Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Банк Агропромкредит автокредити без комісій


Банк «Агропромкредит»: автокредити без комісій

Банківські карти Агропромкредит види переваги використання супутні послуги

Юліанна Васильєва, Начальник Управління по зв'язках з громадськістю і рекламі ВАТ КБ «Агропромкредит», розповіла порталу «Занімаем.Ру» про те, на яких умовах можна оформити автокредит і які документи для цього потрібно підготувати. «Занімаем.Ру»: Юліанна, розкажіть про основні умови програм автокредитування, які пропонує Банк «Агропромкредит». Юліанна Васильєва: Сьогодні Банк «Агропромкредит» пропонує клієнтам дві програми з автокредитування. Стандартна програма «Автокредит» діє у всіх філіях Банку. Вона розроблена з урахуванням середньоринкових річних процентних ставок і орієнтована як на клієнтів, які тільки починають свою історію взаємовідносин з Банком, так і на тих, хто вже добре знайомий з ним, - зарплатних клієнтів і співробітників компаній-партнерів Банку.

При цьому пільговими умовами кредитування можуть скористатися не тільки працівники корпоративних організацій-клієнтів, але і позичальники з позитивною кредитною історією в будь-якому російському банку. Програма «Автокредит» дозволяє купити новий легковий автомобіль вітчизняного або іноземного виробництва в кредит строком до п'яти років. Сума кредиту становить від 100 000 до 1 000 000 рублів. Річна процентна ставка залежить від обраного клієнтом строку кредитування та початкового внеску: чим менший термін і вище внесок, тим нижче буде ставка.

Мінімальний початковий внесок складає всього 15% від вартості автомобіля. Друга програма - це пілотний проект «АВТОритет», який діє в Сургутском і Тюменському філіях Банку. З її допомогою наші клієнти можуть придбати нові автомобілі іноземного виробництва, що реалізуються автосалонами-партнерами Банку.

За цією програмою умови ще вигідніші. При аналогічному терміні кредитування до п'яти років, сума кредиту збільшена до 1 500 000 рублів, а процентні ставки навіть нижче, ніж середні по ринку. «Занімаем.Ру»: Яка програма користується більшою популярністю? Ю.В.: Більш популярна, звичайно, стандартна програма, яка діє у всіх філіях Банку.

Однак зауважу, що обидві програми передбачають оформлення кредиту без комісій за видачу та щомісячне обслуговування рахунку, можливість повного і часткового дострокового погашення без штрафу. «Занімаем.Ру»: Хто може оформити автокредит в Банку «Агропромкредит»? Ю.В.: Банк розробив універсальні програми автокредитування для всіх категорій клієнтів.

Однак, як я вже говорила, для клієнтів, з якими Банк співпрацював раніше, передбачено різні програми лояльності, в тому числі більш м'які вимоги до позичальника і спрощений пакет документів. Наприклад, вік клієнта, який звернувся в Банк вперше, повинен бути від 23 до 60 років. Загальний трудовий стаж позичальника повинен становити не менше 2 років, а стаж на останньому місці роботи - не менше 4 місяців.

Для зарплатних клієнтів і співробітників компаній-партнерів нижня вікова планка 22 роки і 21 рік відповідно, загальний стаж роботи знижений до одного року, а безперервний - до 3-х місяців. Для оформлення кредиту на покупку автомобіля новому клієнту необхідно надати в Банк паспорт громадянина РФ, довідку про доходи за формою 2-ПДФО, водійське посвідчення та копію трудової книжки. Зарплатні клієнти замість водійського посвідчення можуть надати закордонний паспорт, а замість довідки за формою 2-ПДФО - виписку з зарплатного рахунку, відкритого в Банку.

Її можна зробити прямо у відділенні. Позичальникам, які роблять початковий внесок понад 49% від вартості автомобіля, а також зарплатних клієнтам Банку копія трудової книжки не буде потрібно. Співробітникам компаній-партнерів для оформлення кредиту на покупку автомобіля потрібно надати в Банк всього два документи - паспорт РФ і довідку про доходи.

