Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Банківська гарантія - міф чи реальний спосіб забезпечення зобов'язань


Банківська гарантія - міф чи реальний спосіб забезпечення зобов'язань?

Банківська гарантія - міф чи реальний спосіб забезпечення зобов'язань

Від змісту угоди, складеного фірмою, залежить, чим обернеться для фірми використання банківської гарантії - надійним доказом того, що зобов'язання партнера перед нею буде виконано, або ризиком бути обдуреним гарантом. Про тонкощі відносин між бенефіціара і гаранта кореспондент Zanimaem.Ru поцікавився у професійних учасників фінансового ринку. Сьогодні на запитання відповідає: провідний спеціаліст відділу кредитування юридичних осіб, Світлана Дубовицька. 1.Що потрібно знати про договір банківської гарантії?

Перш за все необхідно розуміти, що банківська гарантія - це один із способів забезпечення виконання зобов'язань, при якому банк або інша кредитна установа (гарант) видає на прохання боржника (принципала) письмове зобов'язання сплатити кредитору (бенефіціару) грошову суму при наданні їм вимоги про її сплату . Найважливіший момент при укладанні договору банківської гарантії - це текст угоди. Необхідно бенефіціару дуже уважно оцінити вимоги до документів, які встановив гарант в цьому тексті. Оскільки за законодавством, гарант самостійно визначає розмір своєї відповідальності в договорі. 2.Як отримати гроші бенефіціару?

Для цього бенефіціару необхідно пред'явити гаранту письмову вимогу, яке відповідає умовам гарантії. Причому, якщо текст складений таким чином, де вказано про неустойку, то бенефіціар отримає і неустойку. Банківська гарантія, насамперед, захищає інтереси бенефіціара. 3. Привілеї гаранта? Сама основна привілегія, - це те, що гарант самостійно визначає розмір своєї відповідальності в договорі.

Тому, бенефіціару потрібно дуже серйозно поставитися до вибору гарантом виду своєї відповідальності. Плата за банківську гарантію (річна процентна ставка) істотно нижче, ніж по реальному кредитом. 4. Які існують потенційні ризики? Банківська гарантія, як і будь-який інший вид кредиту - це ризик, аналогічний тому, як якби він дав цьому клієнтові реальний кредит, а не гарантійний лист.

Для того, щоб знизити цей ризик, банку необхідно проаналізувати фінансовий стан, отримати заставне або інше забезпечення на клієнта-гарантополучателя. 5. Скільки коштує банківська гарантія? Вартість банківської гарантії, перш за все, залежить від фінансового стану клієнта та наданого ним забезпечення.

Коштує вона дешевше, ніж звичайний кредит. Леся Хіхліч, спеціально для "Занімаем.ру" Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банк Хоум Кредит з'ясував: 41% росіян готові проводити відпустку в кредит 5 червня 2012 10:59 ... Більше

Східний експрес банк - Красноярський філія ВАТ «Східний експрес банк» утворений в ... Більше

Банки Краснодара - кредити в кубанських банківських установах В останні роки розвиток банківської системи в Краснодарському краї йде особливо швидкими темпами.Практично повна ... Більше

Кредитна картка банку ЮніКредит - карти MasterCard, UEFA, S7 UniCredit У ... Більше

Перекредитування кредитів у банку - перекредитування іпотеки, споживчих кредитів Те, що останнім ... Більше

Популярне