Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Банк АВАНГАРД кредити для успішного бізнесу


Банк «АВАНГАРД»: кредити для успішного бізнесу

Банк АВАНГАРД кредити для успішного бізнесу

Віце-президент Банку «АВАНГАРД» Сергій Олександрович Мокришев розповідає порталу «Занімаем.Ру» про кредити, що надаються малому і середньому бізнесу, про їх основних формах і сумах. Крім цього, Сергій Олександрович поділився з нашими читачами своїми прогнозами про майбутнє кредитування бізнесу в Росії. «Занімаем.Ру»: Банк «АВАНГАРД» пропонує програми кредитування малого та середнього бізнесу.

Сергій Олександрович, хто може розраховувати на кредит в вашому банку? Сергій Мокришев: Ми активно співпрацюємо з підприємствами середнього та малого бізнесу. Обмеження в отриманні ними кредитів пов'язані з економічними умовами, в яких працює банк, - з одного боку, і з економічними умовами, в яких працює бізнес і які визначають наші ризики, - з іншого.

Причиною відмови може бути відсутність застав, відсутність активів, непрозора схема руху коштів від покупців продукції через «схемні» фірми, словом, все те, що не дозволяє належним чином контролювати повернення кредиту. «Занімаем.Ру»: Які основні форми кредитування? С.М.: В даний час Банк пропонує нові унікальні кредитні програми, що надаються за допомогою системи «Авангард Інтернет-Банк»: • Цільова кредитна лінія на виплату заробітної плати, в рамках реалізації зарплатних проектів на підприємствах. Лінія відкривається в розмірі місячного фонду оплати праці строком на 1 рік і тривалістю траншей - до 25 днів, за ставкою - 7% річних у рублях.

Підприємствам зі стійким фінансовим становищем, ФОТом від 50 тис. руб. і чисельністю працівників від 5 чоловік кредитна лінія може відкриватися без забезпечення і зобов'язань по підтриманню обороту по рахунках. «Інтернет-овердрафт» - кредитна лінія до одного з розрахункових рахунків компанії з терміном безперервної заборгованості до 65 днів, за ставкою від 7% до 13% річних у рублях, залежною від терміну безперервної заборгованості. Ліміт овердрафту встановлюється на основі аналізу фінансового стану компанії, величини і якості її обороту, він може відкриватися без забезпечення. Крім цього, Банк надає: цільові кредити, кредитні лінії, кредитні схеми, в тому числі пов'язані з експортно-імпортними операціями клієнтів. Кредитування здійснюється в російських рублях, доларах США і євро. «Занімаем.Ру»: Яка максимальна сума кредиту, пропонованого в Банку «АВАНГАРД»?

С.М.: Середній бізнес може розраховувати на двомісячну виручку, але в деяких випадках це може бути і шестимісячна виручка, тобто від 20 до 500 млн. рублів. За «овердрафтах» - це 30-35% від середньомісячного обороту. «Занімаем.Ру»: Що може виступити в якості забезпечення за кредитом? С.М.: У якості забезпечення за кредитами Банк «Авангард» приймає високоліквідні застави: нерухомість, різні види товарно-матеріальних цінностей, цінні папери, в окремих випадках - гарантії і поручительства російських та іноземних компаній і банків. «Занімаем.Ру»: Сергій Олександрович, яка з форм кредитування є найбільш затребуваною серед клієнтів банку?

С.М.: З нашої практики, виробники і продавці різних товарів досить активно використовують «овердрафти» Банку «АВАНГАРД», за якими встановлена плаваюча ставка в 7-11-13% річних, а також кредити на поповнення оборотних коштів з траншами на термін 3-6 місяців за ставкою 11-12,5% річних (залежить від застави). Причому ставка і вимоги по забезпеченню тим дружні, чим більше стабільних контрагентів-покупців у виробника або постачальника. Зарплатний кредит більше цікавий виробникам з великим офіційним ФОТом.

«Занімаем.Ру»: На яку суму були видані кредити МСБ у 2010 році? Які прогнози на 2012 рік? С.М.: Тут краще говорити про тенденції. Із середини 2010 року йде активний пошук надійних позичальників для збільшення кредитного портфеля, динаміка порівнянна з докризовим 2008 роком, але нижче її, тому економічна ситуація значно більш нестійка.

Звичайно, на 2012 і 2012 рік ми, як і багато інших банків, маємо плани на «кратне» збільшення портфеля. «Занімаем.Ру»: Як у цілому буде розвиватися кредитування МСБ в найближчому майбутньому? Які перспективи даного напрямку?

С.М.: Ставки зараз впали до рекордного рівня, але провідні економісти - в Росії та в світі - наполягають, що час «дешевих грошей» скінчилося, і що низькі ставки погано впливають на інфляцію і на економічне зростання. Інфляція в Росії висока, а якщо врахувати зростання тарифів монополій, високу соціальну спрямованість бюджету, сировинну структуру економіки, то ставки повинні повільно, але зростати. В той же час зараз знову лихоманить нафтовий ринок, ростуть експортні ціни і акцизи, а це традиційно впливає на російський фінансовий ринок.

Тому ситуація визначається суперечливими тенденціями, і зараз ми спостерігаємо якусь умовну стабільність, яка може гойднутися в будь-яку сторону. Але в довгостроковій перспективі ставки підуть вгору. Соня Коркодінова, спеціально для «Занімаем.Ру» Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Східний Експрес Банк збільшив максимальні процентні ставки за програмами «Іпотечний ... Більше

Популярність кредитних карт по регіонах РФ Російський ринок кредитних карт поступово зростає і, за прогнозами, очікує подальшого розвитку.Згідно ... Більше

Детальна інформація Перекладено: zanimaem.ruПохожие статьи:Бізнес в умовах кризи, вплив кризи на бізнесХоум Кредит спростив всю наявну клієнтську документаціюДизайн ... Більше

Банк Москви і Ощадбанк ввели «особливий сервіс» для своїх клієнтів 10 квітня 2012 7:07 Банк Москви і нижегородський офіс Ощадбанку Росії кожен по-своєму ... Більше

Знижені ставки по іпотеці Банку Москви, іпотека для зарплатних клієнтів 1 жовтня 2012 0:00 Банк Москви знизив процентні ставки по іпотеці в рублях ... Більше

Популярне