Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Автокредит від Росенергобанка умови ставки переваги


Автокредит від "Росенергобанка": умови, ставки, переваги

Автокредит для ІП автокредит для малого бізнесу

Заступник Голови Правління Росенергобанка Марк Шрайбер розповів Занімаем.ру про переваги програм автокредитування Росенергобанка і про те, чим автокредит вигідніше споживчого кредиту, витраченого на купівлю автомобіля.  Занімаем.ру: Марк Якович, розкажіть, який автомобіль можна дозволити собі за допомогою кредиту від Росенергобанка. Я маю на увазі і вік автомобіля, і максимальну суму кредиту.

Марк Шрайбер: У нас можна отримати автокредит на будь-який автомобіль - новий або старий (не старше 5 років), вітчизняного або іноземного виробництва. Максимальна сума кредиту - 2 100 000 рублів (70 000 доларів США або 50 000 євро), але не більше 85% від вартості автомобіля, зазначеної у договорі купівлі-продажу. Занімаем.ру: Росенергобанк стверджує, що можна отримати автокредит, маючи «невеликий початковий внесок і середній прибуток». Які вони в грошовому вираженні?

Марк Шрайбер: Початковий внесок дійсно невеликий: він становить всього 20% від вартості автомобіля. Розмір середнього доходу клієнта в грошовому вираженні залежить від суми запитуваного кредиту і розміру початкового внеску.

При цьому може враховуватися сукупний дохід сім'ї.  Занімаем.ру: Який термін кредитування найчастіше вибирають клієнти Росенергобанка? Марк Шрайбер: Найчастіше автокредит беруть на максимальний термін - 5 років, щоб зменшити щомісячні виплати, при цьому ми надаємо гнучкі умови по достроковому погашенню, відповідно, у клієнта є можливість в будь-який момент погасити кредит без комісії.

  Занімаем.ру: Які умови отримання автокредиту від Росенергбанка, з Вашої точки зору, є найбільш привабливими для позичальника? Марк Шрайбер: І процентна ставка - нижче середньої по ринку (від 11% в рублях і 8% у валюті), і можливість вибору розміру початкового внеску, і вже згадані умови дострокового погашення. Також ми кредитуємо на купівлю автомобіля в будь-якому салоні офіційного дилера і не прив'язані до якогось конкретного автосалону.

Це істотна перевага. Занімаем.ру: Поясніть, будь ласка, яким чином встановлюється процентна ставка по автокредиту. 

Марк Шрайбер: Відсоткова ставка залежить від терміну кредитування (чим більше термін, тим вища ставка) і розміру початкового внеску (тут навпаки - чим більше внесок, тим ставка привабливіше). На нашому сайті є докладна розбивка за значенням ставки, в залежності від цих параметрів.

Занімаем.ру: А реалізована чи на вашому сайті можливість оцінити свої шанси на видачу автокредиту за допомогою кредитного калькулятора? Марк Шрайбер: Так. Він дозволяє розрахувати всі умови кредитування, виходячи з тих параметрів, які клієнт введе в програму (розмір доходу, щомісячного платежу, початкового внеску і т.п.)

Занімаем.ру: Як в Росенергобанке організований процес видачі автокредиту, і скільки часу він займає?  Марк Шрайбер: Людина приходить у банк, до кредитного інспектора, приносить документи.

Документи стандартні, що підтверджують зайнятість позичальника і його дохід. Протягом двох-трьох днів клієнт отримує відповідь і, в разі позитивного рішення, приходить уже на підписання кредитного договору. На операцію він приносить страховий поліс КАСКО. Як бачите, отримати автокредит у нас нескладно, і займає це зовсім небагато часу.

Занімаем.ру: Багато потенційних позичальників часто задаються питанням: що краще - споживчий кредит або автокредит? Чому виникають такі сумніви, і як правильно прийняти рішення?

Марк Шрайбер: Автокредит в даному випадку вигідніше. Сумніви виникають, в основному, тому, що по автокредиту у банку в заставі перебуває паспорт транспортного засобу (ПТС), і банк в обов'язковому порядку вимагає страхування автомобіля. Тут немає нічого, що суперечить здоровій логіці: страхувати автомобіль в принципі краще, практичніше не тільки по ОСАГО, але і по КАСКО. Крім того, у разі втрати повної товарної вартості автомобіля або його угону банк забирає лише частина непогашеного боргу, а всю іншу частину суми переводить клієнтові, так що тут нічого боятися.

Що стосується ПТС, то це не така велика складність - привезти в банк ще один документ, який автовласникові в повсякденній життя не вимагається.  Занімаем.ру: Марк Якович, чи варто очікувати від Росенергобанка розробку програми, за якою можна буде взяти автокредит без первісного внеску? 

Марк Шрайбер: Ми по цьому шляху йти не хочемо. Ми вважаємо, що людина, яка приймає рішення про покупку автомобіля, робить це виважено, з усією відповідальністю, і має якусь накопичену суму для цих цілей. Олена Кузнєцова, спеціально для Занімаем.ру Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Східний експрес банк - Красноярський філія ВАТ «Східний експрес банк» утворений в ... Більше

Мобільність і незалежність в зарплатній картці ВТБ Інтернет став справжнім відкриттям для людства.Раніше, спілкування між людьми знаходяться на чималій відстані ... Більше

Онкольний кредит - кредит до запитання, переваги та особливості Практично всі організації, фірми, підприємці для розвитку свого бізнесу залучають позикові кошти кредитних організацій.Банки ... Більше

Типові умови отримання іпотеки та оформлення іпотечного кредиту Прийшов час розповісти про найбільш поширені (можна сказати типових) умовах надання іпотечних ... Більше

МОСОБЛБАНК в Кузбасі готовий давати іпотеку на житло в стадії будівництва 10 ... Більше

Популярне