Ощадбанк почав розсилку кредитних карт поштою

Ощадбанк почав розсилку кредитних карт поштою

Ощадбанк Росії почав розсилати кредитні карти поштою, повідомляє газета "Известия". Одержувачами листів вже стали 150 тисяч зарплатних клієнтів, які не мають кредитної історії.

Розсилка кредитних карт почалася в липні поточного року. Поки пропозиція дійсна тільки для жителів Москви. При наявності попиту банк має намір запустити розсилку "листів щастя" по всій країні.

Якщо сьогодні в Москві здебільшого розсилаються преміальні картки, то в регіонах Ощадбанк планує поширювати "класичні" кредитки (Standard, Classic).

Картковий кредит пропонується за ставкою 17.9% річних. По карті діє пільговий період до 50 днів. За перший рік обслуговування карти комісія не стягується.

Для активації кредитки клієнту необхідно підійти у відділення Ощадбанку з паспортом. Кредитний ліміт встановлюється індивідуально. Не "поштовим" клієнтам, кредитна карта видається за ставкою 24-25% річних.

Як пояснила директор департаменту розвитку відносин з клієнтами і вторинних продажів Ощадбанку Ольга Бахтіна, низька ставка по карті цілком виправдана, оскільки "зарплатники", що не мають інших кредитів є не надто ризикованими клієнтами.

Перші чутки про намір банку запустити розсилку карт поштою з'явилися навесні 2012. Планувалося, що розсилатися будуть тільки карти рівня Standard / Classic, а для їх активації достатньо буде скористатися послугами банкомата.

Ощадбанк же поспішив ввести програму розсилки, щоб встигнути до прийняття закону "Про споживчий кредит", що розробляється Міністерством фінансів. Відомство мало намір заборонити розсилку кредитних карток громадянам, які не давали на це своєї письмової згоди. У березні поточного року проект закону, що включає таке положення, був опублікований на сайті Мінфіну.

За словами Ольги Бахтіної, заборона Міністерства не торкнеться Ощадбанку, оскільки карти, яка розсилатиметься поштою, по суті, являють собою шматок пластика - кредитками вони стають тільки за бажанням клієнта. Вона також зазначила, що для активації карти вимагається відвідування банку.

Директор департаменту банківських карт Стройкредіт банку Володимир Таріко також вважає, що при такому сценарії закон не порушується.

При всій зручності розсилки карт поштою, передбачається, що рівень прострочення за кредитками Ощадбанку почне різко зростати. Джерело: CreditCardsOnline.ru

Теги: кредитні карти
Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Асоціація російських банків веде переговори з Верховним судом про можливість продажу прострочених кредитів колекторським агентствам 26 червня 2012 9:36 ... Більше

Райффайзен Банк - кредити банку Raiffeisen Bank Про банк Райффайзен Банк веде свою історію з середини 19 століття.Основоположник Групи - Фрідріх ... Більше

Банк "Відродження" випустив карти для олімпійців 15 вересня чемпіони, призери, учасники та тренери олімпійських та ... Більше

НОМОС-БАНК вводить онлайн-переклади Для клієнтів НОМОС-БАНКу стали доступні онлайн-переклади з однієї картки ... Більше

Банк Синергія г Саратов - кредити, послуги банку Про банк Банк «Синергія» був заснований в м. Саратов в ... Більше

Популярне