Главная » Поради експертів перш ніж узяти кредит » Акції банків за кредитними картками у вересні


Акції банків за кредитними картками у вересні

Акції банків по кредитних картах в квітні

У банках почався оксамитовий сезон знижок і спеціальних пропозицій!

Райффайзенбанк спільно з платіжною системою Visa проводить осінню акцію для власників карток категорій Gold і Platinum - "Зустрічаємо грошима!". Акція триватиме до 20 жовтня 2012 Учасники, що зробили покупки по карті за кордоном на максимальну суму, зможуть повернути частину витрачених грошей назад на рахунок. Перші 75 власників карток, розплатитися карткою на суму понад 100 000 рублів, отримають назад на рахунок 10% від суми.

Перші 100 чоловік, що використали по карті найбільшу суму в інтервалі від 40 000 до 100 000 рублів, отримають 4%. Для прийняття участі потрібна реєстрація.

Росгосстрах БАНК пропонує виграти подорож мрії. 1 вересня в банці стартувала акція "справдешній відпочинок разом з Visa і Роснефть!". Акція проводиться до 30 вересня.

За оплату покупок на АЗК Роснефть карткою Visa Росгосстрах БАНКу учасники отримають гарантований приз (автомобільний ароматизатор) за кожну покупку, а також можливість виграти 1 з 8 туристичних сертифікатів.

Для участі у розіграші достатньо сплатити карткою покупки на суму не менше 1000 руб. - В Москві і Московській області; не менше 700 руб. - У Санкт-Петербурзі, Ленінградській області, Липецької, Воронезької, Тверській, Ростовської та Смоленської областях, в Краснодарському краї.

Промсвязьбанк дарує автомобіль за покупки. До 30 вересня, здійснюючи покупки по карті банку, власник картки отримує шанс стати власником нового автомобіля. Для участі в акції необхідно здійснити мінімум 10 покупок на суму не менше 990 руб. кожна.

Брати участь можуть ті власники карток, яким виповнилося 18 років.

У власників карт Visa Банку "Інтеркоммерц" з'явилася можливість придбати квитки авіакомпанії Czech Airlines зі знижкою 15% в бізнес-клас і 10% в економ-клас в період бронювання з 20 серпня по 20 вересня 2012. Знижка поширюється на вильоти з 16 липня по 20 грудня та з 15 січня по 30 березня 2013.

Власники кредитних карток банку Російський Стандарт, термін дії яких закінчується влітку 2017 року, можуть отримати в подарунок мобільний телефон. Для цього достатньо зробити покупку або зняти готівку в банкоматі на суму від 200 руб. в період з 1 серпня по 29 вересня 2012 року. Телефон можна отримати в центрі видачі призів.

При зверненні необхідно мати на руках паспорт громадянина РФ, чек на покупку, кредитну картку банку Російський Стандарт.

Варто поквапитися - кількість призів обмежена!

З 15 травня по 31 грудня Російський Стандарт також пропонує своїм клієнтам можливість знімати готівку в банкоматах МДМ Банку за тими ж тарифами, що і в банкоматах Російського Стандарту.

З 15 серпня по 15 вересня 2012 Сітібанк проводить акцію, в рамках якої клієнти можуть отримати додатково милі по картах Аерофлот-Сітібанк і Miles & More, Селект по картах Сіті Селект, а також 5% від витраченої суми назад на рахунок за покупки по картах Citibank MasterCard, МТС-Сітібанк, Стокманн-Сіті, Cash-Back, Neste Oil і Мегафон-Сітібанк. Для участі в акції необхідно сплатити карткою покупки за кордоном на загальну суму не менше 30 000 руб.

Нагадаємо, що до 31 грудня власники карток MasterCard і Maestro банків-учасників програми "MasterCard Плюс" можуть скористатися знижками від 10 до 20% в магазинах парфумерії та косметики, в спортивних магазинах, в ресторанах і кінотеатрах. Джерело: CreditCardsOnline.ru

Теги: кредитні карти
Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Оформлення кредитної карти онлайн Банки широко рекламують свої послуги через радіо, телебачення і, звичайно, інтернет.На просторах глобальної павутини можна знайти будь-яку інформацію, оформити будь-яку ... Більше

Ощадбанк Москви - адреси відділень, філії, телефони Ощадбанку в г Москва Ощадбанк Москви можна по праву ... Більше

Банк Уралсиб - кредити комерційного банку Uralsib Про банк Свою історію банк «Уралсиб» веде з 1993 року.Створений він був в Башкортостані і спочатку ... Більше

ВАТ АКБ Росбанк - кредити, іпотека, вклади, огляд банку Акціонерний комерційний банк «Росбанк» внесений Центральним банком РФ в КГР 02.03.1993.Спочатку банк був заснований під ім'ям ... Більше

Кредити «Азіатсько-Тихоокеанського Банку»: з малого бізнесу у великій Євген Аксенов, Голова правління «Азіатсько-Тихоокеанського Банку» (ВАТ), що входить за ... Більше

Популярне