Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Банківські карти Агропромкредит види переваги використання супутні послуги


Банківські карти Агропромкредит: види, переваги використання, супутні послуги

Банківські карти Агропромкредит види переваги використання супутні послуги

Мультивалютна міжнародна банківська карта як флагман напрямки дебетових карток Банку «Агропромкредит». Заступник Голови Правління Банку Павло Ільїн розмовляє з кореспондентом Занімаем.ру про незаперечні переваги дебетових карт «Агропромкредит», до слова, підтверджених експертним співтовариством. Занімаем.ру: Початок травня принесло вашому Банку подвійну перемогу в VI фестивалі якості банківських послуг в Єкатеринбурзі.

Розкажіть, будь ласка, які послуги Банку були визнані кращими? 

Павло Ільїн: Дійсно, на фестивалі перемогли відразу два продукти Банку «Агропромкредит» для приватних клієнтів. Це мультивалютна міжнародна банківська карта і споживчий кредит «ДЛЯ ТЕБЕ. ВЕЛИКИЙ ».

Всього у фестивалі взяли участь 10 банків, діяльність яких оцінювалася за 7 категоріями показників - разом близько 30 характеристик. Що особливо приємно, вибір професійного журі фестивалю збігся з уподобаннями наших клієнтів.

Мультивалютна карта високо цінується ними за можливість зберігати, накопичувати і витрачати грошові кошти відразу в трьох валютах - гривнях, доларах США і євро, а споживчий кредит «ДЛЯ ТЕБЕ. ВЕЛИКИЙ »дозволяє дуже швидко отримати в кредит необхідну суму і використовувати її на будь-які цілі, представивши в Банк при цьому мінімум документів.  Занімаем.ру: Розкажіть докладніше про мультивалютної дебетової картки.

Що дозволило їй стати одним з лідерів в номінації «Краща система платежів за розрахунковою банківською дебетової картки»? 

Павло Ільїн: Як я вже сказав, головною особливістю міжнародної мультивалютної картки нашого Банку є можливість вести розрахунки і зберігати кошти відразу в трьох валютах - гривнях, доларах США і євро. Це зручно і для диверсифікації валютних накопичень, і в проведенні міжнародних платежів. Журі фестивалю також високо оцінило ще й те, що при здійсненні покупок за допомогою мультивалютної карти в Росії списання коштів автоматично відбувається з рубльового рахунку, а за кордоном гроші автоматично списуються з валютних рахунків, і повідомляти Банк заздалегідь про закордонну поїздку або оплаті іноземній покупки клієнтові зовсім не вимагається.

Так працюють далеко не всі банки, а між тим це економить час і гроші клієнта, адже додаткова конвертація виключена. Крім того, на залишок грошових коштів, що знаходяться на рахунку мультивалютної карти нараховуються відсотки в розмірі, відповідному рівню ставок за строковими вкладами клієнтів, а це, погодьтеся, важливо.

Занімаем.ру: Дійсно, це не тільки важливо, але ще і дуже зручно. Павло Сергійович, а скільки зараз таких карт в вашому Банку? 

Павло Ільїн: Оскільки продукт досить молодий, частка мультивалютних карток поки невелика, близько 1,5%, але в планах збільшити їх кількість. Буде збільшуватися і кількість валют по карті. Занімаем.ру: Як би ви охарактеризували користувачів мультивалютної карти?

Це якась певна категорія клієнтів? 

Павло Ільїн: Клієнтська аудиторія у мультивалютної карти дуже широка. Це бізнесмени, часто бувають у закордонних відрядженнях і мінімізують витрати в міжнародних розрахунках. Це туристи, регулярно або не дуже подорожують по світу і вчиняють заплановані або спонтанні покупки.

Це користувачі всесвітньої павутини, що купують товари в Інтернет-магазинах. Це і ті, хто здійснює покупки в звичайних магазинах, але бажає при цьому не залежати від готівки. Це люди, які хочуть накопичити і мати грошовий резерв, але не хочуть при цьому відкривати банківський вклад.

Це ті, хто любить точність і порядок в грошах, а також ті, хто хоче пограти на різниці курсів валют, не ризикуючи при цьому великими сумами. Іншими словами, відкрити таку карту і знайти їй застосування зможе абсолютно кожен.

  Занімаем.ру: Як можна переконати нового клієнта використовувати банківську карту? Які її переваги перед готівкою? 

Павло Ільїн: У карти стільки переваг, що користуватися нею одне задоволення: маючи всього одну карту, клієнт отримує відразу три банківських рахунки в різних валютах і широкий перелік можливостей. На карту можна отримувати банківські перекази з Росії та інших країн, минаючи конвертацію. З неї можна відправляти кошти рідним, близьким та діловим партнерам по всьому світу.

Мультивалютна карта дуже виручить на відпочинку за кордоном, дозволивши оплатити покупку в будь-якій точці світу без конвертації. Це не тільки зручне розрахунковий засіб, це ще й сучасний інвестиційний інструмент. Просто розмістивши свої заощадження на карті, клієнт щомісяця буде отримувати гарантований дохід на залишок коштів на рахунку, навіть не проводячи ніяких операцій.

А якщо буде потрібно диверсифікувати накопичення, Банк запропонує спеціальний пільговий курс конвертації для перекладу між рахунками карти. Безумовно, як і по всіх інших карткових продуктах Банку до мультивалютної карті завжди можна підключити послуги дистанційного обслуговування - «СМС-інформування», «СМС-сервіс» та «Інтернет-Банк». Все це в поєднанні зі зростаючою кількістю торгових точок, що приймають до оплати банківські карти, робить їх по-справжньому універсальним фінансовим рішенням.

