Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Банк Челябкомзембанк г Челябінськ - кредити послуги


Банк Челябкомзембанк г Челябінськ - кредити, послуги

Банк Челябкомзембанк г Челябінськ - кредити послуги

Про банк

Закрите акціонерне товариство «Челябінський комерційний Земельний Банк» було утворено 31 жовтня 1990 і внесено до реєстру банків за номером 655. На моментів 2006 року статутний фонд становив близько 100 мільйонів рублів.

На початок 2009 року Челябкомзембанк розташовував 18 додатковими офісами, на базі яких були відкриті 18 додаткових офісів Челябінського РФ ВАТ «Россельхозбанк». Юридичним особам Челябкомзембанк надає розрахунково-касове обслуговування в іноземній валюті та розрахунково-касове обслуговування в рублях, так само надаються кредити на розвиток бізнесу. Фізичним особам надаються кредити на споживчі потреби.

Челябкомзембанк приймає вклади від населення, більш того, він входить в систему державного страхування вкладів населення, що підвищує рейтинг і стабільність банку. Валюта балансу Челябкомзембанка на 1 січня 2009 року склала 2350 млн. рублів. У порівнянні з 2007 роком баланс знизився за звітний рік на 412 млн. рублів або 15%. Обсяг працюючих активів зменшився за 2008 рік на 1193 мільйонів рублів або на 51% і досяг 1152 мільйонів рублів при планованому 2220 млн. рублів.

За три квартали 2009 року сума активів склала 2764706 тисяч рублів, пасивів - 2564896 тисяч рублів, а сума прибутку склала 16365 тисяч рублів, що говорить про динаміку зростання активів. У новому 2010 році Челябкомзембанк планує розвивати сферу надання послуг населенню, особлива увага буде приділятися соціальним програмам, що реалізовуються за допомогою адміністрації Челябінська. Юридичним особам будуть запропоновані нові кредитні лінії та банківські гарантії.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Взяти кредит в 21 рік - корисні поради, як отримати перший кредит Раніше ... Більше

Які документи потрібні для іпотеки - перелік документів для оформлення, ... Більше

Що таке кредитні карти і кредитна історія Поняття кредитні карти і кредитна історія, і взаімоопределяющей ... Більше

Юніаструм Банк видає кредитну історію клієнта будь-якого банку Зі 2 квітня 2012 Юніаструм Банк і ... Більше

Ощадбанк Росії - перспективи розвитку на 2009-2010 роки Про те, які будуть наслідки фінансової кризи, добратися до Росії восени ... Більше

Популярне