Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Автокредити Ощадбанку умови ставки спрощення процедури отримання


Автокредити "Ощадбанку": умови, ставки, спрощення процедури отримання

Автокредити Ощадбанку умови ставки спрощення процедури отримання

... Нагадує Ощадбанк і підтверджує цю тезу все більш вигідними пропозиціями по автокредитах. 2012 ... яким він стане для автовласників і мріють ними стати? На питання Занімаем.ру відповідає Наталя Алимова, директор управління роздрібного кредитування ВАТ «Ощадбанк Росії».

Занімаем.ру: Наталія Андріївна, у зв'язку з тим, що з 2012 року програма державної підтримки автокредитування більше не діє, багато позичальників думають, що інших вигідних пропозицій на ринку не залишилося. Наскільки обгрунтовані їхні сумніви? Як буде розвиватися ринок автокредитування в 2012 році?

Наталя Алимова: Ми очікуємо, що ринок автокредитування буде рости приблизно пропорційно зростанню продажів нових автомобілів. Період посткризового бурхливого зростання завершений, і це означає, що конкуренція між банками буде тільки посилюватися. Акцент буде зроблено, у першу чергу, на підвищення швидкості і якості обслуговування клієнтів.

Незважаючи на закриття державної програми із субсидування автокредитів, на ринку залишилося достатньо цікавих пропозицій безпосередньо від автовиробників в партнерстві з комерційними банками. Наприклад, в Ощадбанку діють спільні програми з Volkswagen, Skoda, Seat, Opel, Chevrolet, Kia, Hyundai і АВТОВАЗ, які припускають зниження кредитних ставок, а також знижки при купівлі автомобіля з використанням автокредиту Ощадбанку. Подробиці можна знайти на сайтах автовиробників і в офіційних дилерів цих марок.

Занімаем.ру: Які ще програми автокредитування Ощадбанк пропонує своїм клієнтам? Чи можливо з їх допомогою вигідно купити будь-який автомобіль, який побажаєш?

Наталя Алимова: Ми пропонуємо кредити на нові та вживані автомобілі будь-яких марок, включаючи вітчизняні та китайські. Можливість вибору і те, що в Ощадбанку відсутні будь комісії, пов'язані з одержанням або погашенням кредиту, немає вимоги по обов'язковому страхуванню життя, а також одні з найнижчих ставок на ринку, дозволяють сказати, що за допомогою автокредиту від Ощадбанку можна вигідно купити той автомобіль, який побажаєш.

Занімаем.ру: Наталія Андріївна, на яку максимальну суму може розраховувати позичальник? Чи можна включити в суму автокредиту вартість страховки? І які види страхування обов'язкові для отримання автокредиту від Ощадбанку?

Наталя Алимова: Максимальна сума кредиту складає 5 млн. рублів. У неї може бути включена вартість страховки КАСКО, ОСАГО, а також добровільне страхування життя позичальника. Обов'язковою умовою отримання автокредиту в Ощадбанку є тільки страхування застави (КАСКО).

Занімаем.ру: Чи можна витратити кошти автокредиту від Ощадбанку на придбання автомобіля «з рук»?

Наталя Алимова: Для цих цілей більше підходить споживчий кредит. Він видається без поручителів, гроші переводяться на рахунок - і далі можна оплачувати авто, як зручно.

Занімаем.ру: Які основні вимоги Ощадбанку до позичальника по автокредиту? І чи існують крім цих вимог якісь «привілеї», які спрощують отримання автокредиту?

Наталя Алимова: Взяти автокредит можна з 21 року за умови, що термін повернення наступає до досягнення позичальником 75 років, або 65 років - при оформленні кредиту без підтвердження доходу і зайнятості. Стаж роботи повинен становити не менше 6 місяців на поточному місці роботи і не менше 1 року загального стажу за останні 5 років. І, зрозуміло, громадянство РФ. Привілеї існують. Наприклад, якщо позичальник отримує зарплату на рахунок в Ощадбанку, то для оформлення кредиту потрібно пред'явити лише паспорт. Заява буде розглянута всього за дві години, і ставки будуть знижені.

