Главная » Ощадбанк. Кредити юридичним і фізичним особам. Умови, процентні ставки » Сбербанк Росії в г Челябінськ - робота відділень адреси філій кредити депозити послуги


Сбербанк Росії в г Челябінськ - робота відділень, адреси філій, кредити, депозити, послуги

У банку ТРАСТ запроваджено новий підхід до оцінки кредитних заявок

Ощадбанк в Челябінську є найбільшою банківською структурою, що входить до складу Уральського банку Ощадбанку Росії, історія якого почалася ще на початку двадцятого століття - в 1923 році, коли стали здійснювати свою діяльність перші п'ять державних ощадних кас. У 1934 році в Челябінську розташовується Центральна ощадна каса. З кожним роком Ощадбанк в Челябінську займав все більш міцні позиції і розширював свою філіальну мережу, постійно відкривалися додаткові ощадні каси. Вже в шістдесяті роки двадцятого століття в Челябінській області діяти сорок центральних ощадних кас, що розташовувалися в містах, і більше двохсот додаткових, що знаходяться в регіонах. В кінці дев'яностих років минулого сторіччя, незважаючи на кризу в країні, Ощадбанк в Челябінській області, як і раніше залишався провідним і стабільним фінансовим закладом на ринку банківських послуг.

В даний час в Челябінській області успішно функціонує двадцять чотири відділення Ощадбанку, сто вісімдесят три додаткових офісу і сто п'ятнадцять операційних кас .. Сьогодні Ощадбанк в Челябінську надає широкий перелік послуг як фізичним, так і юридичним особам, постійно вдосконалюючи і покращуючи якість своєї роботи. На даний момент Ощадбанк є універсальною кредитно-фінансовою установою, що пропонує безліч різних програм кредитування: іпотечне, автокредитування, кредити для малого та великого бізнесу та інші, активно ведеться робота з вкладами. Діяльність Ощадбанку Челябінська орієнтована, в першу чергу, на роботу з населенням.

Як і багато років тому, так і зараз, Ощадбанк в Челябінську займається зміцненням своїх позицій на фінансовому ринку, тому одним з головних принципів Ощадбанку є відкритість і активна взаємодія з різними зацікавленими організаціями і структурами державної влади та ін Виходячи з економічної ситуації та інтересів клієнтів , Ощадбанком в Челябінську регулярно впроваджуються нові послуги і розвиваються вже існуючі. Головний офіс Ощадбанку в Челябінській області розташовується за адресою: 454048, місто Челябінськ, вулиця Ентузіастів, 9 «а».

Зв'язатися з центральним офісом челябінського Ощадбанку і отримати потрібну інформацію можна за телефонами: • (351) 267-15-13; • (351) 267-15-19; • (351) 267-14-52. Сбербанк Росії в сусідніх регіонах: Ощадбанк в Єкатеринбурзі Ощадбанк Пермі Ощадбанк Іжевська Сбербанк Росії в Казані

   

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Як здійснюється оплата комунальних послуг банківською картою На початку другої половини ... Більше

За допомогою БИСТРОкредіта від Банку Москви можна оплачувати КАСКО 20 серпня 2012 15:54 Спільну ... Більше

Мій Банк.Іпотека пропонує своїм клієнтам новий споживчий кредит - до 52 ... Більше

У сукупному кредитному портфелі російських банків 15% - прострочена заборгованість 15 липня 2012 22:34 15% ... Більше

Антикризові заходи уряду РФ, програма заходів Починаючи з вересня 2008 року, Урядом ... Більше

Популярне