Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Автокредити від Банку Агропромкредит програми умови можливості офіційного сайту


Автокредити від Банку "Агропромкредит": програми, умови, можливості офіційного сайту

Автокредити від Банку Агропромкредит програми умови можливості офіційного сайту

Заступник Голови Правління ВАТ КБ «Агропромкредит» Павло Ільїн розповідає читачам Занімаем.ру про умови та особливості автокредитних програм Банку.  Занімаем.ру: Павло Сергійович, здрастуйте! Хочеться почати з такого питання: формула вашого Банку «анкета + паспорт = автокредит за 1 день» ... як вона працює?

Павло Ільїн: Принцип її дії дуже простий: у момент подачі анкети-заяви на автокредит клієнт надає в Банк тільки російський паспорт, а вже на наступний робочий день дізнається про рішення Банку, і тільки якщо воно позитивне, він збирає решті пакет документів. Таким чином, Банк економить час клієнта, якому не доводиться оформляти зайві довідки у випадку відмови, а Банк встигає розглянути більшу кількість заявок.

Зараз ця схема діє в Банку за програмою «Автокредит» та «АВТОритет». Занімаем.ру: Як вам вдалося зробити отримання автокредиту таким швидким і зручним? Чи існують у ваших програм автокредитування інші переваги?

Павло Ільїн: Ми, перш за все, грунтувалися на довірі Банку до своїх клієнтів, більшість з яких, дійсно, згодом документарно підтверджують дані, заявлені в анкеті. Це дозволяє Банку при проведенні андеррайтингу та прийнятті попереднього позитивного рішення про видачу кредиту керуватися тільки анкетними даними і даними паспорта клієнта. Надалі при підтвердженні відомостей анкети клієнту залишається тільки підписати кредитний договір з Банком.

Занімаем.ру: Чи існують у ваших автокредитів інші переваги, крім простою і зручною процедури оформлення? Павло Ільїн: Звичайно.

Перш за все, це низький мінімальний початковий внесок - всього 15% від вартості автомобіля. Для клієнтів, які готові внести більше, в Банку діє спеціальна програма лояльності, за умовами якої чим більше буде перший внесок, тим нижче в підсумку вийде процентна ставка. За тарифними планами «Автокредит» та «АВТОритет» Банк також пропонує додаткові пільги по процентній ставці власникам зарплатних карток Банку і співробітникам компаній-партнерів Банку.

Не менш важливо й те, що незалежно від історії співпраці кредити на купівлю автомобіля в нашому Банку для всіх клієнтів оформляються без комісій за розгляд заявки, видачу коштів та ведення рахунку. Повне і часткове погашення можливе з першого місяця без штрафу. Занімаем.ру: Скільки програм автокредитування пропонує Банк «Агропромкредит», і в чому їх принципова відмінність?

Павло Ільїн: На сьогоднішній день в Банку діє три програми автокредитування. «Автокредит» - це класична кредитна програма, призначена для купівлі нового вітчизняного або іноземного автомобіля будь-якої марки в автосалонах-партнерах Банку, вона діє у всіх офісах і філіях Банку. Програма «АВТОритет» працює в офісах Сургутського і Тюменського філій, вона також дозволяє придбати автомобіль в салонах-партнерах. По обох програмах сума кредиту розраховується індивідуально і варіюється від 100 тис. до 3 млн рублів, максимальний термін кредиту складає 5 років. «Автоекспрес» - це нова кредитна програма, запущена у всіх офісах Банку тільки в цьому році. Сума кредиту по ній варіюється від 100 тис. до 1 млн рублів, максимальний термін кредитування також дорівнює п'яти рокам.

Ця кредитна програма дозволяє придбати нові легкові автомобілі вітчизняного або іноземного виробництва будь-якої марки в салонах офіційних дилерів. При оформленні кредиту клієнт також не сплачує жодних комісій. Занімаем.ру: Розкажіть, будь ласка, докладніше про цю нову програму. Як зустріли її ваші клієнти?

Павло Ільїн: Головна особливість програми «Автоекспрес» полягає в тому, що рішення Банку про видачу кредиту майбутній автовласник дізнається вже через три години з моменту подачі заявки, а для отримання кредиту достатньо всього двох документів - російського паспорта та водійського посвідчення. Надання додаткових документів, що підтверджують дохід і трудову зайнятість, дозволяє знизити розмір процентної ставки на 1-2 пункти. Таким чином, кредит за програмою «Автоекспрес» можна оформити за ставкою вже в 12,5% річних. Клієнти нашого Банку сприйняли програму «Автоекспрес» з великим інтересом, адже автокредити з експрес-оформленням традиційно користуються великим попитом, а наша програма відрізняється по-справжньому оптимальним співвідношенням швидкості розгляду заявки і величини процентної ставки.

