Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Автокредит в КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу


Автокредит в КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу

Автокредит в КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу

КРЕДИТ ЄВРОПА БАНК входить у десятку лідерів ринку автокредитування: за обсягом виданих автокредитів банк займає 8-е місце (за даними на 1 жовтня 2010 року). Про особливості отримання автокредиту, про те, які знадобляться документи і як погасити борг по кредиту, розповідає Наталя Кончакова, начальник Департаменту Автокредитування КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу. «Занімаем.Ру»: Клієнти КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу можуть оформити як експрес кредит, так і класичний кредит на автомобіль.

У чому їх головні відмінності? Н.К.: Клієнтом Банку може виступати як фізична особа, так і індивідуальний підприємець. В рамках партнерської програми автолюбителі можуть оформити класичний і Автоекспрес кредит.

За програмою експрес кредитування можливо подати заявку, надавши всього 2 документи - паспорт і водійське посвідчення, отримати рішення протягом 30 хвилин з можливістю надалі оформити кредит протягом 30 днів. За програмою класичного кредитування необхідно подати на розгляд повний пакет документів - паспорт громадянина РФ, водійське посвідчення, завірену трудову книжку і довідку про доходи, отримати рішення по кредиту протягом 1 дня і оформити кредит у будь-який час протягом 90 днів. «Занімаем.Ру»: Чи існує можливість оформити кредит на автомобіль у салоні, не є партнером КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу? Н.К.: Так, безумовно, КРЕДИТ ЄВРОПА БАНК надає подібну послугу.

Клієнт може вибрати автомобіль в будь-якому автосалоні і не залежати від тих банків і кредитних програм, які присутні в ньому. Найголовніше - визначитися з вибором автомобіля. Після цього клієнт звертається в Банк для оформлення заявки на кредит, а КРЕДИТ ЄВРОПА БАНК розглядає заявку, не стягуючи ніяких комісій.

«Занімаем.Ру»: Які автомобілі частіше купуються за програмою державного субсидування: вітчизняні чи зарубіжні? Н.К.: Програма державного субсидування користується популярністю у наших клієнтів, в основному, купують вітчизняні автомобілі. «Занімаем.Ру»: У січні 2012 року ваш банк і ТОВ «Комерційні автомобілі - Група ГАЗ» запустили спільну програму з кредитування.

У чому суть даної програми? Н.К.: Спільна програма КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу та Групи ГАЗ поширюється на среднетонажние автомобілі марок ГАЗ 3307, ГАЗ 3308, ГАЗ 3309, ГАЗ 3310 вантажопідйомністю до 8000 кг. Суть програми полягає в тому, що офіційним дилером «ГАЗ» субсидується роздрібна ціна автомобіля, придбаного в рамках даної програми, що робить витрати клієнта порівнянними з витратами на кредит.

Крім цього КРЕДИТ ЄВРОПА БАНК пропонує спеціальну кредитну програму для покупок будь-якого автомобіля «Групи ГАЗ». «Занімаем.Ру»: Припустимо, до вас в банк звертається індивідуальний підприємець, бажаючий оформити автокредит на покупку мініавтобуса. Які вимоги до нього будуть пред'явлені? Н.К.: Для отримання кредиту в КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу Індивідуальний підприємець повинен: 1. бути зареєстрований як індивідуальний підприємець і здійснювати свою діяльність не менше 1 року; 2. надати наступний пакет документів: • паспорт громадянина РФ; водійське посвідчення (у разі відсутності - один з наступних документів: закордонний паспорт, ІНН, картка Пенсійного Фонду РФ, а також водійське посвідчення близького родича); свідоцтво про державну реєстрацію фізичної особи як індивідуального підприємця , свідоцтво про постановку на податковий облік фізичної особи за місцем проживання в Російській Федерації. Для отримання кредиту за програмою Класичного автокредитування потрібно додатково надати податкову декларацію за останній звітний період.

«Занімаем.Ру»: Яким чином відбувається погашення боргу по автокредиту? Н.К.: КРЕДИТ ЄВРОПА БАНК піклується про зручність своїх клієнтів і пропонує погашати заборгованість по кредитах будь-яким з наступних способів: в електронних терміналах платіжних систем Елекснет, Плат-Форма, QIWI; у відділеннях Пошти Росії; у будь-якому відділенні КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу (багато відділення розташовані в крупних торгових центрах і працюють 7 днів на тиждень, тому даний спосіб погашення кредиту є зручним для наших клієнтів); вносячи кошти в банкоматах з функцією прийому готівки КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу; в інших банках за допомогою грошового переказу. Соня Коркодінова, спеціально для «Занімаем.Ру» Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Каталог банків Всі банки АБВГДЕЕЖЗІДоЛМНПроПРЗТУФХЦЧШЩЕЮЯ 0123456789ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ Банки 1 - 14 з 114 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 | кінець Банк ... Більше

ЮніКредит Банк підвів підсумки діяльності у 2 кварталі 2012 ЮніКредит Банк показав гарні ... Більше

У 2012 році Агропромкредит зробив автокредитування одним зі своїх пріоритетів 9 квітня 2012 13:33 Агропромкредит ... Більше

"Яндекс.Деньги" дозволили переводити кошти в європейські банки Платіжна система "Яндекс.Гроші" дозволила здійснювати виведення коштів на рахунки більшості європейських банків.Причому виводити кошти можна не лише на ... Більше

Штрафи за кредитами юридичних осіб, пені та шртафи по кредиту Кредитування ... Більше

Популярне