Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Банк Експрес-Кредит про кредитування юридичних осіб


Банк «Експрес-Кредит» про кредитування юридичних осіб

Клієнти ВТБ24 отримають доступ до електронного уряду

Можна говорити про вже остаточному відновленні ринку корпоративного кредитування: банки відчувають себе досить впевненими для того, щоб знижувати процентні ставки, юридичні особи вже з меншою пересторогою, ніж у кризу, беруть у банків кредити за зниженими ставками та більш м'яким умовами. У цій ситуації ніколи не буває пізно згадати основні правила та особливості кредитування. На запитання порталу «Занімаем.Ру» про особливості кредитування юридичних осіб, заставах, особистому поручительстві і - трохи - споживчому кредитуванні відповіла Світалана Щербакова, начальник кредитного управління банку «Експрес-Кредит». «Занімаем.Ру»: Які нові пропозиції за кредитами можна очікувати від «Експрес-кредит»? Світлана Щербакова: Банк «Експрес-кредит» планує суттєво збільшити обсяг кредитування суб'єктів малого та середнього бізнесу, розширити лінійку пропозицій по кредитуванню у формі овердрафт (процентна ставка від 8% річних залежно від терміну безперервної заборгованості, обсяг ліміту встановлюється в розмірі 30% від обороту), в тому числі і по новим клієнтам.

Ми розглядаємо питання щодо надання кредитів на відновлення і розвиток бізнесу власникам бізнесу під заставу комерційної нерухомості. Зараз у нас розробляється програма кредитування суб'єктів малого бізнесу, обсяг потреб яких в кредитних коштах не перевищує 2 000 000 рублів. Для забезпечення заявок на участь в конкурсах і аукціонах надаються кредити та банківські гарантії клієнтам банку. У зв'язку з початком активної роботи з фізичними особами Банк найближчим часом планує почати впровадження нових програмних продуктів і для фізичних осіб. Туди увійде програма кредитування на придбання нових автомобілів, і програма кредитування під заставу антикварних монет Російської імперії.

Також ми припускаємо почати кредитування у формі овердрафту для своїх вкладників з використанням пластикових карток. «Занімаем.Ру»: З якими видами застав працює "Експрес-кредит" і для яких позик? С. Щ.: Банк активно працює практично з усіма можливими видами забезпечення. Ми беремо кредит із заставами у вигляді товарів в обороті, обладнання, автотранспорту у власності, нерухомості та багатьох інших видів застав. «Занімаем.Ру»: Чи можна отримувати кредит під особисте поручительство власника бізнесу або третіх осіб?

С. Щ.: Так, це можливо. Але тільки в одному випадку: якщо сукупна сума зобов'язань поручителя за договором поруки та іншими договорами, укладеними ним же за кредитом з нашим банком, менше суми оцінки майна, що належить поручителю. Також основна вимога - щоб бізнес позичальника був в повному обсязі представлений у банку: тобто щоб обороти по розрахунковому рахунку велися в «Експрес-Кредиті», за наявності зовнішньоекономічних операцій у банку були б відкриті паспорта угод, а також виконувалися інші пов'язані з цим умови . «Занімаем.Ру»: Для кредитів діють фіксовані ставки? С. Щ.: Процентні ставки по різних програмних продуктів фіксуються в залежності від виду кредитного продукту.

Наприклад, за програмою кредитування на придбання автомобілів, ставка за даними кредитам залежить від суми початкового внеску і терміну кредитування і складе від 12,5% у валюті і 14,5% в рублях. При цьому при кредитуванні юридичних осіб істотний вплив на розмір процентної ставки за кредитом надає обсяг оборотів по розрахунковому рахунку позичальника в Банку, а також термін, на який надається кредит, якість наданого забезпечення - в залежності від виду забезпечення кредит може бути виданий за більш або менш високою ставкою. Ставки за кредитами в банку «Експрес-Кредит» - від 10% в рублях і 9% у валюті. «Занімаем.Ру»: Які документи необхідно надати банку для отримання кредиту? С. Щ.: Для отримання кредиту позичальник повинен надати пакет документів (він також представлений на сайті банку www.expr.ru), це в тому числі заявка на отримання кредиту, анкета позичальника і поручителів, якщо такі беруть участь в угоді.

Також необхідно техніко-економічне обгрунтування кредиту, - пояснення того, яким чином будуть використовуватися кредитні кошти. Це може бути простий опис. Бажано прикласти якісь документи, якщо вони є. Також необхідно продемонструвати розрахунок ефективності операції, що кредитується. Потрібно також вказати плановані грошові потоки в період кредитування за формою банку, причому з наданням копій основних договорів.

Ще необхідно вказати, що ж є джерелом погашення кредиту: будь то доходи безпосередньо від операції, що кредитується, виручка, отримана за іншим укладеними договорами або інші джерела доходів. Також для отримання кредиту необхідні: інформаційна довідка в довільній формі про діяльність компанії та плани розвитку, бухгалтерські баланси організації за формою 1 і 2 за останні 4 звітних періоди, копії установчих документів, довідки з банків про обороти та наявності картотек і документи по заставі. «Занімаем.Ру»: Чи можна очікувати зміни процентних ставок або інших вимог за кредитами для постійних клієнтів банку?

С. Щ.: Будь-якому банку завжди цікаві довгострокові відносини з клієнтами, тому при ухваленні рішення про рівень процентних ставок за кредитами нами враховується позитивна кредитна історія в банку, стійкі обороти по розрахункових рахунках, відкриті і працюють паспорта угод, а також інші документи, що свідчать про надійність позичальника. Для постійних клієнтів можливе зниження процентних ставок на 1-2 пункту по відношенню до базових ставок. Михайло Манокін, спеціально для «Занімаем.Ру» Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Іпотека Газпромбанку - огляд умови іпотечних програм, вимог до позичальників Треба відзначити, що Газпромбанк ... Більше

Тенденції розвитку інтернет-банкінгу в Росії Інтернет-Банк (ІБ) для клієнтів - ... Більше

Як правильно оформити кредитну карту ощадбанку через Інтернет Все більш широкі верстви жителів Росії вибирають сучасні банківські технології, що логічно ... Більше

Кредити фермерам - сільськогосподарський кредит, Россельхозбанк У «побутовому» розумінні фермери - це ... Більше

ВТБ і Мультикарта: пошук банкоматів став ще зручнішим Банки, що входять до ... Більше

Популярне