Главная » Ощадбанк. Кредити юридичним і фізичним особам. Умови, процентні ставки » Волзький соціальний банк г Самара - кредити послуги банку


Волзький соціальний банк г Самара - кредити, послуги банку

Ощадбанк Росії - Краснодар - телефони послуги - кредити депозити

Про банк

Товариство з обмеженою відповідальністю "Комерційний Волзький соціальний банк" отримав ліцензію на здійснення банківських операцій 21.07.1993, і перший час надавав послуги розрахунково-касового обслуговування суб'єктам малого та середнього бізнесу, а так само надавав повний пакет банківських операцій для фізичних осіб. На сьогоднішній момент статутний капітал становить 188 950 000 рублів, що дозволяє здійснювати широку банківську діяльність в усіх напрямках.

Волзький соціальний банк надає іпотечні кредити, кредити на побутові витрати, приймає вклади від населення, здійснює валютні операції, і інтегрується з міжнародними платіжними системами. За підсумками за 2008 рік чистий прибуток Волзького соціального банку Самари склала 7009 тисяч рублів. Варто додати, що сукупний відсотковий дохід від кредитних операцій склав 166 205 тисяч рублів.

Станом на 1 жовтня 2009 нерозподілений прибуток склав 9148 тисяч рублів, що говорить про динамічне зростання банку і хороших перспективах для подальшого зростання. За сумами на депозитах фізичних осіб Комерційний Волзький соціальний банк займає 346 місце в Росії, а за сумою активів - 495 місце, увійшовши в п'ятисотку найсильніших банків Росії. Обсяг власних коштів становить більше 270 мільйонів рублів.

Банк входить в систему державного страхування вкладів, що підсилює думку про стабільність банку. C початку 1999 року Волзький соціальний банк є членом Асоціації Російських Банків і бере участь в багатьох некомерційних проектах. У перспективі на 2010 рік розширення сфери послуг, що надаються, збільшення числа банкоматів, інтеграція з електронними системами платежів.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Страхування кредитів банку - споживчий кредит, іпотека, страхування життя ... Більше

Стильна карта «Космополітен» від Альфа банку - спеціально для жінок Навіть банківські організації виявилися не в силах утриматися від тенденцій ... Більше

З 1 по 31 серпня Райффайзенбанк оформляє іпотеку під знижену на ... Більше

Кредитна карта Росбанка - відгук про кредитці, процентні ставки, умови Кредитна карта ... Більше

Сбербанк Росії в г Самара - робота відділень, адреси філій, кредити, послуги У 1855 році, ... Більше

Популярне