Занімаем.ру: Ставки по автокредиту від Ощадбанку варіюються від 9,25 до 16,5 відсотків річних. Розкажіть, від чого вони залежать? Чи може потенційний позичальник Ощадбанку самостійно визначити, на яку ставку він може розраховувати?

Наталя Алимова: Ставки традиційно залежать від валюти кредиту, терміну кредиту і розміру початкового внеску. Також ставка залежить від марки автомобіля, який збирається придбати клієнт. Найпростіший спосіб дізнатися можливу ставку - зайти на інтернет-сторінку Ощадбанку - www.sberbank.ru/moscow/ru/person/credits/auto/autocredit/ - де вказані всі варіанти ставок, а також присутній зручний калькулятор, за допомогою якого можна зробити попередній розрахунок.

Занімаем.ру: В умовах по вашому автокредиту часто виникає поняття «хорошою» кредитної історії. Поясніть, будь ласка, як Ощадбанк підходить до її визначення.

Наталя Алимова: Під «хорошою кредитною історією» ми маємо на увазі, по-перше, наявність як мінімум одного кредитного договору в Ощадбанку (діючого або погашеного) з фактичною тривалістю понад шість місяців, а по-друге, відсутність прострочень в погашенні виданих раніше кредитів (або погашення з незначною кількістю прострочень з невеликою тривалістю затримки платежів - до п'яти днів). Ощадбанк аналізує кредитну історію за п'ять останніх років.

Занімаем.ру: Нещодавно Ощадбанк оголосив про спрощення процедури отримання автокредиту. Розкажіть, будь випадків воно стосується? Чи не пов'язано це спрощення з жорсткістю інших умов?

Наталя Алимова: Так, в лютому Ощадбанк скасував обов'язкове підтвердження доходу і зайнятості для отримання автокредитів. З цього моменту для отримання рішення за кредитною заявкою достатньо пред'явити паспорт і водійське посвідчення, або інший документ на вибір зі списку, який опублікований на сайті Ощадбанку. Термін розгляду заявки за такими кредитами скорочено до одного дня.

Важливо зауважити, що скорочення списку обов'язкових для отримання автокредиту документів ніяк не впливає на кредитну ставку: вона залишається на тому ж рівні, одному з найпривабливіших на ринку.

Автокредит без довідки про доходи можна оформити в тому випадку, якщо початковий внесок становить від 40% вартості автомобіля. Кредит надається тільки працюючим позичальникам у віці до 65 років за місцем постійної реєстрації.

Занімаем.ру: Видаєте Чи Ощадбанк кредити індивідуальним підприємцям і власникам бізнесу на придбання особистого автотранспорту?

Наталя Алимова: Обидві категорії громадян можуть отримати автокредит нарівні з іншими фізичними особами. Тим не менш, для індивідуальних підприємців існує спеціальний кредит «Бізнес-Авто», що дозволяє придбати транспортний засіб для використання у власному бізнесі.

Олена Кузнєцова, спеціально для Занімаем.ру

Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Газпромбанк в Оренбурзі подвелітогі маркетингової акції з кредитними картами 2 липня ... Більше

Сбербанк Росії в г Перм - відділення, адреси філій, кредити, послуги Ощадбанку На початку ... Більше

БАНК УРАЛСИБ дебютував в розміщенні іпотечних облігацій - процес успішно завершений 24 липня 2012 6:36 БАНК УРАЛСИБ дебютував в розміщенні іпотечних облігацій ... Більше

Експрес-кредит в магазині, як взяти кредит в магазині В останні кілька років практично у всіх магазинах (за винятком хіба що продуктових) пропонують оформити покупку ... Більше

Промсвязьбанк запустив "сердитих пташок" У Промсвязьбанк з'явилася карта моментального випуску Angry Card, випущена за мотивами популярної гри Angry Birds ("сердиті пташки").Гра є однією з ... Більше

Популярне