Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Автокредит від Росенергобанка умови ставки переваги


Автокредит від "Росенергобанка": умови, ставки, переваги

Автокредит для ІП автокредит для малого бізнесу

Заступник Голови Правління Росенергобанка Марк Шрайбер розповів Занімаем.ру про переваги програм автокредитування Росенергобанка і про те, чим автокредит вигідніше споживчого кредиту, витраченого на купівлю автомобіля.  Занімаем.ру: Марк Якович, розкажіть, який автомобіль можна дозволити собі за допомогою кредиту від Росенергобанка. Я маю на увазі і вік автомобіля, і максимальну суму кредиту.

Марк Шрайбер: У нас можна отримати автокредит на будь-який автомобіль - новий або старий (не старше 5 років), вітчизняного або іноземного виробництва. Максимальна сума кредиту - 2 100 000 рублів (70 000 доларів США або 50 000 євро), але не більше 85% від вартості автомобіля, зазначеної у договорі купівлі-продажу. Занімаем.ру: Росенергобанк стверджує, що можна отримати автокредит, маючи «невеликий початковий внесок і середній прибуток». Які вони в грошовому вираженні?

Марк Шрайбер: Початковий внесок дійсно невеликий: він становить всього 20% від вартості автомобіля. Розмір середнього доходу клієнта в грошовому вираженні залежить від суми запитуваного кредиту і розміру початкового внеску.

При цьому може враховуватися сукупний дохід сім'ї.  Занімаем.ру: Який термін кредитування найчастіше вибирають клієнти Росенергобанка? Марк Шрайбер: Найчастіше автокредит беруть на максимальний термін - 5 років, щоб зменшити щомісячні виплати, при цьому ми надаємо гнучкі умови по достроковому погашенню, відповідно, у клієнта є можливість в будь-який момент погасити кредит без комісії.

  Занімаем.ру: Які умови отримання автокредиту від Росенергбанка, з Вашої точки зору, є найбільш привабливими для позичальника? Марк Шрайбер: І процентна ставка - нижче середньої по ринку (від 11% в рублях і 8% у валюті), і можливість вибору розміру початкового внеску, і вже згадані умови дострокового погашення. Також ми кредитуємо на купівлю автомобіля в будь-якому салоні офіційного дилера і не прив'язані до якогось конкретного автосалону.

Це істотна перевага. Занімаем.ру: Поясніть, будь ласка, яким чином встановлюється процентна ставка по автокредиту. 

Марк Шрайбер: Відсоткова ставка залежить від терміну кредитування (чим більше термін, тим вища ставка) і розміру початкового внеску (тут навпаки - чим більше внесок, тим ставка привабливіше). На нашому сайті є докладна розбивка за значенням ставки, в залежності від цих параметрів.

Занімаем.ру: А реалізована чи на вашому сайті можливість оцінити свої шанси на видачу автокредиту за допомогою кредитного калькулятора? Марк Шрайбер: Так. Він дозволяє розрахувати всі умови кредитування, виходячи з тих параметрів, які клієнт введе в програму (розмір доходу, щомісячного платежу, початкового внеску і т.п.)

Занімаем.ру: Як в Росенергобанке організований процес видачі автокредиту, і скільки часу він займає?  Марк Шрайбер: Людина приходить у банк, до кредитного інспектора, приносить документи.

Документи стандартні, що підтверджують зайнятість позичальника і його дохід. Протягом двох-трьох днів клієнт отримує відповідь і, в разі позитивного рішення, приходить уже на підписання кредитного договору. На операцію він приносить страховий поліс КАСКО. Як бачите, отримати автокредит у нас нескладно, і займає це зовсім небагато часу.

Занімаем.ру: Багато потенційних позичальників часто задаються питанням: що краще - споживчий кредит або автокредит? Чому виникають такі сумніви, і як правильно прийняти рішення?

Марк Шрайбер: Автокредит в даному випадку вигідніше. Сумніви виникають, в основному, тому, що по автокредиту у банку в заставі перебуває паспорт транспортного засобу (ПТС), і банк в обов'язковому порядку вимагає страхування автомобіля. Тут немає нічого, що суперечить здоровій логіці: страхувати автомобіль в принципі краще, практичніше не тільки по ОСАГО, але і по КАСКО. Крім того, у разі втрати повної товарної вартості автомобіля або його угону банк забирає лише частина непогашеного боргу, а всю іншу частину суми переводить клієнтові, так що тут нічого боятися.

Що стосується ПТС, то це не така велика складність - привезти в банк ще один документ, який автовласникові в повсякденній життя не вимагається.  Занімаем.ру: Марк Якович, чи варто очікувати від Росенергобанка розробку програми, за якою можна буде взяти автокредит без первісного внеску? 

Марк Шрайбер: Ми по цьому шляху йти не хочемо. Ми вважаємо, що людина, яка приймає рішення про покупку автомобіля, робить це виважено, з усією відповідальністю, і має якусь накопичену суму для цих цілей. Олена Кузнєцова, спеціально для Занімаем.ру Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Кредит або лізинг, порівняння кредиту та лізингу, переваги Як відомо, в економічно розвинених країнах економіка побудована на розвитку малого та середнього бізнесу.На жаль, в ... Більше

Акції банків по кредитних картах в квітні На дворі крапель, а у нас квітневі акції банків по ... Більше

Хоум Кредит збільшив портфель кредитів на 37% 28 грудня 2012 0:00 ... Більше

Материнський капітал для вирішення житлового питання Як використовувати материнський капітал?Чи можливо частково погасити кредит коштами материнського капіталу?Останнім часом ці питання задають все більше сімей, які ... Більше

Банк Первомайський р Краснодар - кредити, послуги банку Про банк Закрите акціонерне товариство «Акціонерний банк« Первомайський »(Краснодар) зареєстровано ЦБ РФ 19.10.1990 ... Більше

Популярне