Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Автокредитування в ОТП Банку


Автокредитування в ОТП Банку

Автокредитування в ОТП Банку

Марія Колос, керівник продукту Автокредитування відділу Кредитних продуктів Дирекції продуктів ОТП Банку, розповідає порталу «Занімаем.Ру» про автокредити банку, а також дає пораду, якою нецільовий кредит оформити, якщо на покупку автомобіля не вистачає невеликої суми. «Занімаем.Ру»: Марія, ОТП Банк пропонує кілька програм автокредитування. Розкажіть про їх умовах і основних відмінностях. Марія Колос: ОТП Банк пропонує своїм клієнтам різні види програм на придбання нових автомобілів іноземного та вітчизняного виробництва. Кредити надаються на термін до 5 років, з можливістю дострокового погашення в будь-який момент без комісій і штрафних санкцій.

Для Позичальників, які бажають придбати автомобіль з мінімальним початковим внеском, - продукт «Купи авто за 10%». Кредит з початковим внеском всього 10%. Максимальна сума кредиту - 800 000 рублів на автомобілі іноземного виробництва, 450 000 рублів на автомобілі вітчизняного виробництва. Процентні ставки по кредиту - 12-15% в рублях, 11% у валюті.

За даним кредитом обов'язково порука фізичної особи, який надає тільки паспорт. Автокредит «ОТП Класика» - класична програма, з можливістю отримання кредиту всього по двох документах (без підтвердження доходу і зайнятості). Максимальна сума кредиту - 1500 000 рублів на автомобілі іноземного виробництва, 450 000 рублів на автомобілі вітчизняного виробництва. Процентні ставки по кредиту - 11,5-15% в рублях, 10,5-11% у валюті. Початковий внесок - від 20%.

Автокредит «ОТП Преміум» - автокредит зі зниженими процентними ставками на автомобілі преміум класу (вартістю від 800 000 рублів). Максимальна сума кредиту - 2000 000 рублів. Процентні ставки по кредиту - 10,5-14% в рублях, 9% у валюті. Початковий внесок - від 20%.

Автокредит за програмою державного субсидування автокредитів дозволяє придбати новий легковий автмообіль вітчизняного виробництва вартістю не більше 600 000 рублів, включений до затвердженого переліку Міністерства промисловості і торгівлі РФ. При цьому процентна ставка за кредитом знижується на 2/3 від ставки рефінансування Банку Росії, встановленої на дату укладання кредитного договору. Також в Банку діє спеціальна пропозиція для Партнерів-автосалонів Банку на нові автомобілі іноземного виробництва певних марок: пільгова відсоткова ставка при первинному внеску від 40% і наданні повного пакету документів (з підтвердженням доходу і зайнятості). По всіх продуктах стягується одноразова плата по кредиту - 6000 рублей/200 USD / EUR. Щомісячна комісія не стягується.

«Занімаем.Ру»: Яка з описаних Вами програм користується найбільшою популярністю? М.К.: Найбільшою популярністю в Банку користуються програми «ОТП Класика» та «ОТП Преміум». Класичне пропозицію Банку пропонує лояльні вимоги до пакету документів Позичальника. А продукт «ОТП Преміум» пропонує вигідні умови на купівлю автомобіля преміум класу.

У випадках, якщо Позичальник хоче придбати автомобіль, зібраний на території РФ і відповідний під вимоги, визначені Мінпромторгом РФ, то кредит за програмою з державним субсидуванням дозволить оформити кредит у рамках базових продуктів «Купи авто за 10%» і «ОТП Класика» зі зниженими процентними ставками. «Занімаем.Ру»: Ви сказали про те, ОТП Банк пропонує своїм клієнтам автокредит за програмою державного субсидування. Наскільки популярний цей вид кредиту серед клієнтів банку?

Які автомобілі частіше купуються за даною програмою: вітчизняні чи зарубіжні? М.К.: Автокредит за програмою державного субсидування дуже популярний серед клієнтів Банку. За даною програмою набувають як вітчизняні, так і зарубіжні автомобілі, виготовлені на території РФ, однак переважна більшість таки вітчизняних автомобілів марки LADA. На ринку автокредитування частка видач пільгових автокредитів постійно зростає, і в 2010 році обсяги зросли майже в 2 рази в порівнянні з 2009 роком.

За пільговою програмою була куплена кожна десята кредитна машина. «Занімаем.Ру»: Чи є можливість оформити кредит на автомобіль у салоні, не є партнером ОТП Банку? М.К.: Позичальник може придбати автомобіль в кредит за програмами кредитування ОТП Банку як у Офіційного дилера, так і в автосалоні, не є офіційними дилерами, але схваленим ОТП Банком. У випадках, якщо Автосалон не є Офіційним дилером і не був раніше схвалений Банком, Банк протягом 3-х робочих днів здійснює необхідну перевірку на підставі наданого автосалоні пакету документів.

У разі отримання схвалення Банку Позичальник може оформити кредит у вибраному Автосалоні. Додаткові комісії з Позичальника не стягуються. «Занімаем.Ру»: Які нецільові кредити ОТП Банку Ви могли б порадити потенційному позичальникові, якому на покупку автомобіля не вистачає невеликої суми? М.К.: Якщо Потенційному позичальникові не вистачає незначної суми для придбання вподобаного автомобіля, то ОТП Банк може запропонувати «Відмінний кредит готівкою».

В рамках цього кредитного пропозиції Позичальник може отримати суму до 100 000 рублів, пред'явивши лише паспорт РФ, а процентна ставка складе від 10,9% річних. Невеликі суми набагато зручніше брати готівкою в кредит, так як це займає мало часу і вимагає надання мінімального пакету документів. Соня Коркодінова, спеціально для «Занімаем.Ру» Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Автокредит без початкового внеску - де взяти автокредит без першого внеску Більшість з нас мріють про власний автомобіль, для когось це необхідність, для ... Більше

Банк Російський Стандарт оголосив про емісію кредитних карт Centurion з титану від American Express 1 червня 2012 10:09 ... Більше

30 фактів про кредитки (2 частина) Продовжуємо вас знайомити з цікавими фактами з ... Більше

Східний експрес банк і «дочка» РЖД відкрили в Москві ... Більше

Що заважає росіянам оформити кредитку? Кредитні карти для багатьох росіян досі залишаються недоступним фінансовим інструментом.Фахівцям CreditCardsOnline.ru вдалося з'ясувати основні причини, ... Більше

Популярне