«Занімаем.Ру»: Чи є можливість оформити кредит на автомобіль у салоні, не є партнером Банку «Агропромкредит»? Чи стягуються при цьому додаткові комісії? Ю.В.: Так, звичайно, це можливо.

Якраз для цього і існує програма «Автокредит». Все, що потрібно клієнтові, це вибрати автомобіль в зручному для нього салоні і звернутися в Банк «Агропромкредит» за кредитом. При цьому оформлення відбувається без справляння яких додаткових комісій за видачу або щомісячне обслуговування.

«Занімаем.Ру»: Яким чином відбувається погашення боргу по автокредиту? Чи може клієнт Банку «Агропромкредит» здійснювати платежі по кредиту не тільки у відділеннях банку? Ю.В.: До кредитного договору додається графік платежів, тому позичальник завжди заздалегідь знає, коли і скільки потрібно розмістити коштів на рахунку, щоб погашення пройшло своєчасно. Ми розуміємо, що наші клієнти - зайняті люди, тому крім оплати кредиту через касу відділення Банку пропонуємо ще кілька способів. Наприклад, дуже зручно погашати кредит за допомогою системи «Інтернет-Банк».

Це можна робити, не залишаючи дому чи робочого офісу, простим переказом коштів з зарплатного або поточного рахунку в Банку на рахунок для погашення кредиту. Переклад виконується моментально, комісія за нього не стягується. Що стосується можливості погашення кредиту в електронних терміналах, то в даний момент клієнти Банку можуть скористатися послугами мережі QIWI, що має більше 70 тисяч терміналів по всій Росії. Для погашення достатньо зареєструватися в «Особистому кабінеті» і ввести реквізити переказу.

Щодня за допомогою терміналів QIWI в Банк можна перевести до 29 000 рублів. Попередньо рекомендуємо клієнтам ознайомитися з комісією за проведення цієї операції. Крім того, оплатити кредит можна безготівковим перерахуванням грошових коштів з рахунку в іншому банку. Краще робити переклад за кілька днів до дати списання платежу.

При цьому банк-відправник може стягувати комісію. Також перевести грошові кошти на рахунок кредиту в Банку можна через «Пошту Росії». Для цього потрібно мінімум за 10 календарних днів до дати списання платежу звернутися в будь-яке поштове відділення і заповнити поштову квитанцію, пред'явивши при цьому паспорт та повні реквізити для зарахування коштів.

В даний час Банк «Агропромкредит» активно працює над розширенням списку каналів погашення кредитів. Незабаром наші клієнти зможуть оплачувати кредити Банку через систему грошових переказів CONTACT. «Занімаем.Ру»: Чи можна достроково погашати борг по автокредиту?

Ю.В.: На відміну від багатьох банків, які вводять мораторій на дострокове погашення і стягують комісії за його здійснення, кредити на купівлю автомобіля в Банку «Агропромкредит» завжди передбачають можливість дострокового погашення без штрафу. На розсуд клієнта це може бути повне або часткове дострокове погашення. Соня Коркодінова, спеціально для «Занімаем.Ру» Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банк Агропромкредит продовжує збільшення лімітів споживчих кредитів 25 січня 2012 ... Більше

Рефінансування іпотечного кредиту - програми перекредитування в банках Іпотечний ринок розвивається, ресурсна база банків зростає одночасно з їх бажанням знову видавати іпотеку.Інша справа, ... Більше

Нові електронні сервіси «Татфондбанка» «Татфондбанка» - один з найбільших банків республіки Татарстан - ... Більше

Кредитні рейтинги банків і рейтингові агентства - рейтинг банків Росії, України - Moody, Fitch, Standard Poors Для того, щоб ... Більше

Розмова з колектором - якщо колектори дзвонять додому і ... Більше

Популярне