Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Автокредит або потреб кредитування


Автокредит або "потреб" кредитування?

Автокредит або потреб кредитування

Майже кожен другий житель Росії їздить на особистому автомобілі. Якщо у деяких росіян є по декілька авто, то в інших - є тільки бажання і далекі плани на покупку машини.

Сьогодні для придбання автомобіля класу "економ", тобто уживаної або нової машини, потрібно від 200 до 600 тисяч рублів. Де взяти такі кошти? Оптимальне рішення - оформити кредит.

Проте багато жителів країни до цих пір вважають за краще оплачувати навіть такі покупки готівкою, оскільки з недовірою ставляться до автокредитування. Як зазначив керівник департаменту продажів салону "Юні Моторс" Андрій Єршов, приблизно дві третини автомобілів покупці купують за свої гроші, і лише третина з них оформляють для цих цілей кредит у банку.

Примітно те, що тенденція до покупок автомобілів у кредит все ж зростає. Росіяни поступово перестають боятися брати автокредити, оскільки практично нічим не ризикують, навіть при втраті роботи і джерела доходів. Куплений ними автомобіль оформлюється банком в заставу - його просто заберуть і проведуть розрахунок.

Як тільки фінансовий стан позичальника стабілізується, він може знову спробувати стати власником авто.

Який кредит вибрати?

Це найскладніше питання при оформленні кредиту на автомобіль. Варіанти - споживчий або автокредит. Як правило, по автокредиту встановлена найбільш вигідна відсоткова ставка, ніж за споживчим кредитом.

Обумовлено це тим, що автокредит є цільовим кредитом, який забезпечується заставою. У той час як "потреб" нічим не забезпечений. При цьому автомобіль страхується від ризику викрадення і всіляких пошкоджень.

У російських банках процентна ставка за споживчим кредитом в середньому починається від 18% річних, по автокредитах - від 13%, в залежності від початкового внеску на автомобіль. Також спостерігається тенденція до зниження початкового внеску. Якщо раніше банки вимагали 30-40% від первісної вартості, то тепер деякі з них задовольняються внеском від 15% (наприклад, у ВТБ24).

Оформити автокредит може, як правило, будь-який громадянин РФ у віці від 25 років, має постійне місце роботи і "білу" зарплату. Автокредит видається строком від 3 до 5 років, при цьому позичальникові нічого не заважає погасити його достроково. При купівлі вживаного автомобіля рекомендується також перевірити його по базі заставних автомобілів.

Підсумувавши вищесказане - нюанси при виборі того чи іншого кредиту, як і при виборі банку, є. Тому перед подачею заявки необхідно порівняти умови кредитування (розміри процентних ставок, щомісячних платежів, суми підсумкових переплат) і прикинути свої матеріальні можливості, щоб уникнути негативних наслідків від невиплат. Джерело: CreditCardsOnline.ru

Теги: кредит готівкою
Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

ОТП Банк змінив вікові обмеження для нецільового кредиту ОТП Банк змінив вимоги гранично допустимого віку позичальника для оформлення нецільового кредиту.У зв'язку з тим, ... Більше

Нову кредитну картку «U-Grace» надає банк Юніаструм 3 жовтня 2012 0:00 Юніаструм Банк почав надавати ... Більше

Банкрутство чи реструктуризація кредиту?Як бути? Сурен Айрапетян: реструктуризація кредиту - хороший рекламний хід, ніж реальний банківський продукт Сьогодні багато підприємств стикаються зі складними умовами фінансування ... Більше

Іпотечний кредит Ощадбанку - ставки, умови отримання кредиту на готове житло У матеріалах Занімаем.ру ми часто зупиняємося на ... Більше

У 2012 році Агропромкредит зробив автокредитування одним зі своїх пріоритетів 9 квітня 2012 13:33 Агропромкредит ... Більше

Популярне