Главная » Новини архів » Юніаструм Банк ввів нові програми автокредитування


Юніаструм Банк ввів нові програми автокредитування

Юніаструм Банк видає кредитну історію клієнта будь-якого банку

22 серпня 2012 0:00

Юніаструм Банк ввів нові програми автокредитування у всіх регіонах присутності. Мінімальні ставки по оновленої лінії пропозицій становлять 9,5% для покупки нового автомобіля і 11,9% для покупки старої машини в кредит. Головна ж особливість нової програми автокредитування Юніастрм Банку полягає в тому, що позичальник отримує кредитну карту, ліміт якої становить 10% суми позики.

Крім того, банк не буде стягувати комісію за обслуговування даної карти. У підсумку на сьогоднішній день у Юніаструм Банку діють сім програм автокредитування. Описані вище умови діють для програми «U-DRIVE NEW».

Мінімальний початковий внесок за позикою становить 15%, але може бути збільшений до 60%. В останньому випадку позичальника чекають найвигідніші умови, в тому числі мінімальні ставки.

В цілому відсотки розподілені по діапазону від 9,5% при первинному внеску в 60% і терміні до одного року до 14,9%, ставкою при мінімальному внеску і максимальному терміні в п'ять років. Крім того, банк вимагає обов'язкового страхування за умовами повного АВТОКАСКО на ризики «Розкрадання + збиток» і «Знищення». Відзначимо, що отримання кредитної картки дозволять поліпшити деякі умови.

Так, буде знижено розмір мінімального разового процентного платежу.

При оплаті шляхом списання з рахунку кредитки його мінімальний розмір складе 5 тисяч рублів. Якщо позичальник буде повертати кошти своїми силами, цей параметр зросте до 7 тисяч рублів. З іншого боку, ця обставина робить автокредит з картою набагато більш вигідним, ніж можливі альтернативи.

Кредитна картка надається в рамках окремого банківського продукту під назвою «U-Cross Auto».

Угода про її надання полягає в окремому добровільному порядку. Позичальник отримає карту категорії VISA Electron Instant Issue. Придбання старих автомобілів здійснюється в рамках програми «U-DRIVE OLD».

Розміри початкового внеску і термін повністю аналогічні попередньому автокредиту. Але ставки починаються з 11,9% і завершуються 15,5% річних у рублях.

Умови аналогічно поліпшуються при використанні карти за програмою «U-Cross Auto». Крім цих програм Юніаструм Банк надає автокредити і на інших умовах. Варто відзначити, що результати першого півріччя 2012 року говорять про зростання автокредитування.

Так, у фінансовій організації відзначили успіх пілотного запуску програми «U-DRIVE». Однак обсяги кредитування за цією програмою в прес-релізі фінансової організації ніяк не були уточнені.

Перекладено: zanimaem.ru


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

ЮніКредит Банк оголосив конкурс «Ура!Я купив автомобіль! » 5 липня 2012 11:08 ЮніКредит Банк пропонує приз найкращому оповідачеві - ... Більше

Іпотека банку Уралсиб - умови іпотеки на квартири, рефінанірованія кредиту Ми продовжуємо серію матеріалів, присвячених іпотечному кредитуванню у ... Більше

Кредити фізичним особам в Ощадбанку Ощадбанк на безліч своїх кредитних продуктів встановив невеликі процентні ставки, а так само пропонує систему знижок і різні пільги, що ... Більше

З 1 серпня в Уралпріватбанке можна оформити автокредит на будь ТЗ без початкового внеску 14 серпня 2012 21:01 Уралпріватбанк створив черговий ... Більше

Ломбард - годинник, золото, авто, що здати в ломбард Що робити в тому випадку, якщо ... Більше

Популярне