Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Банк АВАНГАРД кредити для успішного бізнесу


Банк «АВАНГАРД»: кредити для успішного бізнесу

Банк АВАНГАРД кредити для успішного бізнесу

Віце-президент Банку «АВАНГАРД» Сергій Олександрович Мокришев розповідає порталу «Занімаем.Ру» про кредити, що надаються малому і середньому бізнесу, про їх основних формах і сумах. Крім цього, Сергій Олександрович поділився з нашими читачами своїми прогнозами про майбутнє кредитування бізнесу в Росії. «Занімаем.Ру»: Банк «АВАНГАРД» пропонує програми кредитування малого та середнього бізнесу.

Сергій Олександрович, хто може розраховувати на кредит в вашому банку? Сергій Мокришев: Ми активно співпрацюємо з підприємствами середнього та малого бізнесу. Обмеження в отриманні ними кредитів пов'язані з економічними умовами, в яких працює банк, - з одного боку, і з економічними умовами, в яких працює бізнес і які визначають наші ризики, - з іншого.

Причиною відмови може бути відсутність застав, відсутність активів, непрозора схема руху коштів від покупців продукції через «схемні» фірми, словом, все те, що не дозволяє належним чином контролювати повернення кредиту. «Занімаем.Ру»: Які основні форми кредитування? С.М.: В даний час Банк пропонує нові унікальні кредитні програми, що надаються за допомогою системи «Авангард Інтернет-Банк»: • Цільова кредитна лінія на виплату заробітної плати, в рамках реалізації зарплатних проектів на підприємствах. Лінія відкривається в розмірі місячного фонду оплати праці строком на 1 рік і тривалістю траншей - до 25 днів, за ставкою - 7% річних у рублях.

Підприємствам зі стійким фінансовим становищем, ФОТом від 50 тис. руб. і чисельністю працівників від 5 чоловік кредитна лінія може відкриватися без забезпечення і зобов'язань по підтриманню обороту по рахунках. «Інтернет-овердрафт» - кредитна лінія до одного з розрахункових рахунків компанії з терміном безперервної заборгованості до 65 днів, за ставкою від 7% до 13% річних у рублях, залежною від терміну безперервної заборгованості. Ліміт овердрафту встановлюється на основі аналізу фінансового стану компанії, величини і якості її обороту, він може відкриватися без забезпечення. Крім цього, Банк надає: цільові кредити, кредитні лінії, кредитні схеми, в тому числі пов'язані з експортно-імпортними операціями клієнтів. Кредитування здійснюється в російських рублях, доларах США і євро. «Занімаем.Ру»: Яка максимальна сума кредиту, пропонованого в Банку «АВАНГАРД»?

С.М.: Середній бізнес може розраховувати на двомісячну виручку, але в деяких випадках це може бути і шестимісячна виручка, тобто від 20 до 500 млн. рублів. За «овердрафтах» - це 30-35% від середньомісячного обороту. «Занімаем.Ру»: Що може виступити в якості забезпечення за кредитом? С.М.: У якості забезпечення за кредитами Банк «Авангард» приймає високоліквідні застави: нерухомість, різні види товарно-матеріальних цінностей, цінні папери, в окремих випадках - гарантії і поручительства російських та іноземних компаній і банків. «Занімаем.Ру»: Сергій Олександрович, яка з форм кредитування є найбільш затребуваною серед клієнтів банку?

С.М.: З нашої практики, виробники і продавці різних товарів досить активно використовують «овердрафти» Банку «АВАНГАРД», за якими встановлена плаваюча ставка в 7-11-13% річних, а також кредити на поповнення оборотних коштів з траншами на термін 3-6 місяців за ставкою 11-12,5% річних (залежить від застави). Причому ставка і вимоги по забезпеченню тим дружні, чим більше стабільних контрагентів-покупців у виробника або постачальника. Зарплатний кредит більше цікавий виробникам з великим офіційним ФОТом.

«Занімаем.Ру»: На яку суму були видані кредити МСБ у 2010 році? Які прогнози на 2012 рік? С.М.: Тут краще говорити про тенденції. Із середини 2010 року йде активний пошук надійних позичальників для збільшення кредитного портфеля, динаміка порівнянна з докризовим 2008 роком, але нижче її, тому економічна ситуація значно більш нестійка.

Звичайно, на 2012 і 2012 рік ми, як і багато інших банків, маємо плани на «кратне» збільшення портфеля. «Занімаем.Ру»: Як у цілому буде розвиватися кредитування МСБ в найближчому майбутньому? Які перспективи даного напрямку?

С.М.: Ставки зараз впали до рекордного рівня, але провідні економісти - в Росії та в світі - наполягають, що час «дешевих грошей» скінчилося, і що низькі ставки погано впливають на інфляцію і на економічне зростання. Інфляція в Росії висока, а якщо врахувати зростання тарифів монополій, високу соціальну спрямованість бюджету, сировинну структуру економіки, то ставки повинні повільно, але зростати. В той же час зараз знову лихоманить нафтовий ринок, ростуть експортні ціни і акцизи, а це традиційно впливає на російський фінансовий ринок.

Тому ситуація визначається суперечливими тенденціями, і зараз ми спостерігаємо якусь умовну стабільність, яка може гойднутися в будь-яку сторону. Але в довгостроковій перспективі ставки підуть вгору. Соня Коркодінова, спеціально для «Занімаем.Ру» Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Кредит в Ощадбанку, відсотки по кредитах в Ощадбанку Як правило, відсоткова ставка - ... Більше

Ощадбанк відзвітував за перший квартал 2009 року 15 липня 2009 0:00 Ощадбанк Росії 14.07.2009 опублікував консолідовану фінансову ... Більше

Поручителі в Ощадбанку - вимоги до поручителя, документи Всім відомо, що в кредитній угоді приймають участь два головних суб'єкти - кредитор і позичальник.У ряді ... Більше

Найбільш затребувана іпотека ФОРА-БАНКу в Пермі - «Все по кишені!» 27 серпня ... Більше

Промсвязьбанк запрошує клієнтів в клуб W Промсвязьбанк пропонує своїм клієнтам-власникам картки "PSB-Платинум" і учасникам програми "PSB-Пріоритет" оформити членство в закритому клубі W. Клуб W ... Більше

Популярне