від суми видаваного кредиту, але не більше 10 000 рублів). «Занімаем.Ру»: Деякі кредити вимагають поручительства третіх осіб. Які документи повинен надати поручитель? С.Ч.: Якщо залучається поручитель, то він надає всі ті ж документи, що і позичальник (документ що засвідчує особу - паспорт), та документи, що підтверджують його доходи.

У нас у банку немає стандартних продуктів, за якими обов'язковою умовою є надання поручителя. Ми його вимагаємо тільки в індивідуальних випадках. Виняток - автокредити за державною програмою пільгового автокредитування. Максимальний вік позичальника по даному продукту, встановлений банком, - до 75 років. Тих позичальників, які купують автомобілі за програмою утилізації та старше 65 років, ми просимо надати поручителя.

Поручитель не несе ніяких витрат при оформленні і видачі кредиту. Соня Коркодінова, спеціально для «Занімаем.Ру» Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Гарна кредитна історія - навіщо вона потрібна, кредит з хорошою історією У кількох статтях Занімаем.ру ми ... Більше

Автокредити в 2012 році - програми, умови, ставки, документи для оформлення Багато хто з нас мріють про машину, деяким автомобіль просто життєво ... Більше

Москоммерцбанк Комерційний банк «Москоммерцбанк» (Відкрите акціонерне товариство) внесений Банком Росії в КГР 11.04.2001, ліцензія 3365; нині діюча генеральна ... Більше

Росгосстрах БАНК включив «фізикам» віддалений доступ в інтернет-банк 28 серпня 2012 15:58 Росгосстрах БАНК забезпечив своїм клієнтам можливість підключатися до ... Більше

Автокредити банку АК БАРС покращені умови 4 квітня 2012 0:00 Банк АК ... Більше

Популярне