Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Банк Сосьете Женераль Схід (BSGV) нові та вживані авто в кредит


Банк Сосьете Женераль Схід (BSGV): нові та вживані авто в кредит

Банк Сосьете Женераль Схід (BSGV) нові та вживані авто в кредит

Банк Сосьете Женераль Схід у 2003 році, через десять років після заснування, почав обслуговувати приватних клієнтів. Серед пропонованих кредитів сьогодні - кредити на покупку як нових, так і старих автомобілів. Стефан Буайе, Начальник Управління стратегічного маркетингу і якості Банку Сосьете Женераль Схід (BSGV), розповідає «Занімаем.Ру» про пропоновані банком автокредити. «Занімаем.Ру»: Банк Сосьете Женераль Схід пропонує клієнтам кілька програм автокредитування.

Стефан, які їхні умови? Які кредити є найбільш популярними? Стефан Буайе: Банк Сосьете Женераль Схід пропонує різні програми для бажаючих придбати автомобіль в кредит. Перша і одна з самих затребуваних програм цікава тим, хто планує придбати новий автомобіль у салоні офіційного дилера.

Завдяки співпраці BSGV з більш ніж 200 автосалонами популярних марок, клієнту пропонується широкий вибір виробників, а також спрощена система придбання автомобіля. Сума кредиту в залежності від рівня платоспроможності автолюбителя може доходити до 5 мільйонів рублів. Кредит видається строком від 6 до 60 місяців за ставкою в рублях від 12% річних. Мінімальний початковий внесок становить 10%.

Стабільним попитом користується програма кредитування старих авто. BSGV - один з небагатьох банків, який надає кредити клієнтам на придбання автомобілів у неофіційних дилерів, а також у фізичних осіб, що особливо затребуване в регіонах Росії. Умова до автомобіля - щоб він спочатку був реалізований на території РФ. Максимальна сума кредиту на автомобіль з пробігом, куплений в салоні офіційного дилера, дорівнює 3 000 000 рублів, у неофіційного дилера або фізичної особи - 1 380 000 рублів. Кредит надається строком від півроку до п'яти років.

Початковий внесок для автомобілів з пробігом становить не менше 20%. А кредитна ставка в рублях складе від 14 до 18% річних. Кредит може бути виданий в будь-який з трьох основних валют: рублях, доларах або євро. Слід врахувати також, що на момент придбання транспортного засобу за даними ПТС кількість власників автомобіля не повинне перевищувати 3 осіб.

Крім того, у партнерстві з «Фольксваген Груп Фінанс» BSGV реалізує програму автокредитування із зворотним викупом «Buy-Back». Унікальність її полягає в тому, що споживач сам визначає суму основного боргу, який буде виплачений єдиним платежем у кінці терміну кредиту. Автовласник має право оформити останній платіж і зберегти за собою автомобіль або продати його за системою Trade-In і придбати нову модель.

Пропозицією можна скористатися в будь-якому салоні офіційних дилерів Audi, Skoda і Volkswagen. Максимальна сума для даного виду кредитів становить 5 000 000 рублів. Кредит видається під заставу автомобіля терміном від 6 до 36 місяців.

В даний час BSGV проводить спеціальну акцію для клієнтів, що звертаються за кредитом на суму понад 1 200 000 рублів. В рамках акції не стягуються комісії за надання кредиту, безготівковий переказ автосалону, переказ грошових коштів в оплату поліса КАСКО за перший рік дії поліса. Банк відкриває клієнту пакет банківських послуг «Престиж» з карткою Visa Gold / MasterCard з безкоштовним обслуговування протягом першого року.

«Занімаем.Ру»: Чи пропонує BSGV автокредит з державним субсидуванням процентної ставки? С.Б.: Так, Банк Сосьете Женераль Схід бере участь в програмі державного субсидування автокредитування. Наш банк надає цей кредит в рублях строком на 6 місяців - 3 роки. Сума кредиту варіюється від 150 000 до 510 000 рублів. Позика видається під заставу придбаного автомобіля.

«Занімаем.Ру»: Яким вимогам повинен відповідати потенційний позичальник? С.Б.: Позичальник повинен бути старше 23 років, мати постійне місце роботи, а також підтверджений дохід. Позичальники Банку можуть підтвердити свій дохід як довідкою 2-НДФЛ, так і довідкою про дохід на бланку компанії-роботодавця.

«Занімаем.Ру»: Чи можна подати онлайн заявку на автокредит? С.Б.: Так, експрес-заявку на отримання автокредиту можна оформити на сайті банку. Після надходження заявки менеджер банку зв'яжеться з потенційним позичальником для уточнення та підтвердження даних і запросить для підписання заяви у відділення банку. Також для зручності клієнта передбачена можливість подати заяву на отримання кредиту безпосередньо в автосалоні. Кредитний експерт автодилера допоможе заповнити необхідні документи для подальшої передачі у відділення BSGV.

«Занімаем.Ру»: Якими способами можна вносити платежі по кредиту? С.Б.: Погашати кредит можна в будь-якому відділенні BSGV або безготівковим переказом з особистого рахунку в сторонньому банку. «Занімаем.Ру»: Чи можна заздалегідь погасити борг за отриманим в BSGV автокредиту? С.Б.: В кінці 2010 року наш банк прийняв рішення скоротити мораторій на дострокове погашення кредиту.

Тепер у клієнтів є можливість погасити автокредит повністю або частково вже через 3 місяці після його отримання замість раніше практикуються 6. При цьому комісію за дострокове погашення ми не стягуємо. Соня Коркодінова, спеціально для «Занімаем.Ру» Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банк УРАЛСИБ почав вчити Росію читати з Краснодарського краю 27 березня 2012 11:29 Банк УРАЛСИБ (Краснодарський край) оголосив про початок ... Більше

Чи реально взяти автокредит без довідок і швидко - процентні ставки та умови Переставши бути розкішшю, автомобіль залишається недешевим засобом пересування.Абсолютна більшість ... Більше

Бюро кредитних історій - Національне бюро кредитних історій та інші БКІ в Росії Бюро кредитних історій (БКІ) збирає ... Більше

ТОП 10 найпопулярніших кобрендовою карт у росіян Прагнення залучити якомога більше клієнтів весь час підштовхує ... Більше

Експрес-кредити від Русь-Банку Про експрес-кредитах Русь-Банку, їх умовах, а також відмінності від класичних кредитів розповідає Василь Палаткін, ... Більше

Популярне