Главная » Ощадбанк. Кредити юридичним і фізичним особам. Умови, процентні ставки » Чи дасть банк кредит Як дізнатися чи дадуть кредит у банку


Чи дасть банк кредит? Як дізнатися чи дадуть кредит у банку.

Россельхозбанк і Московський кредитний банк пропонують клієнтам кредити під 10

Іноді дуже хочеться, а часом «життєво» необхідно отримати кредит. Звертаючись за споживчим, авто або іпотечним кредитом в банк, може бути важко емоційно пережити відмову, тим більше, що в переважній більшості випадків банки не повідомляють причину відмови. Отже, чи можна заздалегідь зрозуміти, чи дадуть вам кредит в банку?

Спробуємо розібратися. У кожного банку в рекламних проспектах і на сайтах розміщені вимоги до потенційних позичальників і пакету наданих документів. Ну, наприклад, якщо написано, що вік позичальника повинен бути від 21 року, а вам виповнилося лише 18 років, зрозуміло, що кредит вам не дадуть.

Або банк вимагає наявність постійної прописки, а у вас її немає З випадками описаними вище все очевидно. Ми розповімо про те, в яких випадках вам точно (ну, або з високою ймовірністю) відмовлять у кредиті, навіть якщо ви «відповідаєте» вимогам, заявленим банком в рекламі. Отже, почнемо з «критичних» речей. По-перше, ваші шанси отримати банківський кредит серйозно зменшить наявність судимостей, особливо, кримінальних. Деякі банки можуть «закрити очі» на умовну судимість або судимість, за якою минув строк давності, але це малоймовірно.

По-друге, вам ймовірно відмовлять, якщо ви «засвітилися» в базах даних наркоманів, які сприяють і співчуваючих їм, а також, в так званих, базах «номінальних» юридичних осіб (це такі люди, які добровільно погоджуються стати засновниками юридичної особи, реальної господарською і фінансовою діяльністю якого керують зовсім інші особи). «Погана кредитна» історія також зменшить ваші шанси. Хоча треба ще розібратися, наскільки погана історія. Якщо у вас є зовсім неповернений кредит, за яким ви взагалі не платите, однозначно в кредиті вам відмовлять (якщо дізнаються через бюро кредитних історій). Якщо у вас були разові випадки затримки платежі (три - п'ять днів), можуть «закрити» очі на таку «технічну» прострочку. Якщо були перерви в платежах кілька місяців - швидше за все таке розцінять як однозначно погану кредитну історію і в кредиті відмовлять.

Тут залишається тільки один варіант: пробувати - раптом не дізнаються про ваш проблемний кредит. Не варто, однак, думати, що у вас «ідеальна» кредитна історія, якщо у вас відкрито одночасно більше п'яти кредитів і кредитних карт, навіть якщо ви відмінно по них платите. У деяких банків є «ліміт» на кількість кредитів, які, на їхню думку, може нормально обслуговувати один позичальник.

Яка величина цього ліміту в кожному конкретному банку - конфіденційна інформація. До речі, якщо всі ваші кредити оформлені в різних банках, в новому банку напевно насторожать. У багатьох заявках на кредит необхідно вказувати мету кредиту. Є дві мети (по суті, звичайно ж, а не по точно такому формулюванні), вказавши які ви досить імовірно не отримаєте споживчий кредит: 1. Погашення діючого (гірше, якщо ще й простроченого) кредиту в іншому банку.

Навіть у тих випадках, коли кредит переоформляється в рамках програм рефінансування (реструктуризації) - навіть у цьому випадку банки намагаються в договорах уникати будь-якого зв'язку між діючим та знову укладаються кредитом, щоб не формувати підвищені резерви за такими позиками. 2. Кредит на бізнес-цілі, наприклад, закупівля товару, придбання обладнання, відкриття власної справи - споживчий кредит вам, швидше за все, не дадуть, у кращому випадку, ввічливо відправлять до фахівців з кредитування малого бізнесу. Ну, і останнє, правда, що зустрічається не у всіх банків, та й останнім часом в умовах кредитування це вже почали чітко прописувати.

Деякі банки не кредитують громадян, якщо вони зареєстровані як індивідуального підприємця або засновника юридичної особи. У цьому випадку банки припускають, що кредит береться не на особисті потреби, а на бізнес-цілі (виняток становлять кредити в магазинах на товари, кредити на автомобілі в салонах і т.п. - тут-то, зрозуміло, на що витрачаються гроші) . Нагадаємо, якщо ви спробуєте отримати кредит за підробленими документами (буває, підробляють довідки про доходи і копії трудових книжок), ця спроба вам може коштувати як мінімум включенням в «неофіційні» бази даних (чорний список) - і ви втратите можливості абиколи було отримати кредит.

У гіршому випадку - вас можуть взяти на місці злочину, і будете спілкуватися з поліцією. Ну і на закінчення. Якщо ви прочитали цю статтю і не знайшли нічого, що відноситься особисто до вас, в тому чи іншому банку кредит вам дадуть, якщо заповіді прописані банком вимоги. Никанор Бабурін, спеціально для Занімаем.ру Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Джерело: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Антикризові заходи уряду РФ, програма заходів Починаючи з вересня 2008 року, Урядом ... Більше

Агробізнес Пермського краю отримає майже півмільярда субсидій по кредитах 3 квітня 2012 16:38 Виробники сільськогосподарської продукції в Пермському краї в 2012 році можуть ... Більше

Кредитна карта онлайн - заявка через Інтернет, як оформити кредитну карту Якщо ви хочете отримати кредитну карту, ... Більше

Волга-Кредит Банк г Самара - кредити, послуги банку Про банк ВАТ «Волга-Кредит Банк» було заснована 11 грудня 1990 року в м. Безенчук.У 1993 році ... Більше

Східний експрес банк і «дочка» РЖД відкрили в Москві ... Більше

Популярне