Главная » Ощадбанк. Кредити юридичним і фізичним особам. Умови, процентні ставки » Чи дасть банк кредит Як дізнатися чи дадуть кредит у банку


Чи дасть банк кредит? Як дізнатися чи дадуть кредит у банку.

Россельхозбанк і Московський кредитний банк пропонують клієнтам кредити під 10

Іноді дуже хочеться, а часом «життєво» необхідно отримати кредит. Звертаючись за споживчим, авто або іпотечним кредитом в банк, може бути важко емоційно пережити відмову, тим більше, що в переважній більшості випадків банки не повідомляють причину відмови. Отже, чи можна заздалегідь зрозуміти, чи дадуть вам кредит в банку?

Спробуємо розібратися. У кожного банку в рекламних проспектах і на сайтах розміщені вимоги до потенційних позичальників і пакету наданих документів. Ну, наприклад, якщо написано, що вік позичальника повинен бути від 21 року, а вам виповнилося лише 18 років, зрозуміло, що кредит вам не дадуть.

Або банк вимагає наявність постійної прописки, а у вас її немає З випадками описаними вище все очевидно. Ми розповімо про те, в яких випадках вам точно (ну, або з високою ймовірністю) відмовлять у кредиті, навіть якщо ви «відповідаєте» вимогам, заявленим банком в рекламі. Отже, почнемо з «критичних» речей. По-перше, ваші шанси отримати банківський кредит серйозно зменшить наявність судимостей, особливо, кримінальних. Деякі банки можуть «закрити очі» на умовну судимість або судимість, за якою минув строк давності, але це малоймовірно.

По-друге, вам ймовірно відмовлять, якщо ви «засвітилися» в базах даних наркоманів, які сприяють і співчуваючих їм, а також, в так званих, базах «номінальних» юридичних осіб (це такі люди, які добровільно погоджуються стати засновниками юридичної особи, реальної господарською і фінансовою діяльністю якого керують зовсім інші особи). «Погана кредитна» історія також зменшить ваші шанси. Хоча треба ще розібратися, наскільки погана історія. Якщо у вас є зовсім неповернений кредит, за яким ви взагалі не платите, однозначно в кредиті вам відмовлять (якщо дізнаються через бюро кредитних історій). Якщо у вас були разові випадки затримки платежі (три - п'ять днів), можуть «закрити» очі на таку «технічну» прострочку. Якщо були перерви в платежах кілька місяців - швидше за все таке розцінять як однозначно погану кредитну історію і в кредиті відмовлять.

Тут залишається тільки один варіант: пробувати - раптом не дізнаються про ваш проблемний кредит. Не варто, однак, думати, що у вас «ідеальна» кредитна історія, якщо у вас відкрито одночасно більше п'яти кредитів і кредитних карт, навіть якщо ви відмінно по них платите. У деяких банків є «ліміт» на кількість кредитів, які, на їхню думку, може нормально обслуговувати один позичальник.

Яка величина цього ліміту в кожному конкретному банку - конфіденційна інформація. До речі, якщо всі ваші кредити оформлені в різних банках, в новому банку напевно насторожать. У багатьох заявках на кредит необхідно вказувати мету кредиту. Є дві мети (по суті, звичайно ж, а не по точно такому формулюванні), вказавши які ви досить імовірно не отримаєте споживчий кредит: 1. Погашення діючого (гірше, якщо ще й простроченого) кредиту в іншому банку.

Навіть у тих випадках, коли кредит переоформляється в рамках програм рефінансування (реструктуризації) - навіть у цьому випадку банки намагаються в договорах уникати будь-якого зв'язку між діючим та знову укладаються кредитом, щоб не формувати підвищені резерви за такими позиками. 2. Кредит на бізнес-цілі, наприклад, закупівля товару, придбання обладнання, відкриття власної справи - споживчий кредит вам, швидше за все, не дадуть, у кращому випадку, ввічливо відправлять до фахівців з кредитування малого бізнесу. Ну, і останнє, правда, що зустрічається не у всіх банків, та й останнім часом в умовах кредитування це вже почали чітко прописувати.

Деякі банки не кредитують громадян, якщо вони зареєстровані як індивідуального підприємця або засновника юридичної особи. У цьому випадку банки припускають, що кредит береться не на особисті потреби, а на бізнес-цілі (виняток становлять кредити в магазинах на товари, кредити на автомобілі в салонах і т.п. - тут-то, зрозуміло, на що витрачаються гроші) . Нагадаємо, якщо ви спробуєте отримати кредит за підробленими документами (буває, підробляють довідки про доходи і копії трудових книжок), ця спроба вам може коштувати як мінімум включенням в «неофіційні» бази даних (чорний список) - і ви втратите можливості абиколи було отримати кредит.

У гіршому випадку - вас можуть взяти на місці злочину, і будете спілкуватися з поліцією. Ну і на закінчення. Якщо ви прочитали цю статтю і не знайшли нічого, що відноситься особисто до вас, в тому чи іншому банку кредит вам дадуть, якщо заповіді прописані банком вимоги. Никанор Бабурін, спеціально для Занімаем.ру Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Джерело: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банк Ренесанс Капітал - кредити банку Ренесанс Про банк Банк «Ренесанс Капітал» веде свою історію від 24 листопада 2000 року, коли він ще називався «АльянсІнвест» ... Більше

Банк Петрокоммерц запропонував своїм клієнтам скористатися кредитною ко-бренд картою ... Більше

Найпопулярніші карти сезону відпусток 2012 Всім відомо, що кредитні карти за певних обставин можуть стати ... Більше

ЮніКредітБанк і Росевробанк знижують ставку по іпотеці 3 квітня 2012 16:21 Банки ... Більше

Як вивести кошти з WebMoney на банківську карту З появою різних ... Більше

Популярне