Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Банк DeltaCredit іпотека по всій Росії


Банк DeltaCredit: іпотека по всій Росії

Банк DeltaCredit іпотека по всій Росії

Банк DeltaCredit існує на ринку вже більше 10 років і спеціалізується виключно на видачі іпотечних кредитів. Ірина Постнікова, регіональний директор DeltaCredit в Єкатеринбурзі, розповідає порталу «Занімаем.Ру» про умови видачі кредиту та необхідних для цього документах, про можливість використання материнського капіталу, а також про способи погашення боргу по іпотеці. «Занімаем.Ру»: Розкажіть про основні умови отримання іпотеки в банку DeltaCredit. І.П.: Банк DeltaCredit - це іпотечний спеціалізований Банк.

Працює з 1998 року. Ми кредитуємо вторинне і житло, що будується. Валюту для кредиту можна вибрати або в рублях, чи в доларах, з фіксованою ставкою на весь термін кредиту або плаваючою з першого місяця. Терміни кредиту варіюється від 7 до 25 років. У кредитному договорі може брати участь до 4 осіб.

Позичальниками / Созаємщикамі виступають люди у віці від 21 до 65 років на момент погашення кредиту, що працюють мінімум 1,5 року в одній сфері діяльності. Стаж на останньому місці не важливий, головне, щоб був пройдений випробувальний термін. Основною умовою при отриманні іпотечного кредиту є комплексне іпотечне страхування. Основною відмінністю нашого Банку є унікальність бізнес-процесу при отриманні Позичальником кредиту. По-перше, це оперативний розгляд заявки: протягом 48 годин.

По-друге, колосальна економія часу клієнта, тобто клієнтові не доводиться самому шукати оціночні та страхові компанії, у зв'язку з тим, що банк має партнерські відносини з найстабільнішими гравцями на ринку оціночних і страхових послуг. Супровід реєстрації угоди в органах ФРС і перевірки документів з юридичного боку здійснюється за допомогою реєстраційних агентів. Чітка схема роботи з клієнтом дозволяє вийти на угоду протягом 10 робочих днів з моменту схвалення.

«Занімаем.Ру»: Чи можливо дострокове погашення іпотечного боргу? І.П.: Дострокове погашення можливе за кожною з наявних програм, але за програмами DeltaРублевий, DeltaЕконом5, DeltaЕконом7, DeltaСтандарт (долари), DeltaІнвест (під заставу наявного житла) діє мораторій протягом першого року. А ось програми DeltaВаріант, і DeltaМечта не мають мораторію взагалі, і кредит можна починати гасити достроково відразу після отримання. «Занімаем.Ру»: Які документи повинен буде надати позичальник, який вирішив взяти іпотеку в банку DeltaCredit? І.П.: Для отримання іпотечного кредиту необхідно надати стандартний пакет документів.

Це документ, що встановлює особу (паспорт), документи про сімейний стан, про освіту, що підтверджують зайнятість, що підтверджують прибуток, що підтверджують наявність активів. Також необхідно заповнити анкету. З готовим пакетом документом необхідно підійти в Банк для подачі їх на розгляд.

«Занімаем.Ру»: Чи є можливість використовувати кошти материнського капіталу при оплаті боргу за іпотечним кредитом? І.П.: Останнім часом, 1 клієнт з 5 має кошти материнського капіталу. Такі клієнти можуть погасити кредит даними засобами відразу після отримання кредиту.

Для цього клієнти спочатку пишуть заяву на можливість закрити кредит материнським капіталом. Банк видає згоду із зазначенням реквізитів рахунку, а пенсійний фонд протягом 2-3 місяців ці гроші переводить, внаслідок чого сума щомісячного платежу зменшується, і відсоток нараховується на залишок. «Занімаем.Ру»: Які основні способи оплати щомісячних платежів по іпотеці? І.П.: Основним способом здійснення платежів за кредитом, наданим Банком DeltaCredit, є оплата через банкомати ВАТ АКБ «Росбанк» без комісії за переказ. Клієнт також може оплачувати кредит за допомогою банківського переказу, через інтернет-банк або через систему Контакт, вказавши в платіжному документі необхідні банківські реквізити, які будуть надані співробітником Банку.

«Занімаем.Ру»: В яких випадках банк може утримати комісію при оплаті щомісячного платежу по кредиту? І.П.: У Банку відсутні комісії при оплаті щомісячного платежу, але у випадках, коли клієнт здійснює оплати за системою Контакт, розмір комісії становить 100 рублів (або 4 долари), незалежно від суми переказу. Якщо оплата проводиться з використанням будь-якого іншого Банку, то комісія за переказ береться за тарифами даного Банку. «Занімаем.Ру»: Яка з іпотечних програм банку є найпопулярнішою? І.П.: На сьогоднішній день Банк DeltaCredit має 8 іпотечних програм, в рублях і доларах, з фіксованою ставкою на весь термін кредиту або плаваючою ставкою з першого місяця.

Також пропонуються продукти з комбінованими ставками, при яких на перші 5 або 7 років ставка фіксується на певному рівні, а потім прив'язується до індексу MosPrime. Найпопулярнішими програмами, звичайно, залишаються рублеві кредити, наші «хіти продажів» - DeltaРублевий, DeltaЕконом5, DeltaЕконом7. Соня Коркодінова, спеціально для «Занімаем.Ру» 17 березня 2012 Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Промсвязьбанк: в 2012 році кредитний портфель активно збільшувався в обсягах 19 березня 2012 14:24 Промсвязьбанк ... Більше

Кредитні брокери Інтерв'ю з експертами Олена Пономарьова Фосборн Хоум Денис Лисак НеваФінанс Борис Ротенштейн 100 Кредітов.ru Денис Лисак НеваФінанс Олена Зотова і Роман Лоцман Фосборн Хоум "Фосборн ... Більше

Відстежити роботу Ренесанс Кредиту за запитом допоможе SMS 28 серпня 2012 20:37 Банк Ренесанс Кредит «включив» ... Більше

Банк Башінвестбанк г Уфа - кредити, послуги банку Про банк ТОВ «Башінвестбанк» був створений в кінці 1992 року в м. Уфа.У 2000 році банк почав ... Більше

Які можуть нарахувати відсотки по кредитній карті Останні двісті років відсотки по кредитній карті ... Більше

Популярне