«КУБАНЬБАНК» 19 років на службі Кубані

Смоленський банк розширив географію присутності до Ярославської області

1 жовтня 2009 0:00

1 жовтня 2009 Кубаньбанку виповнюється 19 років. За роки свого існування банк не раз міняв профіль діяльності, склад акціонерів та місце розташування, але одне завжди залишалося незмінним - любов до своїх клієнтів і турбота про них. У 19 років людина - це вже цілком сформована особистість.

Для банку ж 19 років - це солідний вік, що свідчить про його надійність та спроможність виживати в будь-яких умовах.

Починаючи двадцятий рік свого існування, ми твердо стоїмо на ногах і дивимося у майбутнє, не забуваючи при цьому важкий досвід і позитивні уроки минулих років. Майже два десятиліття наш банк надає свої послуги жителям Краснодара і Краснодарського краю. За цей час він встиг стати для Кубанцев рідним.

А для банку в свою чергу кожен клієнт є особливим і коханим. Зараз Кубаньбанк постійно розширює спектр пропонованих послуг, що дозволяє йому йти в ногу з часом. Ми стежимо за змінами економічної та політичної ситуації в країні, постійно впроваджуємо технічні нововведення.

Це допомагає нам зробити обслуговування більш оперативним.

На День народження людині прийнято дарувати подарунки. Для Кубаньбанка найкращий подарунок - це благополуччя і процвітання наших клієнтів. ВАТ АБ «КУБАНЬБАНК» - регіональний універсальний російський банк з іноземним капіталом, що спеціалізується на роботі з малим та середнім бізнесом і приватними клієнтами.

Банк надає широкий спектр банківських послуг високої якості, зручний в роботі як для корпоративних, так для приватних клієнтів.

З 1990 року ВАТ АБ "КУБАНЬБАНК" є членом Асоціації регіональних банків Росії. Ми будемо раді бачити Вас в нашому Банку. Офіси Кубаньбанка розташовані за наступними адресами: Місто Краснодар, вулиця Уральська, 97.

Тел. 8 (861) 232-85-31 Місто Курганинск, вулиця Матросова, 197. Тел.

8 (86147) 3-10-53, 3-21-95 Режим роботи «КУБАНЬБАНКА» з 09-00 до 18-00.

  Додаткову інформацію можна отримати в довідковій службі банку за Тел. 8-800-555-0-772 (дзвінок безкоштовний) і на сайті КУБАНЬБАНКА www.kubanbank.ru Джерело: прес-служба «КУБАНЬБАНКА»


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Повернення помилково перерахованих з карти грошей Сьогодні власники пластикових карт все частіше переводять кошти "з карти на карту", вдаючись до послуг банкоматів, терміналів, інтернет ... Більше

Райффайзенбанк знизив вимоги автокредиту при покупці страхового поліса КАСКО 12 січня 2012 0:00 Умови автокредиту при ... Більше

З НОМОС-БАНКом у Лондон за тисячу рублів! Влітку 2012, напередодні Олімпійських ігор ... Більше

Іпотека в РОСАВТОБАНКЕ Про іпотечні програмах РОСАВТОБАНКА, вимогах до позичальників, а також про ... Більше

Челябінський губернатор «за» «іпотеку на гарантії» уряду 20 серпня 2012 15:42 Можливо, у федеральний закон «Про захист ... Більше

Популярне