Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Автокредит або потреб кредитування


Автокредит або "потреб" кредитування?

Автокредит або потреб кредитування

Майже кожен другий житель Росії їздить на особистому автомобілі. Якщо у деяких росіян є по декілька авто, то в інших - є тільки бажання і далекі плани на покупку машини.

Сьогодні для придбання автомобіля класу "економ", тобто уживаної або нової машини, потрібно від 200 до 600 тисяч рублів. Де взяти такі кошти? Оптимальне рішення - оформити кредит.

Проте багато жителів країни до цих пір вважають за краще оплачувати навіть такі покупки готівкою, оскільки з недовірою ставляться до автокредитування. Як зазначив керівник департаменту продажів салону "Юні Моторс" Андрій Єршов, приблизно дві третини автомобілів покупці купують за свої гроші, і лише третина з них оформляють для цих цілей кредит у банку.

Примітно те, що тенденція до покупок автомобілів у кредит все ж зростає. Росіяни поступово перестають боятися брати автокредити, оскільки практично нічим не ризикують, навіть при втраті роботи і джерела доходів. Куплений ними автомобіль оформлюється банком в заставу - його просто заберуть і проведуть розрахунок.

Як тільки фінансовий стан позичальника стабілізується, він може знову спробувати стати власником авто.

Який кредит вибрати?

Це найскладніше питання при оформленні кредиту на автомобіль. Варіанти - споживчий або автокредит. Як правило, по автокредиту встановлена найбільш вигідна відсоткова ставка, ніж за споживчим кредитом.

Обумовлено це тим, що автокредит є цільовим кредитом, який забезпечується заставою. У той час як "потреб" нічим не забезпечений. При цьому автомобіль страхується від ризику викрадення і всіляких пошкоджень.

У російських банках процентна ставка за споживчим кредитом в середньому починається від 18% річних, по автокредитах - від 13%, в залежності від початкового внеску на автомобіль. Також спостерігається тенденція до зниження початкового внеску. Якщо раніше банки вимагали 30-40% від первісної вартості, то тепер деякі з них задовольняються внеском від 15% (наприклад, у ВТБ24).

Оформити автокредит може, як правило, будь-який громадянин РФ у віці від 25 років, має постійне місце роботи і "білу" зарплату. Автокредит видається строком від 3 до 5 років, при цьому позичальникові нічого не заважає погасити його достроково. При купівлі вживаного автомобіля рекомендується також перевірити його по базі заставних автомобілів.

Підсумувавши вищесказане - нюанси при виборі того чи іншого кредиту, як і при виборі банку, є. Тому перед подачею заявки необхідно порівняти умови кредитування (розміри процентних ставок, щомісячних платежів, суми підсумкових переплат) і прикинути свої матеріальні можливості, щоб уникнути негативних наслідків від невиплат. Джерело: CreditCardsOnline.ru

Теги: кредит готівкою
Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Антиколекторські послуги - вартість антиколектора Перш ніж говорити про антиколектори, ... Більше

Квартира в Москві за покупки по кредитній карті! У банку Російський Стандарт 9 квітня стартувала акція "Призи твоєї мрії", яка триватиме до 31 травня 2012 ... Більше

Банк Синергія г Саратов - кредити, послуги банку Про банк Банк «Синергія» був заснований в м. Саратов в ... Більше

Альфа-Банк в Санкт-Петербурзі «Альфа-Банк» був заснований в 1990 році і являє собою універсальну ... Більше

«Ренесанс Кредит»: мінімум документів для кредиту готівкою «Ренесанс Кредит» входить до ТОП-100 найбільших російських банків, будучи одним з лідерів споживчого кредитування.Олег ... Більше

Популярне