«КУБАНЬБАНК» 19 років на службі Кубані

Смоленський банк розширив географію присутності до Ярославської області

1 жовтня 2009 0:00

1 жовтня 2009 Кубаньбанку виповнюється 19 років. За роки свого існування банк не раз міняв профіль діяльності, склад акціонерів та місце розташування, але одне завжди залишалося незмінним - любов до своїх клієнтів і турбота про них. У 19 років людина - це вже цілком сформована особистість.

Для банку ж 19 років - це солідний вік, що свідчить про його надійність та спроможність виживати в будь-яких умовах.

Починаючи двадцятий рік свого існування, ми твердо стоїмо на ногах і дивимося у майбутнє, не забуваючи при цьому важкий досвід і позитивні уроки минулих років. Майже два десятиліття наш банк надає свої послуги жителям Краснодара і Краснодарського краю. За цей час він встиг стати для Кубанцев рідним.

А для банку в свою чергу кожен клієнт є особливим і коханим. Зараз Кубаньбанк постійно розширює спектр пропонованих послуг, що дозволяє йому йти в ногу з часом. Ми стежимо за змінами економічної та політичної ситуації в країні, постійно впроваджуємо технічні нововведення.

Це допомагає нам зробити обслуговування більш оперативним.

На День народження людині прийнято дарувати подарунки. Для Кубаньбанка найкращий подарунок - це благополуччя і процвітання наших клієнтів. ВАТ АБ «КУБАНЬБАНК» - регіональний універсальний російський банк з іноземним капіталом, що спеціалізується на роботі з малим та середнім бізнесом і приватними клієнтами.

Банк надає широкий спектр банківських послуг високої якості, зручний в роботі як для корпоративних, так для приватних клієнтів.

З 1990 року ВАТ АБ "КУБАНЬБАНК" є членом Асоціації регіональних банків Росії. Ми будемо раді бачити Вас в нашому Банку. Офіси Кубаньбанка розташовані за наступними адресами: Місто Краснодар, вулиця Уральська, 97.

Тел. 8 (861) 232-85-31 Місто Курганинск, вулиця Матросова, 197. Тел.

8 (86147) 3-10-53, 3-21-95 Режим роботи «КУБАНЬБАНКА» з 09-00 до 18-00.

  Додаткову інформацію можна отримати в довідковій службі банку за Тел. 8-800-555-0-772 (дзвінок безкоштовний) і на сайті КУБАНЬБАНКА www.kubanbank.ru Джерело: прес-служба «КУБАНЬБАНКА»


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Застави в російських банках, закладене майно, торги У відносини банків і позичальників насправді бере участь ще один агент, який не завжди демонструє ... Більше

Смоленський Банк про підсумки року, що минає Смоленський Банк і «Занімаем.Ру» підводять підсумки 2010 року.На запитання порталу відповідає керуючий Московським філією Смоленського Банку Павло Шитов. ... Більше

Безвідсоткову позику: видача, погашення, договір Як відомо, вся система кредитування «лежить на трьох китах»: терміновість, зворотність і платність.Зважаючи ... Більше

За деякими кредитами Східного експрес банку ліміт виріс до 1 млн 23 серпня 2012 13:36 Східний експрес банк збільшив для клієнтів - фізичних осіб ... Більше

Банк УРАЛЛІГА г Челябінськ - кредити, послуги банку Про банк Закрите ... Більше

Популярне