  Занімаем.ру: Чи вважаєте Ви, що існуюча інфраструктура дозволяє використовувати банківську карту повсюдно?  Павло Ільїн: У Європі та Америці банківські картки до оплати приймають буквально в кожному кіоску. У нашій країні, на жаль, це поки не так, але держава і банківське співтовариство роблять все можливе, щоб створити сприятливі умови для повсюдного використання банківських карт на території РФ.

Занімаем.ру: Як би Ви радили вибирати дебетову картку Банку «Агропромкредит»? 

Павло Ільїн: Для тих, хто тільки починає своє знайомство з банківськими картами, підійде найпростіша і найбільш поширена карта - електронної категорії. З її допомогою можна оплачувати покупки в магазинах та знімати готівку в банкоматах. Тим, хто планує ще й купувати товари в Інтернеті, рекомендую відкрити карту класичної або стандартної категорії.

Якщо ви заздалегідь знаєте, що по карті будете проводити основну частину витрат, і вам часто доводиться бувати за кордоном, вибирайте преміальні картки Банку - золотих і платинових категорій. Вони підкреслять високий статус власника і дозволять скористатися додатковими привілеями від Банку та платіжних систем Visa і MasterCard.

Крім того, в нашому Банку можна оформити подарункову банківську карту з унікальним дизайном і піднести її в якості сюрпризу близькій людині.  Занімаем.ру: Скільки коштує обслуговування карт вашого банку? Протягом якого часу відбувається їх оформлення?

Вартість річного обслуговування карт залежить від їх категорії і варіюється від 150 рублів до 3 тис. рублів. А для вкладників Банку і для співробітників підприємств-партнерів банківські карти випускаються безкоштовно. Термін виготовлення банківської картки становить 5 робочих днів, але за бажанням клієнта можливий і терміновий випуск протягом 3 робочих днів.

Для оформлення банківської карти достатньо звернутися з документом, що засвідчує особистість, в будь-який офіс Банку.

  Занімаем.ру: У тарифах на обслуговування дебетових карт вашого Банку можна побачити комісію за переведення в готівку коштів. З чим це пов'язано?

Павло Ільїн: Така комісія передбачена тільки у низці тарифних планів по картах і поширюється тільки на видачу коштів, що надійшли безготівковим шляхом. Це обумовлено витратами Банку на обслуговування та інкасацію банкоматів, і в даному випадку ми не є виключенням із загального правила - багато банків стягують подібну комісію, але у нас вона більш ніж помірна. Занімаем.ру: Які супутні або додаткові послуги Банк «Агропромкредит» пропонує власникам своїх карт?

  Павло Ільїн: Перш за все, це широка дисконтна програма для власників банківських карт ВАТ КБ «Агропромкредит», яка сьогодні налічує понад 80 компаній-партнерів по всій Росії.

Це також послуги дистанційного обслуговування, про які ми вже говорили. Це і можливість випуску додаткових банківських карт на ім'я основного власника картки або на ім'я його родичів чи близьких, можливість встановлювати ліміти на проведення операцій по картах, оплата цілого спектру послуг, здійснення переказів по картах, розміщення коштів на карті в строкові депозити Банку в банкоматах Банку . Це програма знижок та привілеїв від компаній Visa і MasterCard, а також оформлення страхового полісу міжнародної компанії ЗАТ «Чартіс» для виїжджаючих за кордон на спеціальних умовах.

  Занімаем.ру: Розкажіть, будь ласка, докладніше про цю послугу.

Чим страховий поліс ЗАТ «Чартіс» відрізняється від звичайної страховки на час виїзду за кордон?

Павло Ільїн: Це ексклюзивна послуга для власників банківських карт ВАТ КБ «Агропромкредит» від одного зі світових лідерів в області особистого і майнового страхування з більш ніж 90-річною історією, якою може скористатися будь-який клієнт, який має картку Банку. Суть її полягає в тому, що спеціально для клієнтів нашого Банку на час виїзду за кордон компанія «Чартіс» надає міжнародну страховку на спеціальних умовах. Крім стандартного пакета в неї входять послуги страхування при втраті багажу, страхування цивільної відповідальності, страхування від затримки рейсу або скасування поїздки та юридична допомога у важких ситуаціях за межами РФ.

У разі придбання індивідуального поліса кожний вид страхування доводиться оплачувати окремо, а для клієнтів нашого Банку надається комплексна страховка за спеціальною пільговою ціною.  Занімаем.ру: Павло Сергійович, а чи доступна клієнтам, які використовують дебетові карти вашого Банку, послуга овердрафту? 

Павло Ільїн: Дебетові картки призначені для зберігання і використання клієнтом власних коштів. На випадок якщо клієнтові потрібно додаткове джерело фінансування, ми із задоволенням запропонуємо йому окремий картковий продукт - кредитну карту з пільговим періодом. Занімаем.ру: В такому разі, саме про кредитні картки ми і поговоримо з Вами в наступний раз!

Дякуємо за цікаві та вичерпні відповіді!

Олена Кузнєцова, спеціально для Занімаем.ру Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Субсидування автокредитів - державна програма субсидування кредитів на машини Стартувала в 2009 році, програма державного ... Більше

Ринок іпотеки - вересень 2009 року 13 жовтня 2009 0:00 Вересня утримається річну тенденцію ринку до поступового поліпшення умов по іпотечному ... Більше

Хороші борги за кредитними картками ростуть швидше поганих Найбільше БКІ країни - Національне ... Більше

ЮніКредит-банк почне продавати борги по кредитах ЮніКредит-банк почне продавати прострочені роздрібні борги колекторським агентствам!Банк має намір продати портфель боргів на суму понад 2 ... Більше

Запсибкомбанк - незалежний огляд банку, кредит в Запсибкомбанк Акціонерний Західно-Сибірський ... Більше

Популярне