Клієнти Сургутського і Тюменського філій по достоїнству оцінили також і додаток до програми - «Автоекспрес +». З його допомогою можна придбати нові легкові автомобілі марки KIA, Mitsubishi, Toyota, Honda, Lexus і Audi в автосалонах-партнерах на ще більш вигідних умовах: з мінімальною процентною ставкою в 11% річних. Сума кредиту по цій програмі варіюється від 100 тис. до 1,5 млн рублів.

Занімаем.ру: Я сподіваюся, інтерес до програми «Автоекспрес» буде тільки рости. Павло Сергійович, давайте звернемося до страхування придбаного автомобіля ... Чи є воно обов'язковою умовою отримання автокредиту в вашому Банку? Чи може позичальник самостійно вибрати страхову компанію? Павло Ільїн: Оскільки автомобіль, що купується виступає забезпеченням по кредиту, він підлягає обов'язковому страхуванню.

Оформити страховку клієнт вправі в будь-якій страховій компанії, що відповідає вимогам Банку.  Занімаем.ру: Серед інших вимог до позичальників у Банку «Агропромкредит» є досить цікаве - фактичне місцезнаходження або реєстрація позичальника в радіусі 40 км від офісу Банку. Чому було обрано саме цю відстань? Відмовите ви в отриманні кредиту позичальникові, який живе на відстані 42 км від офісу Банку?

Павло Ільїн: Висувати вимоги до місця реєстрації і фактичним місцем проживання позичальника - звична практика для банків. Це дозволяє кредитної організації максимально якісно та ефективно проводити андеррайтинг кредитної заявки і подальше обслуговування кредитного договору. Враховуючи особливості географії офісної мережі Банку, нами було обрано саме це відстань як найбільш оптимальне для якісної перевірки даних заявки, зниження кредитних ризиків Банку та збереження високого рівня якості кредитного портфеля.

Невеликі перевищення зазначеного значення допускаються за умови, що Банк має у своєму розпорядженні всією інформацією, необхідної для перевірки даного позичальника. Рішення в кожному конкретному випадку приймається Банком індивідуально. Занімаем.ру: Чи може клієнт Банку «Агропромкредит» залучити созаемщика для отримання автокредиту?

Павло Ільїн: Так, наші програми автокредитування передбачають можливість залучення солідарного позичальника. Це допомагає клієнту отримати схвалення Банку на більший кредитний ліміт, оскільки враховується сукупний дохід позичальника і созаемщика, а також це дозволяє придбати автомобіль навіть у разі відсутності у позичальника водійського посвідчення. Занімаем.ру: Чи надає офіційний сайт вашого банку можливість розрахувати вартість кредиту або заповнити заявку на кредит?

Павло Ільїн: Так, на сайті нашого Банку www.apkbank.ru можна розрахувати вартість кредиту та отримати попередній графік щомісячних платежів. Крім того, тут же на сайті клієнти можуть заповнити on-line заявку на отримання автокредиту. Занімаем.ру: Чи може клієнт Банку «Агропромкредит» погасити заборгованість по кредиту за допомогою банкоматів або інших віддалених способів обслуговування?

Павло Ільїн: У позичальників Банку є відразу декілька зручних способів для оплати автокредиту. Найпростіше - це внести необхідну суму в касу найближчого офісу Банку.

Поповнити рахунок готівкою можна через термінал «QIWI», систему CONTAC або через «Пошту Росії». Безготівково кошти можна перевести з рахунку в іншому банку або в бухгалтерії за місцем роботи. А ті клієнти, які крім автокредиту мають в нашому Банку інші рахунки або банківські карти, оцінять зручність і швидкість оплати кредиту в системі «Інтернет-Банк».  Занімаем.ру: Павло Сергійович, кредитуєте Чи ви на придбання старих автомобілів і комерційного транспорту?

Павло Ільїн: Придбати уживане авто або комерційний транспорт в нашому Банку дозволяють програми споживчого кредитування. У них широкий діапазон кредитного ліміту - від 10 тис. до 5 млн рублів, і гнучкі терміни кредитування - від 6 до 60 місяців. Причому, сума до 1 млн рублів видається Банком без поручителів і застави, а для отримання більшого кредиту клієнт може надати додаткове забезпечення - зобов'язання з погашення созаемщика, поручительство приватної особи або компанії або заставу в залежності від програми. Що стосується спеціалізованих програм автокредитування, то в майбутньому Банк планує запустити кредит на покупку уживаного авто.

Занімаем.ру: Дякую за розмову! Олена Кузнєцова, спеціально для Занімаем.ру Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Іпотечний кредит на таунхауси в банку Петрокоммерц 6 жовтня 2012 0:00 Банк Петрокоммерц ... Більше

Дебетова карта з нарахуванням відсотків: вибір банку і відсотки Відкрити карту з нарахуванням відсотків можна в будь-якому ... Більше

Отримати кредит готівкою, не маючи офіційної роботи, - легко і просто   Сьогодні ... Більше

Думки експертів Інтерв'ю з експертами Антон Павлов Абсолют Банк Олена Леванкова ОТП Банк ... Більше

АК БАРС, Агропромкредит і Уральський банк Ощадбанку Росії отримали високу ... Більше

Популярне