Главная » Новини архів » Знижки для власників кредитних карт ЮніКредит Банку


Знижки для власників кредитних карт ЮніКредит Банку

Знижки для власників кредитних карт ЮніКредит Банку

2 серпня 2012 0:00

Спільно з ЮніКредит Банком підприємства-партнери підготували масу пропозицій для володарів його кредитних карт. Пропозиції поширюються на програму «Карта знижок» і «Dolce Vita». Перша програма для власників кредитних карт - спеціальні пропозиції подорожі від компанії «Лавлі Тур».

Для клієнтів компанії пропонуються подорожі в Марокко і місто Ріміні в Італії. Пропозиція на подорож в Марокко діє до 20 серпня, а пропозицію для подорожі в Італію буде доступно всього лише до 13 серпня. Також позичальників ЮніКредит Банку чекають спеціальні пропозиції по путівках на інші курорти Африки та Азії.

Крім того, при оплаті послуги кредитною карткою ЮніКредит Банку користувачів чекають знижки.

Ще три туристичних компанії також підготували пропозиції власникам кредитних карток даного банку.

Агентство подорожей «LANDMARK VIP Services» пропонує позичальникам ЮніКредит Банку відправитися на екзотичні острови, пропонуючи понижені ціни в місцевих готелях. Компанія «Мегаполіс Турс» пропонує власникам кредитних карток подорожі в країни Західної та Центральної Європи: Італію, Хорватію, Швейцарію та інші країни. Також власників кредитних карт чекають дві спеціальні програми - видача сертифікатів на 2 тисячі рублів для оплати наступного подорожі і можливість відпочити за спеціальними цінами восени, в «оксамитовий сезон».

А компанія «Азимут Готель Астрахань» пропонує власникам кредитних карток відправитися в подорож на Волгу в Долину лотоса.

Таким чином, кредитна карта ЮніКредит - відмінний спосіб купити тур в кредит цього літа! По кредитних картах ЮніКредит Банку також можна буде отримати знижку до 50% на покупку купальників в магазині «Естель Адоні» і на покупку біжутерії, включаючи речі з нової колекції, в магазинах мережі «Podium». Такі ж знижки клієнтів кредитної організації очікують в магазинах «Імперія Дитинства» на модний одяг.

Знижки до 30% чекають власників кредитних карт в магазині дитячих товарів «Олант».

А в ювелірних магазинах «АДАМАС» позичальників чекають подарунки. Знижки також чекають власників кредитних карт ЮніКредит в трьох ресторанах: «Ліга Пап», «Vapiano» і «ТАН». У першому ресторані в рамках акції позичальники зможуть взяти участь турнірах настільного футболу, в італійському ресторані позичальників чекають італійські вина в подарунок, а в «ТАН» - смачні сніданки.

Перекладено: zanimaem.ru


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Московський кредитний банк, МКБ - відгуки про банк, незалежний огляд Відкрите акціонерне товариство «Московський кредитний банк» ... Більше

Кредитні карти: народження ідеї та її втілення Всі ми знаємо, що багато відкриттів відбувалися випадково, коли людина потрапляла в ситуацію, яка підштовхувала його ... Більше

"Яндекс.Деньги" дозволили переводити кошти в європейські банки Платіжна система "Яндекс.Гроші" дозволила здійснювати виведення коштів на рахунки більшості європейських банків.Причому виводити кошти можна не лише на ... Більше

Як написати бізнес-план для отримання кредиту - документи та заявка для кредит бізнесу Дуже багато підприємці намагаються отримати фінансування на свої ідеї в банках.Скажу відразу ... Більше

Військова іпотека Газпромбанк - державна система забезпечення військових житлом ... Більше

Популярне