Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Автокредитування в ОТП Банку


Автокредитування в ОТП Банку

Автокредитування в ОТП Банку

Марія Колос, керівник продукту Автокредитування відділу Кредитних продуктів Дирекції продуктів ОТП Банку, розповідає порталу «Занімаем.Ру» про автокредити банку, а також дає пораду, якою нецільовий кредит оформити, якщо на покупку автомобіля не вистачає невеликої суми. «Занімаем.Ру»: Марія, ОТП Банк пропонує кілька програм автокредитування. Розкажіть про їх умовах і основних відмінностях. Марія Колос: ОТП Банк пропонує своїм клієнтам різні види програм на придбання нових автомобілів іноземного та вітчизняного виробництва. Кредити надаються на термін до 5 років, з можливістю дострокового погашення в будь-який момент без комісій і штрафних санкцій.

Для Позичальників, які бажають придбати автомобіль з мінімальним початковим внеском, - продукт «Купи авто за 10%». Кредит з початковим внеском всього 10%. Максимальна сума кредиту - 800 000 рублів на автомобілі іноземного виробництва, 450 000 рублів на автомобілі вітчизняного виробництва. Процентні ставки по кредиту - 12-15% в рублях, 11% у валюті.

За даним кредитом обов'язково порука фізичної особи, який надає тільки паспорт. Автокредит «ОТП Класика» - класична програма, з можливістю отримання кредиту всього по двох документах (без підтвердження доходу і зайнятості). Максимальна сума кредиту - 1500 000 рублів на автомобілі іноземного виробництва, 450 000 рублів на автомобілі вітчизняного виробництва. Процентні ставки по кредиту - 11,5-15% в рублях, 10,5-11% у валюті. Початковий внесок - від 20%.

Автокредит «ОТП Преміум» - автокредит зі зниженими процентними ставками на автомобілі преміум класу (вартістю від 800 000 рублів). Максимальна сума кредиту - 2000 000 рублів. Процентні ставки по кредиту - 10,5-14% в рублях, 9% у валюті. Початковий внесок - від 20%.

Автокредит за програмою державного субсидування автокредитів дозволяє придбати новий легковий автмообіль вітчизняного виробництва вартістю не більше 600 000 рублів, включений до затвердженого переліку Міністерства промисловості і торгівлі РФ. При цьому процентна ставка за кредитом знижується на 2/3 від ставки рефінансування Банку Росії, встановленої на дату укладання кредитного договору. Також в Банку діє спеціальна пропозиція для Партнерів-автосалонів Банку на нові автомобілі іноземного виробництва певних марок: пільгова відсоткова ставка при первинному внеску від 40% і наданні повного пакету документів (з підтвердженням доходу і зайнятості). По всіх продуктах стягується одноразова плата по кредиту - 6000 рублей/200 USD / EUR. Щомісячна комісія не стягується.

«Занімаем.Ру»: Яка з описаних Вами програм користується найбільшою популярністю? М.К.: Найбільшою популярністю в Банку користуються програми «ОТП Класика» та «ОТП Преміум». Класичне пропозицію Банку пропонує лояльні вимоги до пакету документів Позичальника. А продукт «ОТП Преміум» пропонує вигідні умови на купівлю автомобіля преміум класу.

У випадках, якщо Позичальник хоче придбати автомобіль, зібраний на території РФ і відповідний під вимоги, визначені Мінпромторгом РФ, то кредит за програмою з державним субсидуванням дозволить оформити кредит у рамках базових продуктів «Купи авто за 10%» і «ОТП Класика» зі зниженими процентними ставками. «Занімаем.Ру»: Ви сказали про те, ОТП Банк пропонує своїм клієнтам автокредит за програмою державного субсидування. Наскільки популярний цей вид кредиту серед клієнтів банку?

Які автомобілі частіше купуються за даною програмою: вітчизняні чи зарубіжні? М.К.: Автокредит за програмою державного субсидування дуже популярний серед клієнтів Банку. За даною програмою набувають як вітчизняні, так і зарубіжні автомобілі, виготовлені на території РФ, однак переважна більшість таки вітчизняних автомобілів марки LADA. На ринку автокредитування частка видач пільгових автокредитів постійно зростає, і в 2010 році обсяги зросли майже в 2 рази в порівнянні з 2009 роком.

За пільговою програмою була куплена кожна десята кредитна машина. «Занімаем.Ру»: Чи є можливість оформити кредит на автомобіль у салоні, не є партнером ОТП Банку? М.К.: Позичальник може придбати автомобіль в кредит за програмами кредитування ОТП Банку як у Офіційного дилера, так і в автосалоні, не є офіційними дилерами, але схваленим ОТП Банком. У випадках, якщо Автосалон не є Офіційним дилером і не був раніше схвалений Банком, Банк протягом 3-х робочих днів здійснює необхідну перевірку на підставі наданого автосалоні пакету документів.

У разі отримання схвалення Банку Позичальник може оформити кредит у вибраному Автосалоні. Додаткові комісії з Позичальника не стягуються. «Занімаем.Ру»: Які нецільові кредити ОТП Банку Ви могли б порадити потенційному позичальникові, якому на покупку автомобіля не вистачає невеликої суми? М.К.: Якщо Потенційному позичальникові не вистачає незначної суми для придбання вподобаного автомобіля, то ОТП Банк може запропонувати «Відмінний кредит готівкою».

В рамках цього кредитного пропозиції Позичальник може отримати суму до 100 000 рублів, пред'явивши лише паспорт РФ, а процентна ставка складе від 10,9% річних. Невеликі суми набагато зручніше брати готівкою в кредит, так як це займає мало часу і вимагає надання мінімального пакету документів. Соня Коркодінова, спеціально для «Занімаем.Ру» Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Виявлено тенденції ринку споживчого кредитування Національне Бюро Кредитних Історій (НБКИ), має інформацію від більш ніж ... Більше

Страхування ризику непогашення кредиту Кредитні взаємовідносини несуть у собі певні ризики для обох сторін.Одержувач кредиту не завжди може бути стовідсотково упевнений в тому, що ... Більше

Мікрокредит для бізнесу від Абсолют Банку подешевшав 9 травня 2012 0:00 За мікрокредитів для бізнесу від Абсолют Банку була знижена процентна ... Більше

Екопромбанк - огляд ВАТ АКБ Екопромбанк г Перм Про банк На сьогоднішній день одним з провідних банків Пермі і Пермського краю ... Більше

Банк Дон-Тексбанк г Ростов-на-Дону - кредити Про банк Міжгалузевий Комерційний Банк ... Більше

Популярне